Кубок Італії - Італія
пʼятниця, 16.08.2019
19:30
4 - 1
(3 - 0, 1 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Генуя |
| В гостях: |
Імола |
| Відстань: |
221.0 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Стадіо Луїджі Ферраріс
|
| Вміщує: |
36 569 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| Вдома: |
Daniele De Rossi (Іта) |
| Час початку |
| Година: |
19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.11 |
7.00 |
21.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
6.50 |
| 48% |
38% |
14% |
1.11 |
|
|
|
95% |
5% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
37% |
63% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Дженоа останні 12 матчі
|
2019-08-08 |
Реджана 1919
|
1 - 2 |
Дженоа
|
|
2019-08-04 |
Бордо
|
2 - 3 |
Дженоа
|
|
2019-08-02 |
Нант
|
1 - 1 |
Дженоа
|
|
2019-07-20 |
Ліон
|
3 - 4 |
Дженоа
|
|
2019-07-16 |
Wacker II
|
0 - 7 |
Дженоа
|
|
2019-05-26 |
Фіорентина
|
0 - 0 |
Дженоа
|
|
2019-05-18 |
Дженоа
|
1 - 1 |
Кальярі
|
|
2019-05-11 |
Аталанта
|
2 - 1 |
Дженоа
|
|
2019-05-05 |
Дженоа
|
1 - 1 |
Рома
|
|
2019-04-28 |
СПАЛ
|
1 - 1 |
Дженоа
|
|
2019-04-20 |
Дженоа
|
0 - 1 |
Торіно
|
|
2019-04-14 |
Сампдорія
|
2 - 0 |
Дженоа
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
10 |
5 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
83% |
42% |
25% |
Імолезе останні 12 матчі
|
2019-08-11 |
Юве Стабія
|
1 - 1 |
Імолезе
|
|
2019-08-04 |
Імолезе
|
2 - 2 |
Самбенедеттезе
|
|
2019-06-02 |
П'яченца
|
1 - 2 |
Імолезе
|
|
2019-05-29 |
Імолезе
|
0 - 2 |
П'яченца
|
|
2019-05-22 |
Імолезе
|
1 - 3 |
Монца
|
|
2019-05-19 |
Монца
|
1 - 3 |
Імолезе
|
|
2019-05-05 |
Равенна
|
3 - 3 |
Імолезе
|
|
2019-04-28 |
Імолезе
|
2 - 0 |
Зюдтіроль
|
|
2019-04-20 |
Фермана
|
1 - 1 |
Імолезе
|
|
2019-04-15 |
Імолезе
|
3 - 1 |
Union Brescia
|
|
2019-04-07 |
Віртус Верона
|
0 - 0 |
Імолезе
|
|
2019-03-31 |
Імолезе
|
2 - 1 |
Трієстіна
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
11 |
7 |
5 |
| 42% |
42% |
17% |
|
92% |
58% |
42% |
Таблиця Серія A
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Ювентус |
38 |
28 |
6 |
4 |
70 |
30 |
+40 |
90 |
| 2 |
Наполі |
38 |
24 |
7 |
7 |
74 |
36 |
+38 |
79 |
| 3 |
Аталанта |
38 |
20 |
9 |
9 |
77 |
46 |
+31 |
69 |
| 4 |
Інтер |
38 |
20 |
9 |
9 |
57 |
33 |
+24 |
69 |
| 5 |
Мілан |
38 |
19 |
11 |
8 |
55 |
36 |
+19 |
68 |
| 6 |
Рома |
38 |
18 |
12 |
8 |
66 |
48 |
+18 |
66 |
| 7 |
Торіно |
38 |
16 |
15 |
7 |
52 |
37 |
+15 |
63 |
| 8 |
Лаціо |
38 |
17 |
8 |
13 |
56 |
46 |
+10 |
59 |
| 9 |
Сампдорія |
38 |
15 |
8 |
15 |
60 |
51 |
+9 |
53 |
| 10 |
Болонья |
38 |
11 |
11 |
16 |
48 |
56 |
-8 |
44 |
| 11 |
Сассуоло |
38 |
9 |
16 |
13 |
53 |
60 |
-7 |
43 |
| 12 |
Удінезе |
38 |
11 |
10 |
17 |
39 |
53 |
-14 |
43 |
| 13 |
СПАЛ |
38 |
11 |
9 |
18 |
44 |
56 |
-12 |
42 |
| 14 |
Парма |
38 |
10 |
11 |
17 |
41 |
61 |
-20 |
41 |
| 15 |
Кальярі |
38 |
10 |
11 |
17 |
36 |
54 |
-18 |
41 |
| 16 |
Фіорентина |
38 |
8 |
17 |
13 |
47 |
45 |
+2 |
41 |
| 17 |
Дженоа |
38 |
8 |
14 |
16 |
39 |
57 |
-18 |
38 |
| 18 |
Емполі |
38 |
10 |
8 |
20 |
51 |
70 |
-19 |
38 |
| 19 |
Фрозіноне |
38 |
5 |
10 |
23 |
29 |
69 |
-40 |
25 |
| 20 |
К'єво |
38 |
2 |
14 |
22 |
25 |
75 |
-50 |
17 |
Таблиця Імолезе
Немає даних у системі
Дженоа наступні 6 матчі
|
2019-08-25 |
Рома
|
- |
Дженоа
|
|
2019-09-01 |
Дженоа
|
- |
Фіорентина
|
|
2019-09-06 |
Ентелла
|
- |
Дженоа
|
|
2019-09-15 |
Дженоа
|
- |
Аталанта
|
|
2019-09-20 |
Кальярі
|
- |
Дженоа
|
|
2019-09-25 |
Дженоа
|
- |
Болонья
|
Імолезе наступні 6 матчі
|
2019-08-25 |
Ріміні
|
- |
Імолезе
|
|
2019-09-01 |
Імолезе
|
- |
АрціньяноК'ямпо
|
|
2019-09-08 |
Реджана 1919
|
- |
Імолезе
|
|
2019-09-15 |
Імолезе
|
- |
Модена
|
|
2019-09-21 |
Равенна
|
- |
Імолезе
|
|
2019-09-25 |
Імолезе
|
- |
Віртус Верона
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.11 |
7.00 |
21.00 |
| Ймовірність |
48% |
38% |
14% |
|
1 @ 1.11 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.01 |
6.50 |
| Ймовірність |
95% |
5% |
|
1X @ 1.01 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.18 |
4.50 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.18 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.53 |
2.40 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Більше 2.5 @ 1.53 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.37 |
1.53 |
| Ймовірність |
|
37% |
63% |
|
Менше 3.5 @ 1.53 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.75 |
1.40 |
| Ймовірність |
|
32% |
68% |
|
Ні @ 1.40 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-16 16:03. На даний момент можливі зміни!