Ередивізі - Нідерланди
пʼятниця, 03.02.2023
19:00
19:00

Фортуна Сіттард

Спарта Роттердам
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ситтард |
| В гостях: | Роттердам |
| Відстань: | 140.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Trendwork Arena |
| Вміщує: | 12 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.20 | 2.90 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 25% | 31% | 44% | 1.53 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 54% | 46% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-29 | Спарта Роттердам | 3 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2022-04-16 | Фортуна Сіттард | 3 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2021-09-12 | Спарта Роттердам | 3 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2021-02-13 | Спарта Роттердам | 1 - 2 | Фортуна Сіттард |
| 2021-01-13 | Фортуна Сіттард | 0 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2020-01-25 | Спарта Роттердам | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2019-09-28 | Фортуна Сіттард | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2016-03-18 | Спарта Роттердам | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2015-11-20 | Фортуна Сіттард | 1 - 4 | Спарта Роттердам |
| 2015-03-13 | Спарта Роттердам | 3 - 0 | Фортуна Сіттард |
| 2014-12-01 | Фортуна Сіттард | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2014-04-05 | Спарта Роттердам | 2 - 3 | Фортуна Сіттард |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Фортуна Сіттард останні 12 матчі
| 2023-01-29 | Камбур | 1 - 2 | Фортуна Сіттард |
| 2023-01-25 | Фортуна Сіттард | 2 - 0 | Херенвен |
| 2023-01-22 | АЗ Алкмар | 3 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2023-01-15 | Фортуна Сіттард | 2 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-07 | Фортуна Сіттард | 0 - 2 | Гоу Ехед Іглс |
| 2022-12-22 | Дуйсбург | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2022-12-08 | Фортуна Сіттард | 0 - 3 | Лівнгстон |
| 2022-12-05 | Аданадемірспор | 1 - 2 | Фортуна Сіттард |
| 2022-11-13 | Гронінген | 2 - 3 | Фортуна Сіттард |
| 2022-11-05 | Фортуна Сіттард | 0 - 1 | ФК Еммен |
| 2022-10-29 | Спарта Роттердам | 3 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2022-10-22 | Феєнорд | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 58% | 33% |
Спарта Роттердам останні 12 матчі
| 2023-01-28 | НЕК Неймеген | 1 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2023-01-24 | Спарта Роттердам | 0 - 0 | Валвейк |
| 2023-01-21 | Камбур | 0 - 3 | Спарта Роттердам |
| 2023-01-14 | Спарта Роттердам | 1 - 0 | Ексельсіор |
| 2023-01-10 | Спарта Роттердам | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-07 | ПСВ Ейндговен | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2022-12-22 | Спарта Роттердам | 1 - 0 | Вітесс |
| 2022-12-17 | Спеція | 1 - 3 | Спарта Роттердам |
| 2022-12-10 | Твенте | 2 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2022-12-04 | Ден Гааг | 0 - 3 | Спарта Роттердам |
| 2022-11-11 | Спарта Роттердам | 1 - 1 | Твенте |
| 2022-11-05 | Вітесс | 0 - 4 | Спарта Роттердам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 6 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 50% | 17% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 19 | +27 | 42 |
| 2 | АЗ Алкмар | 19 | +16 | 40 |
| 3 | ПСВ Ейндговен | 19 | +24 | 38 |
| 4 | Аякс | 19 | +30 | 37 |
| 5 | Твенте | 19 | +19 | 36 |
| 6 | Спарта Роттердам | 19 | +13 | 33 |
| 7 | Утрехт | 19 | +1 | 30 |
| 8 | Херенвен | 19 | -1 | 27 |
| 9 | Валвейк | 19 | 0 | 25 |
| 10 | НЕК Неймеген | 19 | +3 | 23 |
| 11 | Фортуна Сіттард | 19 | -8 | 22 |
| 12 | Гоу Ехед Іглс | 19 | -8 | 19 |
| 13 | Вітесс | 19 | -12 | 19 |
| 14 | Ексельсіор | 19 | -23 | 19 |
| 15 | Волендам | 19 | -23 | 16 |
| 16 | ФК Еммен | 19 | -19 | 15 |
| 17 | Камбур | 19 | -19 | 12 |
| 18 | Гронінген | 19 | -20 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Фортуна Сіттард | |
| Спарта Роттердам | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фортуна Сіттард | Спарта Роттердам |
|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 3 - 0 | |
| 2 | АЗ Алкмар | ||
| 3 | ПСВ Ейндговен | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Аякс | 2 - 3 | |
| 5 | Твенте | ||
| 6 | Спарта Роттердам | - | |
| 7 | Утрехт | 3 - 4 | 3 - 1 |
| 8 | Херенвен | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Валвейк | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | НЕК Неймеген | 1 - 1 | |
| 11 | Фортуна Сіттард | - | |
| 12 | Гоу Ехед Іглс | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Вітесс | 0 - 4 | |
| 14 | Ексельсіор | 1 - 0 | |
| 15 | Волендам | 2 - 0 | |
| 16 | ФК Еммен | 0 - 1 | |
| 17 | Камбур | 1 - 4 | 0 - 3 |
| 18 | Гронінген |
Позиція в лізі
| Фортуна Сіттард | Спарта Роттердам | |
| Позиція | 11 | 6 |
| Очки | 22 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 6 |
| Очки | 11 | 13 |
Форма в лізі
| Фортуна Сіттард | Спарта Роттердам | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 9 |
9
6 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 5 |
3
4 2 |
Голи в лізі
| Фортуна Сіттард | Спарта Роттердам | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
33 |
30
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
16 |
12
9 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (171) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (512) | |
| Голи за матч | 2.99 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 1.34 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 37% |
Фортуна Сіттард наступні 6 матчі
| 2023-02-11 | ФК Еммен | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-02-17 | Валвейк | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-02-26 | Фортуна Сіттард | - | Феєнорд |
| 2023-03-03 | Утрехт | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-03-11 | Фортуна Сіттард | - | Твенте |
| 2023-03-17 | Волендам | - | Фортуна Сіттард |
Спарта Роттердам наступні 6 матчі
| 2023-02-12 | Спарта Роттердам | - | Гоу Ехед Іглс |
| 2023-02-19 | Аякс | - | Спарта Роттердам |
| 2023-02-24 | Спарта Роттердам | - | Утрехт |
| 2023-03-05 | Ексельсіор | - | Спарта Роттердам |
| 2023-03-11 | Спарта Роттердам | - | Вітесс |
| 2023-03-18 | ФК Еммен | - | Спарта Роттердам |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 3.20 | 2.90 |
| Ймовірність | 25% | 31% | 44% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.67 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.91 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-03 16:05. На даний момент можливі зміни!