Друга ліга - Англія
пʼятниця, 07.04.2023
15:00
15:00

Гіллінгем

Донкастер
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гіллінгем |
| В гостях: | Донкастер |
| Відстань: | 263.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Прістфілд Стедіум |
| Вміщує: | 11 582 |
| Розміри: | 104 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.30 | 5.25 | X2 | 1.17 | 1.95 | |||
| 35% | 24% | 41% | 1.95 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 67% | 33% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-29 | Донкастер | 1 - 0 | Гіллінгем |
| 2022-03-12 | Донкастер | 0 - 1 | Гіллінгем |
| 2021-10-19 | Гіллінгем | 1 - 0 | Донкастер |
| 2021-03-20 | Гіллінгем | 2 - 2 | Донкастер |
| 2020-12-12 | Донкастер | 2 - 1 | Гіллінгем |
| 2020-02-15 | Гіллінгем | 2 - 1 | Донкастер |
| 2019-12-01 | Гіллінгем | 3 - 0 | Донкастер |
| 2019-08-03 | Донкастер | 1 - 1 | Гіллінгем |
| 2018-12-29 | Гіллінгем | 1 - 3 | Донкастер |
| 2018-10-20 | Донкастер | 3 - 3 | Гіллінгем |
| 2018-04-07 | Гіллінгем | 0 - 0 | Донкастер |
| 2017-08-05 | Донкастер | 0 - 0 | Гіллінгем |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Гіллінгем останні 12 матчі
| 2023-04-01 | Барроу | 2 - 1 | Гіллінгем |
| 2023-03-25 | Гіллінгем | 1 - 0 | Карлайл |
| 2023-03-21 | Гіллінгем | 2 - 1 | Крю |
| 2023-03-18 | Волсолл | 2 - 0 | Гіллінгем |
| 2023-03-11 | Гіллінгем | 2 - 0 | Транмер |
| 2023-03-07 | Стокпорт | 0 - 0 | Гіллінгем |
| 2023-03-04 | Харрогейт | 0 - 0 | Гіллінгем |
| 2023-02-28 | Гіллінгем | 0 - 2 | Бредфорд |
| 2023-02-25 | Гіллінгем | 2 - 1 | Вімблдон |
| 2023-02-18 | Рочдейл | 0 - 2 | Гіллінгем |
| 2023-02-14 | Гіллінгем | 2 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2023-02-11 | Менсфілд | 2 - 0 | Гіллінгем |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 4 | 0 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 33% | 0% |
Донкастер останні 12 матчі
| 2023-04-01 | Донкастер | 0 - 2 | Крю |
| 2023-03-25 | Донкастер | 0 - 2 | Нортгемптон |
| 2023-03-21 | Кроулі Таун | 1 - 1 | Донкастер |
| 2023-03-18 | Солфорд | 3 - 1 | Донкастер |
| 2023-03-11 | Донкастер | 2 - 1 | Вімблдон |
| 2023-03-07 | Донкастер | 0 - 2 | Харрогейт |
| 2023-03-04 | Стокпорт | 0 - 0 | Донкастер |
| 2023-02-25 | Донкастер | 0 - 1 | Бредфорд |
| 2023-02-18 | Саттон | 2 - 0 | Донкастер |
| 2023-02-14 | Донкастер | 1 - 0 | Барроу |
| 2023-02-11 | Свіндон | 0 - 2 | Донкастер |
| 2023-02-07 | Донкастер | 2 - 0 | Транмер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 2 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 17% | 8% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 38 | +25 | 77 |
| 2 | Нортгемптон | 39 | +19 | 70 |
| 3 | Стівенедж | 38 | +17 | 68 |
| 4 | Карлайл | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Стокпорт | 39 | +19 | 64 |
| 6 | Бредфорд | 38 | +14 | 64 |
| 7 | Солфорд | 39 | +17 | 63 |
| 8 | Менсфілд | 38 | +13 | 61 |
| 9 | Барроу | 39 | -2 | 58 |
| 10 | Саттон | 39 | 0 | 57 |
| 11 | Свіндон | 38 | +5 | 51 |
| 12 | Донкастер | 39 | -14 | 51 |
| 13 | Волсолл | 39 | +4 | 50 |
| 14 | Транмер | 39 | -2 | 50 |
| 15 | Грімсбі Таун | 38 | -5 | 48 |
| 16 | Вімблдон | 40 | -5 | 46 |
| 17 | Крю | 38 | -11 | 45 |
| 18 | Ньюпорт | 38 | -5 | 44 |
| 19 | Гіллінгем | 39 | -15 | 44 |
| 20 | Харрогейт | 38 | -12 | 39 |
| 21 | Колчестер | 39 | -12 | 38 |
| 22 | Кроулі Таун | 39 | -21 | 37 |
| 23 | Хартлпул | 39 | -25 | 35 |
| 24 | Рочдейл | 39 | -25 | 29 |
Хронологія матчів у лізі
| Гіллінгем | |
| Донкастер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гіллінгем | Донкастер |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 1 - 0 | |
| 2 | Нортгемптон | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | Стівенедж | 1 - 1 | |
| 4 | Карлайл | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Стокпорт | 0 - 0 | |
| 6 | Бредфорд | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Солфорд | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 8 | Менсфілд | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 9 | Барроу | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Саттон | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Свіндон | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Донкастер | - | |
| 13 | Волсолл | 0 - 0 | |
| 14 | Транмер | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 15 | Грімсбі Таун | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Вімблдон | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 17 | Крю | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Ньюпорт | 0 - 1 | |
| 19 | Гіллінгем | - | |
| 20 | Харрогейт | 0 - 2 | |
| 21 | Колчестер | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 22 | Кроулі Таун | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Хартлпул | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 24 | Рочдейл | 1 - 0 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Гіллінгем | Донкастер | |
| Позиція | 19 | 12 |
| Очки | 44 | 51 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 15 |
| Очки | 31 | 20 |
Форма в лізі
| Гіллінгем | Донкастер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
11 17 |
15
6 18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
4 6 |
5
5 9 |
Голи в лізі
| Гіллінгем | Донкастер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
42 |
40
54 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
17 |
16
29 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (464) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1064) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 18% |
Гіллінгем наступні 6 матчі
| 2023-04-10 | Нортгемптон | - | Гіллінгем |
| 2023-04-15 | Гіллінгем | - | Стокпорт |
| 2023-04-18 | Гіллінгем | - | Лейтон Орієнт |
| 2023-04-22 | Бредфорд | - | Гіллінгем |
| 2023-04-29 | Гіллінгем | - | Ньюпорт |
| 2023-05-08 | Солфорд | - | Гіллінгем |
Донкастер наступні 6 матчі
| 2023-04-10 | Донкастер | - | Грімсбі Таун |
| 2023-04-15 | Харрогейт | - | Донкастер |
| 2023-04-18 | Стівенедж | - | Донкастер |
| 2023-04-22 | Донкастер | - | Ньюпорт |
| 2023-04-29 | Донкастер | - | Колчестер |
| 2023-05-08 | Волсолл | - | Донкастер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.30 | 5.25 |
| Ймовірність | 35% | 24% | 41% |
| X2 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 1.95 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.95 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.62 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-07 12:03. На даний момент можливі зміни!