Перша ліга - Ірландія
пʼятниця, 13.04.2018
19:45
19:45

Голвей ФК

Вексфорд
4 - 1
(0 - 1, 4 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Голуей |
| В гостях: | Вексфорд / Crossabeg |
| Відстань: | 203.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ейман Дейсі Парк |
| Вміщує: | 5 000 (3 300) |
| Розміри: | 102 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.50 | 9.00 | 1 | 1.04 | 3.00 | |||
| 59% | 24% | 17% | 1.36 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 38% | 62% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2016-10-14 | Вексфорд | 5 - 4 | Голвей ФК |
| 2016-07-22 | Голвей ФК | 4 - 2 | Вексфорд |
| 2016-04-22 | Вексфорд | 0 - 2 | Голвей ФК |
| 2014-10-12 | Голвей ФК | 2 - 2 | Вексфорд |
| 2014-08-08 | Вексфорд | 2 - 1 | Голвей ФК |
| 2014-06-13 | Голвей ФК | 1 - 0 | Вексфорд |
| 2014-05-27 | Вексфорд | 0 - 0 | Голвей ФК |
| 2014-04-18 | Вексфорд | 0 - 1 | Голвей ФК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 5 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 62% | 50% | 38% |
Голвей ФК останні 12 матчі
| 2018-04-02 | Голвей ФК | 0 - 1 | Слайго Роверс |
| 2018-03-30 | Голвей ФК | 0 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2018-03-23 | Дрогеда Юнайтед | 2 - 2 | Голвей ФК |
| 2018-03-16 | Голвей ФК | 3 - 1 | Кебінтілі |
| 2018-03-09 | ЮК Дублін | 1 - 1 | Голвей ФК |
| 2018-02-23 | Голвей ФК | 4 - 1 | Атлон Таун |
| 2017-10-27 | Голвей ФК | 3 - 4 | Дандолк |
| 2017-10-20 | Лімерик | 2 - 2 | Голвей ФК |
| 2017-10-13 | Голвей ФК | 1 - 1 | Сент-Патрікс |
| 2017-10-07 | Брей Вондерерз | 3 - 3 | Голвей ФК |
| 2017-09-22 | Голвей ФК | 3 - 1 | Слайго Роверс |
| 2017-09-15 | Голвей ФК | 2 - 1 | Деррі Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 8 | 7 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 67% | 58% |
Вексфорд останні 12 матчі
| 2018-04-06 | Вексфорд | 1 - 1 | Коб Рамблерс |
| 2018-03-30 | Вексфорд | 0 - 1 | Шелбурн |
| 2018-03-23 | Фінн Харпс | 1 - 0 | Вексфорд |
| 2018-03-16 | Вексфорд | 1 - 8 | Дрогеда Юнайтед |
| 2018-03-13 | Вексфорд | 0 - 0 | Коб Рамблерс |
| 2018-03-10 | Лонгфорд Таун | 3 - 0 | Вексфорд |
| 2018-02-23 | Кебінтілі | 0 - 1 | Вексфорд |
| 2017-10-07 | Лонгфорд Таун | 1 - 0 | Вексфорд |
| 2017-09-22 | Вексфорд | 0 - 3 | Шелбурн |
| 2017-09-15 | Вексфорд | 0 - 3 | Вотерфорд |
| 2017-09-01 | ЮК Дублін | 1 - 0 | Вексфорд |
| 2017-08-18 | Вексфорд | 2 - 0 | Кебінтілі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 6 | 4 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 33% | 8% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрогеда Юнайтед | 6 | +15 | 13 |
| 2 | Шелбурн | 6 | +9 | 13 |
| 3 | ЮК Дублін | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 6 | +9 | 11 |
| 5 | Голвей ФК | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Фінн Харпс | 5 | +2 | 8 |
| 7 | Кебінтілі | 7 | -7 | 6 |
| 8 | Коб Рамблерс | 6 | -4 | 5 |
| 9 | Вексфорд | 6 | -11 | 4 |
| 10 | Атлон Таун | 7 | -23 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Голвей ФК | |
| Вексфорд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Голвей ФК | Вексфорд |
|---|---|---|---|
| 1 | Дрогеда Юнайтед | ||
| 2 | Шелбурн | ||
| 3 | ЮК Дублін | ||
| 4 | Лонгфорд Таун | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Голвей ФК | - | |
| 6 | Фінн Харпс | 1 - 0 | |
| 7 | Кебінтілі | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Коб Рамблерс | ||
| 9 | Вексфорд | - | |
| 10 | Атлон Таун | 4 - 1 |
Позиція в лізі
| Голвей ФК | Вексфорд | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 9 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 6 |
| Очки | 7 | 3 |
Форма в лізі
| Голвей ФК | Вексфорд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 0 |
1
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
1
0 2 |
Голи в лізі
| Голвей ФК | Вексфорд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
5 |
3
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
2 |
1
4 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (97) | |
| Голи за матч | 3.23 |
| Голи вдома за матч | 1.97 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 40% |
Голвей ФК наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | Шелбурн | - | Голвей ФК |
| 2018-04-27 | Голвей ФК | - | Коб Рамблерс |
| 2018-05-04 | Атлон Таун | - | Голвей ФК |
| 2018-05-07 | Фінн Харпс | - | Голвей ФК |
| 2018-05-11 | Голвей ФК | - | ЮК Дублін |
| 2018-05-20 | Кебінтілі | - | Голвей ФК |
Вексфорд наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | Вексфорд | - | Атлон Таун |
| 2018-04-27 | ЮК Дублін | - | Вексфорд |
| 2018-05-04 | Вексфорд | - | Кебінтілі |
| 2018-05-07 | Вексфорд | - | ЮК Дублін |
| 2018-05-11 | Вексфорд | - | Лонгфорд Таун |
| 2018-05-18 | Дрогеда Юнайтед | - | Вексфорд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 4.50 | 9.00 |
| Ймовірність | 59% | 24% | 17% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.04 | 3.00 |
| Ймовірність | 77% | 23% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.07 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.39 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.39 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-13 16:00. На даний момент можливі зміни!