Еліт 1 - Камерун
неділя, 29.03.2026
15:30
15:30

Фортуна Мфу

Фов Азур
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Mfou |
| В гостях: | Яунде |
| Відстань: | 47.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.11 | 3.13 | 3.11 | 1X | 1.29 | 1.62 | |||
| 43% | 24% | 33% | 1.29 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.80 | 2.13 | 1.61 | 3.98 | 1.22 | ||||||
| 45% | 55% | 31% | 69% | 16% | 84% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2025-06-22 | Фов Азур | 1 - 1 | Фортуна Мфу |
| 2025-03-02 | Фортуна Мфу | 0 - 1 | Фов Азур |
| 2024-03-28 | Фов Азур | 2 - 3 | Фортуна Мфу |
| 2023-03-18 | Фов Азур | 0 - 1 | Фортуна Мфу |
| 2022-11-13 | Фортуна Мфу | 2 - 4 | Фов Азур |
| 2022-05-15 | Фортуна Мфу | 3 - 1 | Фов Азур |
| 2022-03-20 | Фов Азур | 1 - 1 | Фортуна Мфу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
| 43% | 29% | 29% | 71% | 43% | 43% |
Фортуна Мфу останні 12 матчі
| 2026-03-23 | Канон Яунде | 1 - 0 | Фортуна Мфу |
| 2026-03-18 | Баменда | 0 - 0 | Фортуна Мфу |
| 2026-03-15 | Егль Мунго | 0 - 2 | Фортуна Мфу |
| 2026-03-01 | Фортуна Мфу | 3 - 0 | Unisport de Bafang |
| 2026-02-25 | Вікторія Юнайтед | 3 - 1 | Фортуна Мфу |
| 2026-02-18 | Котонспорт | 5 - 1 | Фортуна Мфу |
| 2026-02-15 | Газель | 0 - 0 | Фортуна Мфу |
| 2026-02-08 | Коломб Лобо | 0 - 1 | Фортуна Мфу |
| 2026-02-04 | Пантер | 2 - 0 | Фортуна Мфу |
| 2026-02-01 | Фортуна Мфу | 0 - 0 | Егль Рояль |
| 2026-01-25 | Динамо Дуала | 4 - 2 | Фортуна Мфу |
| 2025-07-05 | Фортуна Мфу | 3 - 3 | Динамо Дуала |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Фов Азур останні 12 матчі
| 2026-03-22 | Фов Азур | 0 - 1 | Динамо Дуала |
| 2026-03-19 | Егль Мунго | 0 - 1 | Фов Азур |
| 2026-03-16 | Фов Азур | 0 - 0 | Вікторія Юнайтед |
| 2026-03-01 | Егль Рояль | 1 - 0 | Фов Азур |
| 2026-02-25 | Фов Азур | 1 - 0 | Стад Ренар |
| 2026-02-18 | Газель | 2 - 1 | Фов Азур |
| 2026-02-15 | Котонспорт | 1 - 0 | Фов Азур |
| 2026-02-09 | Фов Азур | 1 - 2 | Баменда |
| 2026-02-05 | Фов Азур | 0 - 1 | Unisport de Bafang |
| 2026-01-31 | Канон Яунде | 0 - 1 | Фов Азур |
| 2026-01-25 | Пантер | 2 - 0 | Фов Азур |
| 2025-07-05 | Фов Азур | 1 - 2 | Газель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 4 | 3 | 0 | |
| 25% | 8% | 67% | 33% | 25% | 0% |
Таблиця Еліт 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 12 | +3 | 26 |
| 2 | Котонспорт | 12 | +8 | 22 |
| 3 | Газель | 12 | +1 | 21 |
| 4 | Баменда | 10 | +3 | 19 |
| 5 | Динамо Дуала | 10 | +7 | 17 |
| 6 | Вікторія Юнайтед | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Канон Яунде | 12 | +2 | 16 |
| 8 | Коломб Лобо | 10 | +3 | 14 |
| 9 | Фортуна Мфу | 11 | -5 | 12 |
| 10 | Пантер | 10 | -2 | 11 |
| 11 | Стад Ренар | 11 | -2 | 10 |
| 12 | Фов Азур | 11 | -5 | 10 |
| 13 | Егль Рояль | 11 | -5 | 9 |
| 14 | Егль Мунго | 11 | -10 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Фортуна Мфу | |
| Фов Азур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фортуна Мфу | Фов Азур |
|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 3 - 0 | |
| 2 | Котонспорт | 1 - 0 | |
| 3 | Газель | 2 - 1 | |
| 4 | Баменда | ||
| 5 | Динамо Дуала | ||
| 6 | Вікторія Юнайтед | ||
| 7 | Канон Яунде | 0 - 1 | |
| 8 | Коломб Лобо | ||
| 9 | Фортуна Мфу | - | |
| 10 | Пантер | 2 - 0 | |
| 11 | Стад Ренар | ||
| 12 | Фов Азур | - | |
| 13 | Егль Рояль | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Егль Мунго | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Фортуна Мфу | Фов Азур | |
| Позиція | 9 | 12 |
| Очки | 12 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 6 |
| Очки | 4 | 6 |
Форма в лізі
| Фортуна Мфу | Фов Азур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 5 |
3
1 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
2
0 4 |
Голи в лізі
| Фортуна Мфу | Фов Азур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
15 |
5
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
3
6 |
Загальна статистика для Еліт 1
| Матчі (77) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (167) | |
| Голи за матч | 2.17 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 0.82 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 56% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 21% |
Фортуна Мфу наступні 6 матчі
| 2026-04-05 | Стад Ренар | - | Фортуна Мфу |
| 2026-04-19 | Фортуна Мфу | - | Динамо Дуала |
| 2026-04-26 | Егль Рояль | - | Фортуна Мфу |
| 2026-04-29 | Фортуна Мфу | - | Пантер |
| 2026-05-02 | Unisport de Bafang | - | Фортуна Мфу |
| 2026-05-10 | Фортуна Мфу | - | Газель |
Фов Азур наступні 6 матчі
| 2026-04-05 | Фов Азур | - | Коломб Лобо |
| 2026-04-20 | Фов Азур | - | Пантер |
| 2026-04-26 | Фов Азур | - | Канон Яунде |
| 2026-04-29 | Unisport de Bafang | - | Фов Азур |
| 2026-05-03 | Фов Азур | - | Егль Рояль |
| 2026-05-10 | Фов Азур | - | Котонспорт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.11 | 3.13 | 3.11 |
| Ймовірність | 43% | 24% | 33% |
| 1X @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.62 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.80 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 1.5 @ 2.80 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.13 | 1.61 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.98 | 1.22 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.82 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Ні @ 1.82 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-03-29 12:01. На даний момент можливі зміни!