Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
середа, 21.03.2018
05:00
05:00

Гіфу

Точігі
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гіфу |
| В гостях: | Уцуномія |
| Відстань: | 308.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Nagaragawa |
| Вміщує: | 31 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 05:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.20 | 2.89 | 12 | 1.41 | 1.57 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 59% | 41% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2015-08-23 | Точігі | 0 - 1 | Гіфу |
| 2015-04-19 | Гіфу | 0 - 1 | Точігі |
| 2014-11-09 | Точігі | 3 - 0 | Гіфу |
| 2014-04-20 | Гіфу | 1 - 3 | Точігі |
| 2013-10-27 | Гіфу | 0 - 1 | Точігі |
| 2013-04-21 | Точігі | 2 - 0 | Гіфу |
| 2012-09-17 | Гіфу | 1 - 0 | Точігі |
| 2012-04-22 | Точігі | 1 - 1 | Гіфу |
| 2011-09-28 | Точігі | 0 - 1 | Гіфу |
| 2011-07-23 | Гіфу | 0 - 1 | Точігі |
| 2010-11-28 | Гіфу | 4 - 2 | Точігі |
| 2010-05-30 | Точігі | 2 - 0 | Гіфу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 50% | 25% | 17% |
Гіфу останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Кіото | 2 - 1 | Гіфу |
| 2018-03-11 | Чіба | 2 - 3 | Гіфу |
| 2018-03-03 | Гіфу | 0 - 1 | Йокогама |
| 2018-02-25 | Авіспа Фукуока | 2 - 0 | Гіфу |
| 2017-11-19 | Монтедіо Ямагата | 4 - 1 | Гіфу |
| 2017-11-11 | Гіфу | 1 - 1 | Сьонан Белмар |
| 2017-11-05 | Канадзава | 1 - 1 | Гіфу |
| 2017-10-29 | Мацумото Ямага | 2 - 1 | Гіфу |
| 2017-10-21 | Гіфу | 1 - 2 | Токіо Верді |
| 2017-10-14 | Гіфу | 0 - 2 | Токусіма |
| 2017-10-08 | Ойта Трініта | 3 - 3 | Гіфу |
| 2017-10-01 | Гіфу | 2 - 6 | Нагоя Грампус |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 11 | 7 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 92% | 58% | 33% |
Точігі останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Точігі | 1 - 0 | Каматамаре Санукі |
| 2018-03-11 | Точігі | 2 - 5 | Ренова Ямагучі |
| 2018-03-04 | Окаяма | 3 - 0 | Точігі |
| 2018-02-25 | Точігі | 2 - 4 | Ойта Трініта |
| 2016-12-04 | Канадзава | 2 - 0 | Точігі |
| 2016-11-27 | Точігі | 0 - 1 | Канадзава |
| 2015-11-23 | Консадол Саппоро | 4 - 1 | Точігі |
| 2015-11-14 | Точігі | 0 - 1 | Кіото |
| 2015-11-08 | Кітакюсю | 2 - 2 | Точігі |
| 2015-11-01 | Токусіма | 1 - 1 | Точігі |
| 2015-10-25 | Точігі | 0 - 1 | Токіо Верді |
| 2015-10-18 | Авіспа Фукуока | 4 - 2 | Точігі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 6 | 5 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Міто | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Окаяма | 4 | +5 | 10 |
| 3 | Ренова Ямагучі | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Альбірекс Ніїгата | 4 | +4 | 8 |
| 5 | Мачіда | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Токіо Верді | 4 | +2 | 8 |
| 7 | Авіспа Фукуока | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Йокогама | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Токусіма | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Роасо Кумамото | 4 | -2 | 6 |
| 11 | Ойта Трініта | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Кофу | 4 | +1 | 5 |
| 13 | Кіото | 4 | -1 | 5 |
| 14 | Монтедіо Ямагата | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Омія Ардія | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Канадзава | 4 | -1 | 4 |
| 17 | Мацумото Ямага | 4 | -1 | 3 |
| 18 | Каматамаре Санукі | 4 | -2 | 3 |
| 19 | Гіфу | 4 | -3 | 3 |
| 20 | Точігі | 4 | -7 | 3 |
| 21 | Чіба | 4 | -5 | 1 |
| 22 | Ехіме | 4 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Гіфу | |
| Точігі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гіфу | Точігі |
|---|---|---|---|
| 1 | Міто | ||
| 2 | Окаяма | 3 - 0 | |
| 3 | Ренова Ямагучі | ||
| 4 | Альбірекс Ніїгата | ||
| 5 | Мачіда | ||
| 6 | Токіо Верді | ||
| 7 | Авіспа Фукуока | ||
| 8 | Йокогама | 0 - 1 | |
| 9 | Токусіма | ||
| 10 | Роасо Кумамото | ||
| 11 | Ойта Трініта | ||
| 12 | Кофу | ||
| 13 | Кіото | ||
| 14 | Монтедіо Ямагата | ||
| 15 | Омія Ардія | ||
| 16 | Канадзава | ||
| 17 | Мацумото Ямага | ||
| 18 | Каматамаре Санукі | ||
| 19 | Гіфу | - | |
| 20 | Точігі | - | |
| 21 | Чіба | ||
| 22 | Ехіме |
Позиція в лізі
| Гіфу | Точігі | |
| Позиція | 19 | 20 |
| Очки | 3 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 20 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Гіфу | Точігі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 3 |
1
0 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Гіфу | Точігі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
7 |
5
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
0
3 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (44) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (110) | |
| Голи за матч | 2.50 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 20% |
Гіфу наступні 6 матчі
| 2018-03-25 | Ехіме | - | Гіфу |
| 2018-04-01 | Гіфу | - | Кофу |
| 2018-04-07 | Токіо Верді | - | Гіфу |
| 2018-04-15 | Гіфу | - | Токусіма |
| 2018-04-21 | Окаяма | - | Гіфу |
| 2018-04-28 | Гіфу | - | Канадзава |
Точігі наступні 6 матчі
| 2018-03-25 | Точігі | - | Роасо Кумамото |
| 2018-04-01 | Авіспа Фукуока | - | Точігі |
| 2018-04-08 | Точігі | - | Токусіма |
| 2018-04-15 | Точігі | - | Альбірекс Ніїгата |
| 2018-04-22 | Йокогама | - | Точігі |
| 2018-04-28 | Монтедіо Ямагата | - | Точігі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 3.20 | 2.89 |
| Ймовірність | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 1.57 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.39 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.75 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 2.04 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-21 04:02. На даний момент можливі зміни!