Серія A - Бразилія
четвер, 10.10.2019
00:30
00:30

Форталеза

Шапекоенсе СК
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Форталеза |
| В гостях: | Чапеко |
| Відстань: | 2 999.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 00:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.60 | 6.00 | 1 | 1.12 | 2.20 | |||
| 56% | 21% | 23% | 1.61 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 42% | 58% | 22% | 78% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-05-19 | Шапекоенсе СК | 1 - 3 | Форталеза |
Форталеза останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Сан-Паулу | 2 - 1 | Форталеза |
| 2019-10-01 | Форталеза | 1 - 0 | Ботафогу |
| 2019-09-27 | Атлетіку ПР | 4 - 1 | Форталеза |
| 2019-09-22 | Форталеза | 0 - 1 | Палмейрас |
| 2019-09-15 | Баїя | 1 - 1 | Форталеза |
| 2019-09-07 | Форталеза | 0 - 1 | Флуміненсе |
| 2019-09-01 | Форталеза | 2 - 0 | Гояс |
| 2019-08-25 | Сантос | 3 - 3 | Форталеза |
| 2019-08-17 | Форталеза | 0 - 1 | Інтернасьйонал |
| 2019-08-13 | КСА | 0 - 2 | Форталеза |
| 2019-08-03 | Сеара | 2 - 1 | Форталеза |
| 2019-07-28 | Форталеза | 1 - 3 | Корінтіанс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Шапекоенсе СК останні 12 матчі
| 2019-10-06 | Шапекоенсе СК | 0 - 1 | Фламенгу |
| 2019-10-02 | Шапекоенсе СК | 0 - 1 | Корінтіанс |
| 2019-09-29 | Атлетіку ПР | 1 - 1 | Шапекоенсе СК |
| 2019-09-22 | Інтернасьйонал | 1 - 0 | Шапекоенсе СК |
| 2019-09-14 | Шапекоенсе СК | 1 - 2 | Васку |
| 2019-09-08 | КСА | 2 - 0 | Шапекоенсе СК |
| 2019-08-31 | Шапекоенсе СК | 0 - 1 | Сантос |
| 2019-08-27 | Ботафогу | 0 - 0 | Шапекоенсе СК |
| 2019-08-18 | Шапекоенсе СК | 1 - 0 | Аваї |
| 2019-08-10 | Сеара | 4 - 1 | Шапекоенсе СК |
| 2019-08-06 | Греміу | 3 - 3 | Шапекоенсе СК |
| 2019-07-28 | Шапекоенсе СК | 0 - 0 | Баїя |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 5 | 3 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 42% | 25% | 17% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фламенгу | 23 | +28 | 52 |
| 2 | Палмейрас | 23 | +21 | 47 |
| 3 | Сантос | 23 | +11 | 44 |
| 4 | Корінтіанс | 23 | +12 | 42 |
| 5 | Сан-Паулу | 23 | +9 | 39 |
| 6 | Інтернасьйонал | 23 | +7 | 38 |
| 7 | Баїя | 23 | +8 | 37 |
| 8 | Греміу | 23 | +12 | 35 |
| 9 | Атлетіку ПР | 23 | +10 | 34 |
| 10 | Гояс | 23 | -9 | 33 |
| 11 | Атлетіку Мінейру | 23 | 0 | 31 |
| 12 | Ботафогу | 23 | -6 | 27 |
| 13 | Васку | 23 | -9 | 27 |
| 14 | Форталеза | 23 | -8 | 25 |
| 15 | Флуміненсе | 23 | -9 | 25 |
| 16 | Сеара | 23 | -2 | 23 |
| 17 | КСА | 23 | -20 | 22 |
| 18 | Крузейру | 23 | -14 | 20 |
| 19 | Аваї | 23 | -23 | 16 |
| 20 | Шапекоенсе СК | 23 | -18 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Форталеза | |
| Шапекоенсе СК | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Форталеза | Шапекоенсе СК |
|---|---|---|---|
| 1 | Фламенгу | 2 - 1 | |
| 2 | Палмейрас | 0 - 1 | |
| 3 | Сантос | ||
| 4 | Корінтіанс | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Сан-Паулу | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 6 | Інтернасьйонал | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Баїя | ||
| 8 | Греміу | 3 - 3 | |
| 9 | Атлетіку ПР | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Гояс | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Атлетіку Мінейру | ||
| 12 | Ботафогу | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Васку | 1 - 1 | |
| 14 | Форталеза | - | |
| 15 | Флуміненсе | 0 - 1 | |
| 16 | Сеара | 4 - 1 | |
| 17 | КСА | 2 - 0 | |
| 18 | Крузейру | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Аваї | 2 - 0 | |
| 20 | Шапекоенсе СК | - |
Позиція в лізі
| Форталеза | Шапекоенсе СК | |
| Позиція | 14 | 20 |
| Очки | 25 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 17 |
| Очки | 16 | 6 |
Форма в лізі
| Форталеза | Шапекоенсе СК | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 12 |
3
6 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 5 |
1
3 7 |
Голи в лізі
| Форталеза | Шапекоенсе СК | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
33 |
18
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
10 |
9
22 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (230) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (524) | |
| Голи за матч | 2.28 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 0.90 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 18% |
Форталеза наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Васку | - | Форталеза |
| 2019-10-17 | Форталеза | - | Фламенгу |
| 2019-10-19 | Форталеза | - | Греміу |
| 2019-10-27 | Крузейру | - | Форталеза |
| 2019-10-30 | Аваї | - | Форталеза |
| 2019-11-02 | Форталеза | - | Атлетіку Мінейру |
Шапекоенсе СК наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Шапекоенсе СК | - | Крузейру |
| 2019-10-17 | Палмейрас | - | Шапекоенсе СК |
| 2019-10-20 | Шапекоенсе СК | - | Гояс |
| 2019-10-26 | Флуміненсе | - | Шапекоенсе СК |
| 2019-10-30 | Атлетіку Мінейру | - | Шапекоенсе СК |
| 2019-11-03 | Шапекоенсе СК | - | Сан-Паулу |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 3.60 | 6.00 |
| Ймовірність | 56% | 21% | 23% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.20 |
| Ймовірність | 71% | 29% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-09 20:02. На даний момент можливі зміни!