Клубні товариські матчі
пʼятниця, 14.08.2026
09:00
Хетафе B
(Іспанія)
Rayo Vallecano B
(Іспанія)
4 - 0
(0 - 0, 4 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Хетафе |
| В гостях: |
Мадрид |
| Відстань: |
12.6 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.51 |
4.30 |
5.53 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.39 |
| 43% |
32% |
25% |
1.51 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.10 |
|
|
|
1.45 |
2.41 |
|
|
|
2.21 |
1.61 |
| 81% |
19% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
42% |
58% |
Останні 4 прямі зустрічі
|
2015-01-25 |
Rayo Vallecano B
|
1 - 4 |
Хетафе B
|
|
2014-09-07 |
Хетафе B
|
2 - 0 |
Rayo Vallecano B
|
|
2013-01-26 |
Хетафе B
|
2 - 0 |
Rayo Vallecano B
|
|
2012-09-08 |
Rayo Vallecano B
|
2 - 1 |
Хетафе B
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
1 |
|
4 |
2 |
1 |
| 75% |
0% |
25% |
|
100% |
50% |
25% |
Хетафе B останні 12 матчі
|
2026-08-01 |
Алькоркон
|
2 - 0 |
Хетафе B
|
|
2025-08-30 |
Хетафе B
|
2 - 1 |
Деп. Арагон
|
|
2024-08-21 |
Хетафе B
|
0 - 0 |
RSD Alcala
|
|
2024-08-10 |
Алькоркон
|
3 - 2 |
Хетафе B
|
|
2023-08-10 |
Хетафе B
|
0 - 0 |
RSD Alcala
|
|
2022-08-10 |
Хетафе B
|
2 - 4 |
Навалькарнеро
|
|
2021-05-23 |
Хетафе B
|
1 - 0 |
Вільяррубія
|
|
2021-05-16 |
Сокуельямос
|
3 - 0 |
Хетафе B
|
|
2021-05-09 |
Хетафе B
|
2 - 1 |
Вільярробледо
|
|
2021-05-02 |
Мелілья
|
1 - 1 |
Хетафе B
|
|
2021-04-24 |
Вільяррубія
|
1 - 0 |
Хетафе B
|
|
2021-04-18 |
Хетафе B
|
0 - 0 |
Сокуельямос
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
5 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
42% |
17% |
Rayo Vallecano B останні 12 матчі
|
2025-08-15 |
Trival Valderas
|
2 - 1 |
Rayo Vallecano B
|
|
2023-08-12 |
Навалькарнеро
|
2 - 1 |
Rayo Vallecano B
|
|
2022-08-20 |
Навалькарнеро
|
0 - 0 |
Rayo Vallecano B
|
|
2015-05-17 |
CD Guadalajara
|
1 - 1 |
Rayo Vallecano B
|
|
2015-05-09 |
Rayo Vallecano B
|
1 - 1 |
Реал Сосьєдад B
|
|
2015-05-03 |
Сестао
|
0 - 2 |
Rayo Vallecano B
|
|
2015-04-25 |
Rayo Vallecano B
|
2 - 0 |
Р. Уньйон
|
|
2015-04-19 |
Туделано
|
0 - 0 |
Rayo Vallecano B
|
|
2015-04-12 |
Rayo Vallecano B
|
2 - 1 |
Конкенсе
|
|
2015-04-05 |
Лас-Пальмас B
|
0 - 0 |
Rayo Vallecano B
|
|
2015-03-29 |
Уеска
|
2 - 0 |
Rayo Vallecano B
|
|
2015-03-22 |
Rayo Vallecano B
|
2 - 1 |
Реал Мадрид B
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
4 |
0 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
33% |
0% |
Хетафе B наступні 1 матчі
|
2026-08-27 |
Уньйон Адарве
|
- |
Хетафе B
|
Rayo Vallecano B наступні 1 матчі
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.51 |
4.30 |
5.53 |
| Ймовірність |
43% |
32% |
25% |
|
1 @ 1.51 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.11 |
2.39 |
| Ймовірність |
78% |
22% |
|
1X @ 1.11 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.12 |
5.10 |
| Ймовірність |
|
81% |
19% |
|
Більше 1.5 @ 1.12 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.45 |
2.41 |
| Ймовірність |
|
62% |
38% |
|
Більше 2.5 @ 1.45 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.21 |
1.61 |
| Ймовірність |
|
42% |
58% |
|
Менше 3.5 @ 1.61 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.56 |
2.22 |
| Ймовірність |
|
58% |
42% |
|
Так @ 1.56 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-08-14 08:06. На даний момент можливі зміни!