К-Ліга 1 - Південна Корея
середа, 26.04.2023
11:00
11:00

Канвон

Сеул
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Gangneung |
| В гостях: | Сеул |
| Відстань: | 170.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gangneung |
| Вміщує: | 22 333 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.00 | 2.38 | 2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 16% | 28% | 56% | 2.38 | 22% | 78% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 79% | 21% | 40% | 60% | 16% | 84% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-13 | Сеул | 1 - 0 | Канвон |
| 2022-05-18 | Канвон | 1 - 0 | Сеул |
| 2022-04-06 | Сеул | 2 - 2 | Канвон |
| 2021-11-28 | Сеул | 0 - 0 | Канвон |
| 2021-10-24 | Канвон | 1 - 4 | Сеул |
| 2021-05-23 | Канвон | 0 - 0 | Сеул |
| 2021-04-03 | Сеул | 0 - 1 | Канвон |
| 2020-10-24 | Сеул | 1 - 1 | Канвон |
| 2020-08-07 | Сеул | 2 - 0 | Канвон |
| 2020-05-10 | Канвон | 3 - 1 | Сеул |
| 2019-10-20 | Канвон | 3 - 2 | Сеул |
| 2019-08-11 | Сеул | 0 - 0 | Канвон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 4 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 33% | 33% |
Канвон останні 12 матчі
| 2023-04-23 | Кванджу | 0 - 0 | Канвон |
| 2023-04-16 | Канвон | 0 - 2 | Інчхон Юнайтед |
| 2023-04-09 | Канвон | 0 - 1 | Чеджу |
| 2023-04-02 | Сувон | 1 - 1 | Канвон |
| 2023-03-18 | Пхохан | 1 - 1 | Канвон |
| 2023-03-11 | Канвон | 1 - 1 | Тегу |
| 2023-03-05 | Канвон | 0 - 1 | Ульсан ХД |
| 2023-02-26 | Теджон | 2 - 0 | Канвон |
| 2022-10-23 | Пхохан | 1 - 0 | Канвон |
| 2022-10-16 | Канвон | 1 - 2 | Ульсан ХД |
| 2022-10-11 | Чонбук | 1 - 0 | Канвон |
| 2022-10-08 | Канвон | 0 - 0 | Інчхон Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 6 | 1 | 0 | |
| 0% | 42% | 58% | 50% | 8% | 0% |
Сеул останні 12 матчі
| 2023-04-22 | Сеул | 3 - 1 | Сувон |
| 2023-04-15 | Пхохан | 1 - 1 | Сеул |
| 2023-04-12 | Кімпхо | 1 - 1 | Сеул |
| 2023-04-08 | Сеул | 3 - 0 | Тегу |
| 2023-04-01 | Теджон | 3 - 2 | Сеул |
| 2023-03-18 | Чеджу | 1 - 2 | Сеул |
| 2023-03-12 | Сеул | 1 - 2 | Ульсан ХД |
| 2023-03-05 | Кванджу | 0 - 2 | Сеул |
| 2023-02-25 | Сеул | 2 - 1 | Інчхон Юнайтед |
| 2022-10-30 | Чонбук | 3 - 1 | Сеул |
| 2022-10-27 | Сеул | 2 - 2 | Чонбук |
| 2022-10-22 | Сувон ФК | 0 - 2 | Сеул |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 8 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 67% | 33% |
Таблиця К-Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ульсан ХД | 9 | +9 | 22 |
| 2 | Пхохан | 9 | +6 | 19 |
| 3 | Сеул | 8 | +7 | 16 |
| 4 | Теджон | 8 | +3 | 14 |
| 5 | Кванджу | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Сувон ФК | 8 | -2 | 11 |
| 7 | Чонбук | 8 | +1 | 10 |
| 8 | Тегу | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Інчхон Юнайтед | 9 | -6 | 9 |
| 10 | Чеджу | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Канвон | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Сувон | 9 | -9 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Канвон | |
| Сеул | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Канвон | Сеул |
|---|---|---|---|
| 1 | Ульсан ХД | 0 - 1 | |
| 2 | Пхохан | 1 - 1 | |
| 3 | Сеул | - | |
| 4 | Теджон | 3 - 2 | |
| 5 | Кванджу | 0 - 2 | |
| 6 | Сувон ФК | ||
| 7 | Чонбук | ||
| 8 | Тегу | 1 - 1 | |
| 9 | Інчхон Юнайтед | 0 - 2 | |
| 10 | Чеджу | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Канвон | - | |
| 12 | Сувон |
Позиція в лізі
| Канвон | Сеул | |
| Позиція | 11 | 3 |
| Очки | 4 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 3 |
| Очки | 1 | 7 |
Форма в лізі
| Канвон | Сеул | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
4 4 |
5
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 3 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| Канвон | Сеул | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
9 |
16
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
5 |
7
5 |
Загальна статистика для К-Ліга 1
| Матчі (50) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (132) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 24% |
Канвон наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Чонбук | - | Канвон |
| 2023-05-02 | Канвон | - | Чхонджу |
| 2023-05-06 | Сувон ФК | - | Канвон |
| 2023-05-09 | Ульсан ХД | - | Канвон |
| 2023-05-13 | Канвон | - | Сувон |
| 2023-05-21 | Канвон | - | Пхохан |
Сеул наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Сувон ФК | - | Сеул |
| 2023-05-05 | Сеул | - | Чонбук |
| 2023-05-09 | Сеул | - | Кванджу |
| 2023-05-14 | Ульсан ХД | - | Сеул |
| 2023-05-20 | Сеул | - | Чеджу |
| 2023-05-28 | Сеул | - | Канвон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.00 | 2.38 |
| Ймовірність | 16% | 28% | 56% |
| 2 @ 2.38 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 22% | 78% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.62 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.80 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-26 08:06. На даний момент можливі зміни!