Джей-Ліга Дивізіон 1 - Японія

субота, 18.05.2019
11:00
Гамба Осака

Гамба Осака

Сересо Осака

Сересо Осака

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Suita
В гостях: Осака
Відстань: 7.6 км
Стадіон
Стадіон: Osaka Expo
Вміщує: 21 000
Розміри: 106 x 69 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 11:00 (19:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.87 3.20 2.50 2 1.55 1.42
23% 25% 52% 2.50 31% 69%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.07 1.72 3.75 1.25
64% 36% 40% 60% 21% 79%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-10-06 Сересо Осака 0 - 1 Гамба Осака
2018-04-21 Гамба Осака 1 - 0 Сересо Осака
2017-10-08 Гамба Осака 1 - 2 Сересо Осака
2017-10-04 Сересо Осака 2 - 2 Гамба Осака
2017-07-29 Гамба Осака 3 - 1 Сересо Осака
2017-04-16 Сересо Осака 2 - 2 Гамба Осака
2014-09-20 Гамба Осака 2 - 0 Сересо Осака
2014-04-12 Сересо Осака 2 - 2 Гамба Осака
2012-12-23 Сересо Осака 1 - 1 Гамба Осака
2012-08-11 Гамба Осака 2 - 2 Сересо Осака
2012-03-17 Сересо Осака 2 - 1 Гамба Осака
2011-08-13 Сересо Осака 1 - 1 Гамба Осака
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 10 7 5
33% 50% 17% 83% 58% 42%

Гамба Осака останні 12 матчі

2019-05-11 Саган Тосу ФК 3 - 1 Гамба Осака
2019-05-08 Гамба Осака 3 - 1 Сімідзу Ес-Пулс
2019-05-04 Гамба Осака 0 - 0 ФК Токіо
2019-04-28 Вегалта Сендай 2 - 1 Гамба Осака
2019-04-24 Гамба Осака 4 - 1 Джубіло Івата
2019-04-20 Гамба Осака 1 - 1 Ойта Трініта
2019-04-14 Гамба Осака 0 - 1 Урава Ред Дайм.
2019-04-10 Сімідзу Ес-Пулс 1 - 1 Гамба Осака
2019-04-06 Хіросіма 3 - 0 Гамба Осака
2019-03-30 Гамба Осака 3 - 4 Вісел Кобе
2019-03-17 Кавасакі Фронтале 0 - 1 Гамба Осака
2019-03-13 Гамба Осака 2 - 1 Мацумото Ямага
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 7 4
33% 25% 42% 75% 58% 33%

Сересо Осака останні 12 матчі

2019-05-11 Сересо Осака 3 - 0 Йокогама Марінос
2019-05-08 Нагоя Грампус 2 - 2 Сересо Осака
2019-05-04 Мацумото Ямага 0 - 2 Сересо Осака
2019-04-27 Сересо Осака 0 - 0 Ойта Трініта
2019-04-24 Сересо Осака 1 - 0 Вісел Кобе
2019-04-20 Сімідзу Ес-Пулс 1 - 0 Сересо Осака
2019-04-13 Сересо Осака 0 - 1 Консадол Саппоро
2019-04-10 Сересо Осака 3 - 0 Нагоя Грампус
2019-04-05 Кавасакі Фронтале 1 - 1 Сересо Осака
2019-03-30 Вегалта Сендай 0 - 2 Сересо Осака
2019-03-17 Сересо Осака 1 - 2 Урава Ред Дайм.
2019-03-13 Вісел Кобе 0 - 0 Сересо Осака
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 4 1
42% 33% 25% 58% 33% 8%
Реклама

Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 ФК Токіо 11 8 3 0 16 5 +11 27
2 Нагоя Грампус 12 7 3 2 21 8 +13 24
3 Кавасакі Фронтале 12 6 5 1 19 8 +11 23
4 Ойта Трініта 11 7 2 2 14 6 +8 23
5 Касіма Антльрс 11 6 2 3 16 11 +5 20
6 Консадол Саппоро 11 6 1 4 17 15 +2 19
7 Йокогама Марінос 11 5 3 3 14 15 -1 18
8 Хіросіма 12 5 2 5 12 9 +3 17
9 Сьонан Белмар 12 5 2 5 16 15 +1 17
10 Урава Ред Дайм. 12 5 2 5 10 13 -3 17
11 Сересо Осака 11 4 2 5 10 8 +2 14
12 Мацумото Ямага 11 3 3 5 6 11 -5 12
13 Вісел Кобе 11 3 1 7 14 18 -4 10
14 Вегалта Сендай 11 3 1 7 11 17 -6 10
15 Саган Тосу ФК 12 3 1 8 5 17 -12 10
16 Джубіло Івата 11 2 3 6 8 11 -3 9
17 Гамба Осака 11 2 2 7 15 22 -7 8
18 Сімідзу Ес-Пулс 11 2 2 7 11 26 -15 8

Хронологія матчів у лізі

Гамба Осака            
Сересо Осака            
Вдома            
В гостях            

Матчі вдома/в гостях

М Команда Гамба Осака Сересо Осака
1 ФК Токіо 0 - 0  
2 Нагоя Грампус 2 - 3 2 - 0
3 Кавасакі Фронтале   1 - 1
4 Ойта Трініта 1 - 1  
5 Касіма Антльрс    
6 Консадол Саппоро    
7 Йокогама Марінос 2 - 3  
8 Хіросіма    
9 Сьонан Белмар    
10 Урава Ред Дайм. 0 - 1  
11 Сересо Осака   -
12 Мацумото Ямага   0 - 2
13 Вісел Кобе 3 - 4  
14 Вегалта Сендай   0 - 2
15 Саган Тосу ФК    
16 Джубіло Івата    
17 Гамба Осака -  
18 Сімідзу Ес-Пулс   1 - 0

Позиція в лізі

  Гамба Осака Сересо Осака
Позиція 17 11
Очки 8 14
  Вдома В гостях
Позиція 18 11
Очки 2 7

Форма в лізі

  Гамба Осака Сересо Осака
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
2   
7        
4     
2   
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
2   
4     
2   
1  
2   

Голи в лізі

  Гамба Осака Сересо Осака
Забиті голи
Пропущені голи
15                
22                       
10           
8         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
8         
12             
5      
4     

Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 1

Матчі   (102)
Перемоги вдома 40%
Нічиї 20%
Перемоги в гостях 40%
Зіграні матчі 100%
Голи   (235)
Голи за матч 2.30
Голи вдома за матч 1.19
Голи в гостях за матч 1.12
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 66%
Обидві Команди Заб'ють 42%
Більше 1.5 67%
Більше 2.5 39%
Більше 3.5 18%

Гамба Осака наступні 6 матчі

2019-05-22 Мацумото Ямага - Гамба Осака
2019-05-25 Консадол Саппоро - Гамба Осака
2019-06-01 Гамба Осака - Касіма Антльрс
2019-06-15 Джубіло Івата - Гамба Осака
2019-06-19 В-Варен Нагасакі - Гамба Осака
2019-06-22 Гамба Осака - Сьонан Белмар

Сересо Осака наступні 6 матчі

2019-05-22 Сересо Осака - Ойта Трініта
2019-05-25 Сересо Осака - ФК Токіо
2019-06-01 Саган Тосу ФК - Сересо Осака
2019-06-14 Касіма Антльрс - Сересо Осака
2019-06-19 ФК Токіо - Сересо Осака
2019-06-22 Сересо Осака - Джубіло Івата

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.87 3.20 2.50
Ймовірність 23% 25% 52%
2 @ 2.50
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.55 1.42
Ймовірність 31% 69%
X2 @ 1.42
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.33 3.25
Ймовірність   64% 36%
Більше 1.5 @ 1.33
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.07 1.72
Ймовірність   40% 60%
Менше 2.5 @ 1.72
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.75 1.25
Ймовірність   21% 79%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.80 1.95
Ймовірність   41% 59%
Ні @ 1.95

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-05-18 08:03. На даний момент можливі зміни!