Прімера Дивізіон - Парагвай

середа, 01.05.2019
00:30
Хенераль Діас

Хенераль Діас

Рівер Плейт Ас.

Рівер Плейт Ас.

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Luque
В гостях: Асунсьон
Відстань: 15.3 км
Стадіон
Стадіон: Juan Canuto Pettengill (Ітаугуа)
Вміщує: 8 000
Розміри: 98 x 70 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 00:30 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.60 3.25 2.50 X2 1.50 1.50
25% 33% 42% 1.50 37% 63%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.88 1.78 3.40 1.30
74% 26% 53% 47% 36% 64%

Останні 5 прямі зустрічі

2019-02-26 Рівер Плейт Ас. 3 - 2 Хенераль Діас
2016-09-30 Хенераль Діас 2 - 0 Рівер Плейт Ас.
2016-07-16 Рівер Плейт Ас. 0 - 0 Хенераль Діас
2016-05-14 Рівер Плейт Ас. 1 - 1 Хенераль Діас
2016-03-11 Хенераль Діас 3 - 0 Рівер Плейт Ас.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 1 4 2 1
40% 40% 20% 80% 40% 20%

Хенераль Діас останні 12 матчі

2019-04-27 Хенераль Діас 1 - 1 Гуарані Ас.
2019-04-22 Деп. Капіата 2 - 2 Хенераль Діас
2019-04-17 Хенераль Діас 1 - 4 Соль де Америка
2019-04-14 Хенераль Діас 1 - 3 Лібертад Ас.
2019-04-06 Серро Портеньйо 2 - 0 Хенераль Діас
2019-03-29 Деп. Сантані 0 - 1 Хенераль Діас
2019-03-22 Хенераль Діас 0 - 0 Сп. Лукеньйо
2019-03-18 Хенераль Діас 3 - 3 Сан-Лоренсо
2019-03-11 Насьйональ Ас. 1 - 0 Хенераль Діас
2019-03-02 Хенераль Діас 0 - 2 Олімпія Ас.
2019-02-26 Рівер Плейт Ас. 3 - 2 Хенераль Діас
2019-02-23 Гуарані Ас. 1 - 1 Хенераль Діас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 9 5 5
8% 42% 50% 75% 42% 42%

Рівер Плейт Ас. останні 12 матчі

2019-04-28 Рівер Плейт Ас. 1 - 0 Деп. Капіата
2019-04-21 Лібертад Ас. 2 - 1 Рівер Плейт Ас.
2019-04-14 Рівер Плейт Ас. 1 - 5 Серро Портеньйо
2019-04-08 Соль де Америка 0 - 1 Рівер Плейт Ас.
2019-04-03 Рівер Плейт Ас. 1 - 2 Деп. Сантані
2019-04-01 Сп. Лукеньйо 3 - 1 Рівер Плейт Ас.
2019-03-23 Рівер Плейт Ас. 2 - 1 Сан-Лоренсо
2019-03-16 Рівер Плейт Ас. 1 - 1 Насьйональ Ас.
2019-03-09 Олімпія Ас. 0 - 0 Рівер Плейт Ас.
2019-03-04 Гуарані Ас. 2 - 1 Рівер Плейт Ас.
2019-02-26 Рівер Плейт Ас. 3 - 2 Хенераль Діас
2019-02-23 Деп. Капіата 3 - 3 Рівер Плейт Ас.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 8 4
33% 25% 42% 75% 67% 33%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Олімпія Ас. 17 13 4 0 45 12 +33 43
2 Серро Портеньйо 18 11 3 4 42 20 +22 36
3 Лібертад Ас. 18 9 4 5 34 24 +10 31
4 Гуарані Ас. 19 8 7 4 33 26 +7 31
5 Сп. Лукеньйо 19 7 6 6 25 27 -2 27
6 Рівер Плейт Ас. 18 6 5 7 22 28 -6 23
7 Деп. Капіата 18 6 5 7 19 26 -7 23
8 Соль де Америка 19 7 2 10 27 37 -10 23
9 Сан-Лоренсо 18 6 1 11 26 34 -8 19
10 Насьйональ Ас. 18 3 6 9 14 24 -10 15
11 Хенераль Діас 18 3 6 9 18 34 -16 15
12 Деп. Сантані 18 2 7 9 11 24 -13 13

Хронологія матчів у лізі

Хенераль Діас                   
Рівер Плейт Ас.                   
Вдома                   
В гостях                   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Хенераль Діас Рівер Плейт Ас.
1 Олімпія Ас. 0 - 2 0 - 0
2 Серро Портеньйо 1 - 3 3 - 1
3 Лібертад Ас. 1 - 3 2 - 1
4 Гуарані Ас. 1 - 1 2 - 1
5 Сп. Лукеньйо 0 - 0 3 - 1
6 Рівер Плейт Ас.   -
7 Деп. Капіата 1 - 0 3 - 3
8 Соль де Америка 1 - 4 0 - 1
9 Сан-Лоренсо 3 - 3 1 - 0
10 Насьйональ Ас.    
11 Хенераль Діас -  
12 Деп. Сантані 2 - 0 1 - 1

Позиція в лізі

  Хенераль Діас Рівер Плейт Ас.
Позиція 11 6
Очки 15 23
  Вдома В гостях
Позиція 10 11
Очки 9 6

Форма в лізі

  Хенераль Діас Рівер Плейт Ас.
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
6       
9          
6       
5      
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
3    
4     
1  
3    
5      

Голи в лізі

  Хенераль Діас Рівер Плейт Ас.
Забиті голи
Пропущені голи
18                   
34                                   
22                       
28                             
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
10           
16                 
9          
15                

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (109)
Перемоги вдома 40%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 34%
Зіграні матчі 100%
Голи   (316)
Голи за матч 2.90
Голи вдома за матч 1.50
Голи в гостях за матч 1.40
Домашня команда забила в 78%
Команда гостей забила в 72%
Обидві Команди Заб'ють 56%
Більше 1.5 73%
Більше 2.5 54%
Більше 3.5 38%

Хенераль Діас наступні 6 матчі

2019-05-08 Олімпія Ас. - Хенераль Діас
2019-05-14 Хенераль Діас - Насьйональ Ас.
2019-05-19 Сан-Лоренсо - Хенераль Діас
2019-07-14 Хенераль Діас - Олімпія Ас.
2019-07-21 Деп. Сантані - Хенераль Діас
2019-07-27 Хенераль Діас - Насьйональ Ас.

Рівер Плейт Ас. наступні 6 матчі

2019-05-07 Рівер Плейт Ас. - Гуарані Ас.
2019-05-14 Рівер Плейт Ас. - Олімпія Ас.
2019-05-19 Насьйональ Ас. - Рівер Плейт Ас.
2019-07-13 Гуарані Ас. - Рівер Плейт Ас.
2019-07-21 Рівер Плейт Ас. - Соль де Америка
2019-07-27 Олімпія Ас. - Рівер Плейт Ас.

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.60 3.25 2.50
Ймовірність 25% 33% 42%
X2 @ 1.50
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.50 1.50
Ймовірність 37% 63%
X2 @ 1.50
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.88 1.78
Ймовірність   53% 47%
Більше 2.5 @ 1.88
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.40 1.30
Ймовірність   36% 64%
Менше 3.5 @ 1.30
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.72 2.00
Ймовірність   59% 41%
Так @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-30 20:03. На даний момент можливі зміни!