Серія B - Італія
неділя, 05.03.2023
14:00
14:00

Фрозіноне

Венеція
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Фрозинон |
| В гостях: | Венеція |
| Відстань: | 430.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Benito Stirpe |
| Вміщує: | 16 277 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Massimiliano Alvini (Іта) |
| В гостях: | Giovanni Stroppa (Іта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.60 | 5.00 | 1 | 1.17 | 2.10 | |||
| 57% | 24% | 19% | 1.70 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 16% | 84% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-10-14 | Венеція | 1 - 3 | Фрозіноне |
| 2021-08-15 | Венеція | 0 - 0 | Фрозіноне |
| 2021-02-06 | Фрозіноне | 1 - 2 | Венеція |
| 2020-10-03 | Венеція | 0 - 2 | Фрозіноне |
| 2020-02-08 | Венеція | 0 - 1 | Фрозіноне |
| 2019-09-20 | Фрозіноне | 1 - 1 | Венеція |
| 2018-03-29 | Фрозіноне | 2 - 1 | Венеція |
| 2017-10-28 | Венеція | 1 - 1 | Фрозіноне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 1 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 38% | 12% | 75% | 38% | 12% |
Фрозіноне останні 12 матчі
| 2023-03-01 | СПАЛ | 0 - 2 | Фрозіноне |
| 2023-02-24 | Фрозіноне | 3 - 4 | Парма |
| 2023-02-18 | Палермо | 1 - 1 | Фрозіноне |
| 2023-02-11 | Фрозіноне | 3 - 0 | Чіттаделла |
| 2023-02-04 | Комо | 0 - 2 | Фрозіноне |
| 2023-01-29 | Фрозіноне | 1 - 0 | Беневенто |
| 2023-01-22 | Брешія | 1 - 3 | Фрозіноне |
| 2023-01-14 | Фрозіноне | 2 - 1 | Модена |
| 2022-12-26 | Фрозіноне | 3 - 0 | Тернана |
| 2022-12-18 | Дженоа | 1 - 0 | Фрозіноне |
| 2022-12-11 | Фрозіноне | 0 - 0 | Піза |
| 2022-12-08 | Реджина 1914 | 0 - 3 | Фрозіноне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Венеція останні 12 матчі
| 2023-03-01 | Барі | 1 - 0 | Венеція |
| 2023-02-25 | Венеція | 0 - 0 | Кальярі |
| 2023-02-17 | Піза | 1 - 1 | Венеція |
| 2023-02-11 | Венеція | 2 - 1 | СПАЛ |
| 2023-02-04 | Беневенто | 1 - 2 | Венеція |
| 2023-01-28 | Венеція | 1 - 1 | Чіттаделла |
| 2023-01-21 | Венеція | 0 - 1 | Зюдтіроль |
| 2023-01-16 | Дженоа | 1 - 0 | Венеція |
| 2023-01-07 | Баєр Леверкузен | 2 - 1 | Венеція |
| 2022-12-26 | Венеція | 2 - 2 | Парма |
| 2022-12-19 | Перуджа | 2 - 1 | Венеція |
| 2022-12-11 | Венеція | 2 - 0 | Козенца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 8% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фрозіноне | 27 | +27 | 58 |
| 2 | Дженоа | 27 | +12 | 47 |
| 3 | Барі | 27 | +17 | 46 |
| 4 | Зюдтіроль | 27 | +3 | 44 |
| 5 | Піза | 28 | +12 | 42 |
| 6 | Парма | 28 | +4 | 39 |
| 7 | Кальярі | 27 | +2 | 38 |
| 8 | Палермо | 28 | -2 | 38 |
| 9 | Реджина 1914 | 28 | +8 | 37 |
| 10 | Асколі | 27 | -1 | 36 |
| 11 | Модена | 27 | +1 | 35 |
| 12 | Тернана | 27 | -7 | 35 |
| 13 | Чіттаделла | 27 | -8 | 34 |
| 14 | Комо | 27 | -4 | 32 |
| 15 | Перуджа | 27 | -3 | 30 |
| 16 | Венеція | 27 | -6 | 29 |
| 17 | Беневенто | 27 | -8 | 27 |
| 18 | Брешія | 27 | -18 | 26 |
| 19 | Козенца | 27 | -20 | 26 |
| 20 | СПАЛ | 27 | -9 | 25 |
Хронологія матчів у лізі
| Фрозіноне | |
| Венеція | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фрозіноне | Венеція |
|---|---|---|---|
| 1 | Фрозіноне | - | |
| 2 | Дженоа | 1 - 0 | |
| 3 | Барі | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Зюдтіроль | 1 - 2 | |
| 5 | Піза | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Парма | 3 - 4 | |
| 7 | Кальярі | 2 - 2 | 1 - 4 |
| 8 | Палермо | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Реджина 1914 | ||
| 10 | Асколі | ||
| 11 | Модена | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Тернана | 3 - 0 | |
| 13 | Чіттаделла | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Комо | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Перуджа | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Венеція | - | |
| 17 | Беневенто | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Брешія | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Козенца | ||
| 20 | СПАЛ | 2 - 0 | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Фрозіноне | Венеція | |
| Позиція | 1 | 16 |
| Очки | 58 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 9 |
| Очки | 32 | 16 |
Форма в лізі
| Фрозіноне | Венеція | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
18
4 5 |
7
8 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
2 1 |
4
4 5 |
Голи в лізі
| Фрозіноне | Венеція | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
45
18 |
29
35 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
7 |
15
15 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (272) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (624) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 19% |
Фрозіноне наступні 6 матчі
| 2023-03-11 | Барі | - | Фрозіноне |
| 2023-03-18 | Фрозіноне | - | Козенца |
| 2023-04-01 | Перуджа | - | Фрозіноне |
| 2023-04-10 | Фрозіноне | - | Асколі |
| 2023-04-15 | Кальярі | - | Фрозіноне |
| 2023-04-22 | Фрозіноне | - | Зюдтіроль |
Венеція наступні 6 матчі
| 2023-03-11 | Венеція | - | Брешія |
| 2023-03-18 | Асколі | - | Венеція |
| 2023-04-01 | Венеція | - | Комо |
| 2023-04-10 | Реджина 1914 | - | Венеція |
| 2023-04-15 | Венеція | - | Палермо |
| 2023-04-23 | Тернана | - | Венеція |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Ймовірність | 57% | 24% | 19% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 2.10 |
| Ймовірність | 74% | 26% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.67 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 1.67 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-05 12:05. На даний момент можливі зміни!