Прем'є́р-лі́га - Вірменія
субота, 28.04.2018
16:00
16:00

Гандзасар Капан

Алашкерт
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Капан |
| В гостях: | Єреван |
| Відстань: | 194.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Гандзасар |
| Вміщує: | 3 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.39 | 1.66 | 2 | 2.10 | 1.16 | |||
| 27% | 33% | 40% | 1.66 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.02 | 2.07 | 1.72 | 3.51 | 1.26 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-04-01 | Алашкерт | 0 - 1 | Гандзасар Капан |
| 2017-12-01 | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Алашкерт |
| 2017-10-22 | Алашкерт | 0 - 3 | Гандзасар Капан |
| 2017-09-08 | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Алашкерт |
| 2017-05-06 | Гандзасар Капан | 0 - 1 | Алашкерт |
| 2017-03-30 | Алашкерт | 1 - 2 | Гандзасар Капан |
| 2016-11-27 | Гандзасар Капан | 1 - 2 | Алашкерт |
| 2016-10-27 | Алашкерт | 0 - 4 | Гандзасар Капан |
| 2016-09-18 | Гандзасар Капан | 0 - 2 | Алашкерт |
| 2016-08-07 | Алашкерт | 0 - 0 | Гандзасар Капан |
| 2016-04-23 | Гандзасар Капан | 2 - 2 | Алашкерт |
| 2016-03-02 | Алашкерт | 3 - 0 | Гандзасар Капан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Гандзасар Капан останні 12 матчі
| 2018-04-22 | Урарту | 1 - 0 | Гандзасар Капан |
| 2018-04-18 | Ширак Гюмрі | 0 - 1 | Гандзасар Капан |
| 2018-04-14 | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмрі |
| 2018-04-07 | Пюнік Єреван | 2 - 1 | Гандзасар Капан |
| 2018-04-04 | Гандзасар Капан | 3 - 1 | Арарат Єреван |
| 2018-04-01 | Алашкерт | 0 - 1 | Гандзасар Капан |
| 2018-03-18 | Гандзасар Капан | 2 - 2 | Урарту |
| 2018-03-10 | Ширак Гюмрі | 2 - 1 | Гандзасар Капан |
| 2018-03-07 | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмрі |
| 2018-03-04 | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Пюнік Єреван |
| 2018-03-01 | Арарат Єреван | 1 - 0 | Гандзасар Капан |
| 2017-12-01 | Гандзасар Капан | 1 - 0 | Алашкерт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Алашкерт останні 12 матчі
| 2018-04-22 | Алашкерт | 0 - 0 | Пюнік Єреван |
| 2018-04-17 | Алашкерт | 1 - 0 | Урарту |
| 2018-04-14 | Урарту | 3 - 0 | Алашкерт |
| 2018-04-07 | Алашкерт | 2 - 1 | Арарат Єреван |
| 2018-04-04 | Ширак Гюмрі | 1 - 0 | Алашкерт |
| 2018-04-01 | Алашкерт | 0 - 1 | Гандзасар Капан |
| 2018-03-17 | Пюнік Єреван | 3 - 1 | Алашкерт |
| 2018-03-11 | Алашкерт | 2 - 2 | Урарту |
| 2018-03-08 | Урарту | 0 - 1 | Алашкерт |
| 2018-03-04 | Арарат Єреван | 2 - 3 | Алашкерт |
| 2018-02-28 | Алашкерт | 0 - 1 | Ширак Гюмрі |
| 2018-02-15 | Амкар Перм | 2 - 0 | Алашкерт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 42% | 25% |
Таблиця Прем'є́р-лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урарту | 24 | +10 | 39 |
| 2 | Алашкерт | 24 | +6 | 38 |
| 3 | Гандзасар Капан | 24 | +9 | 35 |
| 4 | Ширак Гюмрі | 24 | +6 | 29 |
| 5 | Пюнік Єреван | 24 | -4 | 29 |
| 6 | Арарат Єреван | 24 | -27 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Гандзасар Капан | |
| Алашкерт | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гандзасар Капан | Алашкерт |
|---|---|---|---|
| 1 | Урарту | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Алашкерт | 1 - 0 | - |
| 3 | Гандзасар Капан | - | 1 - 0 |
| 4 | Ширак Гюмрі | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Пюнік Єреван | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Арарат Єреван | 3 - 1 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Гандзасар Капан | Алашкерт | |
| Позиція | 3 | 2 |
| Очки | 35 | 38 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 2 |
| Очки | 22 | 15 |
Форма в лізі
| Гандзасар Капан | Алашкерт | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
8 7 |
11
5 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 2 |
4
3 5 |
Голи в лізі
| Гандзасар Капан | Алашкерт | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
23 |
33
27 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
12 |
15
18 |
Загальна статистика для Прем'є́р-лі́га
| Матчі (72) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (177) | |
| Голи за матч | 2.46 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 0.99 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 26% |
Гандзасар Капан наступні 6 матчі
| 2018-05-01 | Арарат Єреван | - | Гандзасар Капан |
| 2018-05-05 | Гандзасар Капан | - | Пюнік Єреван |
| 2018-05-09 | Ширак Гюмрі | - | Гандзасар Капан |
| 2018-05-12 | Гандзасар Капан | - | Урарту |
| 2018-05-16 | Гандзасар Капан | - | Алашкерт |
| 2018-05-20 | Алашкерт | - | Гандзасар Капан |
Алашкерт наступні 6 матчі
| 2018-05-02 | Алашкерт | - | Ширак Гюмрі |
| 2018-05-05 | Арарат Єреван | - | Алашкерт |
| 2018-05-08 | Алашкерт | - | Урарту |
| 2018-05-12 | Пюнік Єреван | - | Алашкерт |
| 2018-05-16 | Гандзасар Капан | - | Алашкерт |
| 2018-05-20 | Алашкерт | - | Гандзасар Капан |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 3.39 | 1.66 |
| Ймовірність | 27% | 33% | 40% |
| 2 @ 1.66 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.16 |
| Ймовірність | 30% | 70% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 3.02 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.72 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.51 | 1.26 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.26 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.82 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.82 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-28 12:00. На даний момент можливі зміни!