Ередивізі - Нідерланди
неділя, 15.01.2023
13:30
13:30

Фортуна Сіттард

ПСВ Ейндговен
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ситтард |
| В гостях: | Ейндховен |
| Відстань: | 56.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Trendwork Arena |
| Вміщує: | 12 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.50 | 4.75 | 1.36 | 2 | 3.00 | 1.08 | |||
| 26% | 11% | 63% | 1.36 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.48 | 2.60 | 2.10 | 1.67 | ||||||
| 76% | 24% | 60% | 40% | 38% | 62% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2022-03-20 | ПСВ Ейндговен | 5 - 0 | Фортуна Сіттард |
| 2021-12-15 | ПСВ Ейндговен | 2 - 0 | Фортуна Сіттард |
| 2021-11-07 | Фортуна Сіттард | 1 - 4 | ПСВ Ейндговен |
| 2021-03-07 | Фортуна Сіттард | 1 - 3 | ПСВ Ейндговен |
| 2020-10-04 | ПСВ Ейндговен | 2 - 0 | Фортуна Сіттард |
| 2019-12-07 | ПСВ Ейндговен | 5 - 0 | Фортуна Сіттард |
| 2019-02-03 | ПСВ Ейндговен | 5 - 0 | Фортуна Сіттард |
| 2018-08-18 | Фортуна Сіттард | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2002-02-02 | Фортуна Сіттард | 0 - 1 | ПСВ Ейндговен |
| 2001-09-06 | ПСВ Ейндговен | 3 - 0 | Фортуна Сіттард |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 10 | 9 | 7 | 5 | |
| 0% | 0% | 100% | 90% | 70% | 50% |
Фортуна Сіттард останні 12 матчі
| 2023-01-07 | Фортуна Сіттард | 0 - 2 | Гоу Ехед Іглс |
| 2022-12-22 | Дуйсбург | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2022-12-08 | Фортуна Сіттард | 0 - 3 | Лівнгстон |
| 2022-12-05 | Аданадемірспор | 1 - 2 | Фортуна Сіттард |
| 2022-11-13 | Гронінген | 2 - 3 | Фортуна Сіттард |
| 2022-11-05 | Фортуна Сіттард | 0 - 1 | ФК Еммен |
| 2022-10-29 | Спарта Роттердам | 3 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2022-10-22 | Феєнорд | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2022-10-19 | НЕК Неймеген | 3 - 2 | Фортуна Сіттард |
| 2022-10-15 | Фортуна Сіттард | 0 - 0 | Валвейк |
| 2022-10-09 | Вітесс | 1 - 2 | Фортуна Сіттард |
| 2022-10-02 | Фортуна Сіттард | 2 - 0 | Волендам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 25% |
ПСВ Ейндговен останні 12 матчі
| 2023-01-10 | Спарта Роттердам | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-07 | ПСВ Ейндговен | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2022-12-30 | ПСВ Ейндговен | 3 - 0 | Мілан |
| 2022-12-17 | Сассуоло | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2022-12-10 | ПСВ Ейндговен | 4 - 2 | Ракув |
| 2022-11-12 | ПСВ Ейндговен | 0 - 1 | АЗ Алкмар |
| 2022-11-06 | Аякс | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2022-11-03 | Буде Глімт | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2022-10-30 | ПСВ Ейндговен | 3 - 0 | НЕК Неймеген |
| 2022-10-27 | ПСВ Ейндговен | 2 - 0 | Арсенал |
| 2022-10-23 | Гронінген | 4 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2022-10-20 | Арсенал | 1 - 0 | ПСВ Ейндговен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 8 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 67% | 17% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 15 | +22 | 34 |
| 2 | АЗ Алкмар | 16 | +11 | 33 |
| 3 | Аякс | 16 | +27 | 32 |
| 4 | ПСВ Ейндговен | 15 | +22 | 31 |
| 5 | Твенте | 16 | +17 | 31 |
| 6 | Спарта Роттердам | 16 | +10 | 28 |
| 7 | Утрехт | 15 | +2 | 25 |
| 8 | Херенвен | 16 | +1 | 24 |
| 9 | НЕК Неймеген | 15 | +3 | 18 |
| 10 | Гоу Ехед Іглс | 15 | -1 | 18 |
| 11 | Валвейк | 16 | -4 | 18 |
| 12 | Ексельсіор | 16 | -21 | 16 |
| 13 | Фортуна Сіттард | 15 | -9 | 15 |
| 14 | Вітесс | 15 | -13 | 14 |
| 15 | Гронінген | 15 | -13 | 12 |
| 16 | Волендам | 16 | -22 | 12 |
| 17 | ФК Еммен | 15 | -16 | 11 |
| 18 | Камбур | 15 | -16 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Фортуна Сіттард | |
| ПСВ Ейндговен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фортуна Сіттард | ПСВ Ейндговен |
|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | ||
| 2 | АЗ Алкмар | ||
| 3 | Аякс | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 4 | ПСВ Ейндговен | - | |
| 5 | Твенте | 2 - 1 | |
| 6 | Спарта Роттердам | ||
| 7 | Утрехт | 3 - 4 | |
| 8 | Херенвен | 0 - 1 | |
| 9 | НЕК Неймеген | ||
| 10 | Гоу Ехед Іглс | 0 - 2 | 2 - 5 |
| 11 | Валвейк | 0 - 0 | |
| 12 | Ексельсіор | 1 - 0 | 1 - 6 |
| 13 | Фортуна Сіттард | - | |
| 14 | Вітесс | ||
| 15 | Гронінген | 4 - 2 | |
| 16 | Волендам | 2 - 0 | |
| 17 | ФК Еммен | 0 - 1 | |
| 18 | Камбур | 1 - 4 | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Фортуна Сіттард | ПСВ Ейндговен | |
| Позиція | 13 | 4 |
| Очки | 15 | 31 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 6 |
| Очки | 7 | 12 |
Форма в лізі
| Фортуна Сіттард | ПСВ Ейндговен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 8 |
10
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 5 |
4
0 3 |
Голи в лізі
| Фортуна Сіттард | ПСВ Ейндговен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
27 |
42
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
14 |
17
13 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (139) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (422) | |
| Голи за матч | 3.04 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 37% |
Фортуна Сіттард наступні 6 матчі
| 2023-01-22 | АЗ Алкмар | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-01-25 | Фортуна Сіттард | - | Херенвен |
| 2023-01-29 | Камбур | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-02-03 | Фортуна Сіттард | - | Спарта Роттердам |
| 2023-02-11 | ФК Еммен | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-02-17 | Валвейк | - | Фортуна Сіттард |
ПСВ Ейндговен наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | ПСВ Ейндговен | - | Вітесс |
| 2023-01-24 | ФК Еммен | - | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-28 | ПСВ Ейндговен | - | Гоу Ехед Іглс |
| 2023-02-05 | Феєнорд | - | ПСВ Ейндговен |
| 2023-02-08 | ПСВ Ейндговен | - | ФК Еммен |
| 2023-02-11 | ПСВ Ейндговен | - | Гронінген |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 8.50 | 4.75 | 1.36 |
| Ймовірність | 26% | 11% | 63% |
| 2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.08 |
| Ймовірність | 29% | 71% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 2.60 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.48 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.67 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-15 12:02. На даний момент можливі зміни!