Про Ліга - Бельгія
субота, 14.01.2023
19:45
19:45

Генк

Варегем
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Генк |
| В гостях: | Waregem |
| Відстань: | 145.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Люмінус Арена |
| Вміщує: | 23 718 (20 040) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.50 | 7.50 | 1 | 1.10 | 3.25 | |||
| 67% | 20% | 13% | 1.33 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.36 | 3.10 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 84% | 16% | 64% | 36% | 43% | 57% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-14 | Варегем | 1 - 4 | Генк |
| 2022-02-06 | Генк | 2 - 0 | Варегем |
| 2021-10-31 | Варегем | 2 - 6 | Генк |
| 2021-01-27 | Генк | 3 - 2 | Варегем |
| 2020-08-09 | Варегем | 1 - 2 | Генк |
| 2020-01-19 | Варегем | 0 - 3 | Генк |
| 2019-08-10 | Генк | 0 - 2 | Варегем |
| 2019-03-17 | Варегем | 3 - 3 | Генк |
| 2018-09-29 | Генк | 4 - 0 | Варегем |
| 2018-05-27 | Генк | 2 - 0 | Варегем |
| 2018-02-09 | Генк | 3 - 1 | Варегем |
| 2017-11-19 | Варегем | 0 - 1 | Генк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 11 | 8 | 6 | |
| 83% | 8% | 8% | 92% | 67% | 50% |
Генк останні 12 матчі
| 2023-01-11 | Генк | 0 - 3 | Антверпен |
| 2023-01-08 | Генк | 3 - 1 | Брюгге |
| 2022-12-26 | Кортрейк | 1 - 0 | Генк |
| 2022-12-21 | Генк | 0 - 0 | Андерлехт |
| 2022-12-13 | Генк | 1 - 0 | Мец |
| 2022-12-10 | Генк | 3 - 2 | Ельче |
| 2022-12-06 | Генк | 3 - 1 | Херенвен |
| 2022-11-13 | Андерлехт | 0 - 2 | Генк |
| 2022-11-09 | Вестерло | 0 - 1 | Генк |
| 2022-11-04 | Генк | 4 - 1 | Шарлеруа |
| 2022-10-28 | Генк | 3 - 1 | Мехелен |
| 2022-10-23 | Антверпен | 1 - 3 | Генк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 8 | 7 | 6 | |
| 75% | 8% | 17% | 67% | 58% | 50% |
Варегем останні 12 матчі
| 2023-01-11 | Варегем | 2 - 0 | Сінт-Трейден |
| 2023-01-08 | Варегем | 2 - 0 | Мехелен |
| 2022-12-27 | Сінт-Трейден | 2 - 0 | Варегем |
| 2022-12-21 | Дейнзе | 1 - 2 | Варегем |
| 2022-11-12 | Варегем | 5 - 5 | Ейпен |
| 2022-11-09 | Ломмел СК | 0 - 1 | Варегем |
| 2022-11-05 | Мехелен | 2 - 2 | Варегем |
| 2022-10-29 | Варегем | 0 - 3 | Стандард |
| 2022-10-23 | Остенде | 2 - 1 | Варегем |
| 2022-10-20 | Варегем | 3 - 2 | Андерлехт |
| 2022-10-15 | Кортрейк | 1 - 3 | Варегем |
| 2022-10-08 | Варегем | 2 - 5 | Левен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 19 | +31 | 49 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 19 | +18 | 42 |
| 3 | Антверпен | 19 | +15 | 39 |
| 4 | Брюгге | 19 | +12 | 34 |
| 5 | КАА Гент | 19 | +12 | 31 |
| 6 | Стандард | 19 | +7 | 30 |
| 7 | Вестерло | 20 | +4 | 30 |
| 8 | Левен | 20 | +4 | 29 |
| 9 | Сінт-Трейден | 19 | 0 | 27 |
| 10 | Серкль Брюгге | 19 | -1 | 26 |
| 11 | Андерлехт | 19 | -1 | 23 |
| 12 | Мехелен | 19 | -3 | 22 |
| 13 | Шарлеруа | 19 | -12 | 22 |
| 14 | Ейпен | 19 | -14 | 19 |
| 15 | Кортрейк | 19 | -17 | 18 |
| 16 | Остенде | 19 | -21 | 17 |
| 17 | Варегем | 19 | -17 | 16 |
| 18 | Серен | 19 | -17 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Генк | |
| Варегем | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Генк | Варегем |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | - | |
| 2 | Сент-Жиллуаз | ||
| 3 | Антверпен | 1 - 0 | |
| 4 | Брюгге | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | КАА Гент | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Стандард | 3 - 1 | |
| 7 | Вестерло | 6 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Левен | ||
| 9 | Сінт-Трейден | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Серкль Брюгге | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Андерлехт | ||
| 12 | Мехелен | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Шарлеруа | 4 - 1 | |
| 14 | Ейпен | 4 - 2 | |
| 15 | Кортрейк | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Остенде | 2 - 1 | |
| 17 | Варегем | - | |
| 18 | Серен |
Позиція в лізі
| Генк | Варегем | |
| Позиція | 1 | 17 |
| Очки | 49 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 17 |
| Очки | 28 | 6 |
Форма в лізі
| Генк | Варегем | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
1 2 |
4
4 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
1 0 |
1
3 5 |
Голи в лізі
| Генк | Варегем | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
48
17 |
25
42 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
9 |
8
14 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (172) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (530) | |
| Голи за матч | 3.08 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 1.44 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 36% |
Генк наступні 6 матчі
| 2023-01-17 | Вестерло | - | Генк |
| 2023-01-20 | Ейпен | - | Генк |
| 2023-01-29 | Генк | - | Серен |
| 2023-02-01 | Ейпен | - | Генк |
| 2023-02-05 | КАА Гент | - | Генк |
| 2023-02-12 | Генк | - | Антверпен |
Варегем наступні 6 матчі
| 2023-01-18 | Андерлехт | - | Варегем |
| 2023-01-21 | Варегем | - | Вестерло |
| 2023-01-29 | Варегем | - | Брюгге |
| 2023-02-02 | Варегем | - | Мехелен |
| 2023-02-05 | Сент-Жиллуаз | - | Варегем |
| 2023-02-12 | Варегем | - | Остенде |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 5.50 | 7.50 |
| Ймовірність | 67% | 20% | 13% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 3.25 |
| Ймовірність | 83% | 17% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 7.00 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.10 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.10 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.83 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-14 16:03. На даний момент можливі зміни!