Еліт 1 - Камерун
субота, 14.03.2026
15:00
15:00

Газель

Динамо Дуала
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Garoua |
| В гостях: | Douala |
| Відстань: | 710.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.18 | 2.96 | 3.00 | 1X | 1.29 | 1.56 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.29 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.67 | 2.22 | 1.53 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 59% | 41% | 45% | 55% | 31% | 69% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2025-06-20 | Газель | 0 - 3 | Динамо Дуала |
| 2025-02-23 | Динамо Дуала | 2 - 3 | Газель |
| 2024-04-01 | Динамо Дуала | 0 - 0 | Газель |
| 2024-02-25 | Динамо Дуала | 1 - 1 | Газель |
| 2023-11-19 | Газель | 0 - 1 | Динамо Дуала |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 20% | 40% | 40% | 60% | 40% | 20% |
Газель останні 12 матчі
| 2026-03-01 | Вікторія Юнайтед | 2 - 2 | Газель |
| 2026-02-25 | Unisport de Bafang | 1 - 0 | Газель |
| 2026-02-18 | Газель | 2 - 1 | Фов Азур |
| 2026-02-15 | Газель | 0 - 0 | Фортуна Мфу |
| 2026-02-08 | Пантер | 0 - 1 | Газель |
| 2026-02-05 | Баменда | 1 - 0 | Газель |
| 2026-01-28 | Газель | 2 - 1 | Коломб Лобо |
| 2026-01-25 | Газель | 1 - 0 | Егль Мунго |
| 2025-07-05 | Фов Азур | 1 - 2 | Газель |
| 2025-06-20 | Газель | 0 - 3 | Динамо Дуала |
| 2025-06-16 | Газель | 2 - 1 | Пантер |
| 2025-06-01 | Котонспорт | 1 - 1 | Газель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 8% |
Динамо Дуала останні 12 матчі
| 2026-03-01 | Динамо Дуала | 4 - 0 | Егль Мунго |
| 2026-02-22 | Динамо Дуала | 0 - 2 | Канон Яунде |
| 2026-02-15 | Стад Ренар | 2 - 2 | Динамо Дуала |
| 2026-02-08 | Динамо Дуала | 2 - 0 | Егль Рояль |
| 2026-02-04 | Коломб Лобо | 1 - 0 | Динамо Дуала |
| 2026-02-01 | Динамо Дуала | 3 - 1 | Вікторія Юнайтед |
| 2026-01-25 | Динамо Дуала | 4 - 2 | Фортуна Мфу |
| 2025-07-05 | Фортуна Мфу | 3 - 3 | Динамо Дуала |
| 2025-06-28 | Динамо Дуала | 3 - 1 | Егль Мунго |
| 2025-06-20 | Газель | 0 - 3 | Динамо Дуала |
| 2025-06-16 | Котонспорт | 2 - 1 | Динамо Дуала |
| 2025-06-08 | Динамо Дуала | 1 - 0 | Лез Астр |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Таблиця Еліт 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Баменда | 7 | +4 | 15 |
| 3 | Газель | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Динамо Дуала | 7 | +7 | 13 |
| 5 | Котонспорт | 8 | +5 | 13 |
| 6 | Вікторія Юнайтед | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Пантер | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Канон Яунде | 8 | 0 | 9 |
| 9 | Коломб Лобо | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Егль Рояль | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Фортуна Мфу | 8 | -6 | 8 |
| 12 | Стад Ренар | 8 | -4 | 6 |
| 13 | Фов Азур | 8 | -5 | 6 |
| 14 | Егль Мунго | 8 | -6 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Газель | |
| Динамо Дуала | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Газель | Динамо Дуала |
|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | ||
| 2 | Баменда | ||
| 3 | Газель | - | |
| 4 | Динамо Дуала | - | |
| 5 | Котонспорт | ||
| 6 | Вікторія Юнайтед | ||
| 7 | Пантер | ||
| 8 | Канон Яунде | ||
| 9 | Коломб Лобо | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Егль Рояль | ||
| 11 | Фортуна Мфу | 0 - 0 | |
| 12 | Стад Ренар | 2 - 2 | |
| 13 | Фов Азур | 2 - 1 | |
| 14 | Егль Мунго | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Газель | Динамо Дуала | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 14 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 13 |
| Очки | 10 | 1 |
Форма в лізі
| Газель | Динамо Дуала | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 2 |
4
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Газель | Динамо Дуала | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
6 |
15
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
2 |
2
3 |
Загальна статистика для Еліт 1
| Матчі (54) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (121) | |
| Голи за матч | 2.24 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 0.81 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 39% |
| Більше 1.5 | 56% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 24% |
Газель наступні 6 матчі
| 2026-03-17 | Газель | - | Егль Рояль |
| 2026-03-22 | Стад Ренар | - | Газель |
| 2026-03-26 | Канон Яунде | - | Газель |
| 2026-04-05 | Котонспорт | - | Газель |
| 2026-04-19 | Егль Мунго | - | Газель |
| 2026-04-22 | Коломб Лобо | - | Газель |
Динамо Дуала наступні 6 матчі
| 2026-03-17 | Котонспорт | - | Динамо Дуала |
| 2026-03-22 | Фов Азур | - | Динамо Дуала |
| 2026-03-29 | Динамо Дуала | - | Баменда |
| 2026-04-01 | Пантер | - | Динамо Дуала |
| 2026-04-05 | Динамо Дуала | - | Unisport de Bafang |
| 2026-04-19 | Фортуна Мфу | - | Динамо Дуала |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.18 | 2.96 | 3.00 |
| Ймовірність | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.56 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.43 | 2.67 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.43 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.22 | 1.53 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.74 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.74 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-03-14 12:02. На даний момент можливі зміни!