Національна ліга - Гібралтар

субота, 30.03.2019
15:00
Гібралтар Юн.

Гібралтар Юн.

Бока Хуніорс

Бока Хуніорс

7 - 0
(3 - 0,  4 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Гібралтар
В гостях: Гібралтар
Стадіон
Стадіон: Вікторія
Вміщує: 5 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 15:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Останні 2 прямі зустрічі

2018-11-27 Бока Хуніорс 0 - 4 Гібралтар Юн.
2018-08-22 Гібралтар Юн. 2 - 1 Бока Хуніорс

Гібралтар Юн. останні 12 матчі

2019-03-09 Сент-Джозефс 2 - 1 Гібралтар Юн.
2019-03-03 Гібралтар Юн. 4 - 1 Лайонс Гібралтар
2019-02-22 Гібралтар Юн. 1 - 1 Гібралтар Фенікс
2019-02-15 Глесіс Юн. 0 - 2 Гібралтар Юн.
2019-01-31 Гібралтар Юн. 2 - 1 Монс Кальпе
2019-01-26 Європа ФК 1 - 0 Гібралтар Юн.
2019-01-17 Гібралтар Юн. 1 - 5 Лінкольн Ред Імпс
2019-01-04 Лінкс 2 - 2 Гібралтар Юн.
2018-12-17 Гібралтар Юн. 0 - 1 Сент-Джозефс
2018-12-08 Лайонс Гібралтар 1 - 0 Гібралтар Юн.
2018-12-02 Гібралтар Фенікс 2 - 1 Гібралтар Юн.
2018-11-27 Бока Хуніорс 0 - 4 Гібралтар Юн.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 7 4
33% 17% 50% 75% 58% 33%

Бока Хуніорс останні 12 матчі

2019-03-09 Бока Хуніорс 0 - 5 Монс Кальпе
2019-02-28 Сент-Джозефс 10 - 1 Бока Хуніорс
2019-02-23 Бока Хуніорс 0 - 9 Європа ФК
2019-02-18 Лайонс Гібралтар 2 - 1 Бока Хуніорс
2019-02-02 Бока Хуніорс 0 - 11 Лінкольн Ред Імпс
2019-01-27 Гібралтар Фенікс 3 - 1 Бока Хуніорс
2019-01-20 Бока Хуніорс 0 - 3 Лінкс
2019-01-14 Глесіс Юн. 6 - 1 Бока Хуніорс
2018-12-15 Монс Кальпе 3 - 0 Бока Хуніорс
2018-12-06 Бока Хуніорс 1 - 1 Сент-Джозефс
2018-12-01 Європа ФК 3 - 0 Бока Хуніорс
2018-11-27 Бока Хуніорс 0 - 4 Гібралтар Юн.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
0 1 11 12 11 7
0% 8% 92% 100% 92% 58%
Реклама

Таблиця Національна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Європа ФК 21 16 3 2 55 16 +39 51
2 Лінкольн Ред Імпс 20 15 3 2 58 14 +44 48
3 Сент-Джозефс 20 13 3 4 61 23 +38 42
4 Монс Кальпе 21 11 3 7 46 24 +22 36
5 Гібралтар Фенікс 21 10 3 8 30 28 +2 33
6 Гібралтар Юн. 20 9 4 7 35 26 +9 31
7 Лінкс 20 5 6 9 22 33 -11 21
8 Глесіс Юн. 21 5 2 14 22 49 -27 17
9 Бока Хуніорс 20 2 1 17 10 80 -70 7
10 Лайонс Гібралтар 20 2 0 18 8 54 -46 6

Хронологія матчів у лізі

Гібралтар Юн.                     
Бока Хуніорс                     
Вдома                     
В гостях                     

Матчі вдома/в гостях

М Команда Гібралтар Юн. Бока Хуніорс
1 Європа ФК 1 - 3 3 - 0*
2 Лінкольн Ред Імпс 1 - 5 3 - 0
3 Сент-Джозефс 0 - 1 10 - 1
4 Монс Кальпе 2 - 1 3 - 0
5 Гібралтар Фенікс 1 - 1 3 - 1
6 Гібралтар Юн. - 2 - 1
7 Лінкс 4 - 1 0 - 1
8 Глесіс Юн. 2 - 1 6 - 1
9 Бока Хуніорс 2 - 1 -
10 Лайонс Гібралтар 4 - 1 2 - 1

Позиція в лізі

  Гібралтар Юн. Бока Хуніорс
Позиція 6 9
Очки 31 7
  Вдома В гостях
Позиція 4 9
Очки 19 3

Форма в лізі

  Гібралтар Юн. Бока Хуніорс
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
4     
7        
2   
1  
17                  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
1  
3    
1  
0  
9          

Голи в лізі

  Гібралтар Юн. Бока Хуніорс
Забиті голи
Пропущені голи
35                                    
26                           
10           
80                                                     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
21                      
15                
6       
37                                      

Загальна статистика для Національна ліга

Матчі   (102)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 14%
Перемоги в гостях 40%
Зіграні матчі 100%
Голи   (347)
Голи за матч 3.40
Голи вдома за матч 1.75
Голи в гостях за матч 1.65
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 73%
Обидві Команди Заб'ють 47%
Більше 1.5 81%
Більше 2.5 67%
Більше 3.5 39%

Гібралтар Юн. наступні 6 матчі

2019-04-06 Гібралтар Юн. - Лінкс
2019-04-16 Лінкольн Ред Імпс - Гібралтар Юн.
2019-04-28 Гібралтар Юн. - Європа ФК
2019-05-04 Монс Кальпе - Гібралтар Юн.
2019-05-13 Гібралтар Юн. - Глесіс Юн.
2019-05-19 Гібралтар Фенікс - Гібралтар Юн.

Бока Хуніорс наступні 6 матчі

2019-04-07 Бока Хуніорс - Глесіс Юн.
2019-04-13 Лінкс - Бока Хуніорс
2019-04-25 Бока Хуніорс - Гібралтар Фенікс
2019-05-05 Лінкольн Ред Імпс - Бока Хуніорс
2019-05-11 Бока Хуніорс - Лайонс Гібралтар
2019-05-18 Європа ФК - Бока Хуніорс

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-30 12:06. На даний момент можливі зміни!