Дивізіон 1 - Північ - Швеція

субота, 25.09.2021
12:00
Єфле

Єфле

Еребру Сюр.

Еребру Сюр.

1 - 2
(0 - 2,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Гавле
В гостях: Оребро
Відстань: 189.3 км
Стадіон
Стадіон: Stromvallen
Вміщує: 7 200
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 12:00 (13:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.59 4.12 4.78 12 1.14 2.22
36% 24% 40% 1.18 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.15 4.67 1.52 2.33 2.34 1.55
74% 26% 55% 45% 31% 69%

Останні 3 прямі зустрічі

2021-06-27 Еребру Сюр. 1 - 0 Єфле
2020-11-07 Єфле 5 - 2 Еребру Сюр.
2020-07-11 Еребру Сюр. 2 - 2 Єфле

Єфле останні 12 матчі

2021-09-18 Броммапойкарна 0 - 1 Єфле
2021-09-11 Єфле 3 - 2 Сильвія
2021-09-05 Ассиріска ФФ 2 - 1 Єфле
2021-08-28 Єфле 1 - 0 Сандвікенс
2021-08-21 Далкурд 2 - 1 Єфле
2021-08-15 Лулео 2 - 3 Єфле
2021-08-05 Пітео 2 - 0 Єфле
2021-07-10 Єфле 2 - 1 Карлстад
2021-07-03 Єфле 0 - 1 Броммапойкарна
2021-06-27 Еребру Сюр. 1 - 0 Єфле
2021-06-19 Сандвікенс 2 - 0 Єфле
2021-06-12 Єфле 4 - 1 Тебю
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 0 6 8 6 3
50% 0% 50% 67% 50% 25%

Еребру Сюр. останні 12 матчі

2021-09-19 Еребру Сюр. 0 - 1 Пітео
2021-09-12 Умео 2 - 3 Еребру Сюр.
2021-09-04 Еребру Сюр. 0 - 0 Броммапойкарна
2021-08-29 Тебю 2 - 1 Еребру Сюр.
2021-08-21 Еребру Сюр. 0 - 2 Ханінге
2021-08-14 Сильвія 3 - 2 Еребру Сюр.
2021-07-10 Еребру Сюр. 4 - 3 Ассиріска ФФ
2021-07-04 Лулео 2 - 2 Еребру Сюр.
2021-06-27 Еребру Сюр. 1 - 0 Єфле
2021-06-19 Броммапойкарна 3 - 0 Еребру Сюр.
2021-06-12 Еребру Сюр. 1 - 2 Умео
2021-06-05 Хаммарбю ТФФ 2 - 3 Еребру Сюр.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 8 5
33% 17% 50% 75% 67% 42%
Реклама

Таблиця Дивізіон 1 - Північ

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Броммапойкарна 21 16 4 1 50 8 +42 52
2 Сандвікенс 21 13 4 4 44 20 +24 43
3 Карлстад 21 13 1 7 46 25 +21 40
4 Далкурд 21 11 7 3 43 30 +13 40
5 Умео 21 10 6 5 31 25 +6 36
6 Соллентуна 21 9 4 8 36 37 -1 31
7 Єфле 21 9 3 9 31 29 +2 30
8 Сильвія 21 9 2 10 41 36 +5 29
9 Пітео 21 8 5 8 27 28 -1 29
10 Еребру Сюр. 21 8 4 9 26 29 -3 28
11 Ханінге 21 8 3 10 23 34 -11 27
12 Худіксвалль 21 5 4 12 21 44 -23 19
13 Хаммарбю ТФФ 21 4 6 11 29 43 -14 18
14 Лулео 21 4 5 12 24 42 -18 17
15 Тебю 21 4 5 12 35 54 -19 17
16 Ассиріска ФФ 21 5 1 15 29 52 -23 16

Хронологія матчів у лізі

Єфле                      
Еребру Сюр.                      
Вдома                      
В гостях                      

Матчі вдома/в гостях

М Команда Єфле Еребру Сюр.
1 Броммапойкарна 0 - 1 3 - 0
2 Сандвікенс 1 - 0 0 - 0
3 Карлстад 2 - 1 0 - 2
4 Далкурд 1 - 2  
5 Умео 2 - 2 2 - 3
6 Соллентуна    
7 Єфле -  
8 Сильвія 3 - 2 3 - 2
9 Пітео   0 - 3
10 Еребру Сюр.   -
11 Ханінге 1 - 1 1 - 1
12 Худіксвалль    
13 Хаммарбю ТФФ   2 - 3
14 Лулео 1 - 2 2 - 2
15 Тебю 4 - 1 2 - 1
16 Ассиріска ФФ 2 - 0  

Позиція в лізі

  Єфле Еребру Сюр.
Позиція 7 10
Очки 30 28
  Вдома В гостях
Позиція 9 7
Очки 17 15

Форма в лізі

  Єфле Еребру Сюр.
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
3    
9          
8         
4     
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
3    
4     
3    
3    

Голи в лізі

  Єфле Еребру Сюр.
Забиті голи
Пропущені голи
31                                
29                              
26                           
29                              
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
17                  
12             
17                  
15                

Загальна статистика для Дивізіон 1 - Північ

Матчі   (168)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 19%
Перемоги в гостях 33%
Зіграні матчі 100%
Голи   (536)
Голи за матч 3.19
Голи вдома за матч 1.81
Голи в гостях за матч 1.38
Домашня команда забила в 82%
Команда гостей забила в 72%
Обидві Команди Заб'ють 58%
Більше 1.5 82%
Більше 2.5 62%
Більше 3.5 42%

Єфле наступні 6 матчі

2021-10-02 Ханінге - Єфле
2021-10-09 Єфле - Хаммарбю ТФФ
2021-10-16 Умео - Єфле
2021-10-23 Єфле - Худіксвалль
2021-10-31 Карлстад - Єфле
2021-11-07 Єфле - Пітео

Еребру Сюр. наступні 6 матчі

2021-10-03 Далкурд - Еребру Сюр.
2021-10-10 Еребру Сюр. - Лулео
2021-10-17 Ассиріска ФФ - Еребру Сюр.
2021-10-23 Еребру Сюр. - Хаммарбю ТФФ
2021-10-30 Худіксвалль - Еребру Сюр.
2021-11-06 Еребру Сюр. - Карлстад

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.59 4.12 4.78
Ймовірність 36% 24% 40%
12 @ 1.18
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.14 2.22
Ймовірність 47% 53%
X2 @ 2.22
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.15 4.67
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.15
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.52 2.33
Ймовірність   55% 45%
Більше 2.5 @ 1.52
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.34 1.55
Ймовірність   31% 69%
Менше 3.5 @ 1.55
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.61 2.17
Ймовірність   54% 46%
Так @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-09-25 08:00. На даний момент можливі зміни!