Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
неділя, 11.12.2022
18:00
18:00

Хімнастік

Барселона B
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Таррагона |
| В гостях: | Барселона |
| Відстань: | 81.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ноу Естаді де Таррагона |
| Вміщує: | 14 500 |
| Розміри: | 102 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.25 | 12 | 1.25 | 1.60 | |||
| 38% | 29% | 33% | 1.29 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 62% | 38% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-05 | Барселона B | 0 - 2 | Хімнастік |
| 2021-09-05 | Хімнастік | 1 - 0 | Барселона B |
| 2021-01-17 | Хімнастік | 3 - 1 | Барселона B |
| 2020-10-18 | Барселона B | 1 - 0 | Хімнастік |
| 2020-01-19 | Хімнастік | 1 - 0 | Барселона B |
| 2019-09-01 | Барселона B | 2 - 2 | Хімнастік |
| 2018-02-24 | Барселона B | 1 - 1 | Хімнастік |
| 2017-11-01 | Хімнастік | 0 - 0 | Барселона B |
| 2012-03-31 | Хімнастік | 1 - 1 | Барселона B |
| 2011-10-29 | Барселона B | 1 - 0 | Хімнастік |
| 2011-03-12 | Барселона B | 4 - 0 | Хімнастік |
| 2010-10-16 | Хімнастік | 1 - 1 | Барселона B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 25% |
Хімнастік останні 12 матчі
| 2022-12-08 | Осасуна B | 3 - 0 | Хімнастік |
| 2022-12-04 | Хімнастік | 0 - 1 | Сабадель |
| 2022-11-27 | Р. Уньйон | 2 - 3 | Хімнастік |
| 2022-11-19 | Хімнастік | 2 - 1 | Кастельйон |
| 2022-11-05 | Атлетік B | 0 - 0 | Хімнастік |
| 2022-10-29 | СД Логроньєс | 1 - 2 | Хімнастік |
| 2022-10-22 | Хімнастік | 1 - 0 | Нумансія |
| 2022-10-15 | Реал Сосьєдад B | 2 - 0 | Хімнастік |
| 2022-10-09 | Хімнастік | 3 - 2 | Мурсія |
| 2022-10-02 | Ельденсе | 2 - 1 | Хімнастік |
| 2022-09-25 | Хімнастік | 1 - 0 | Аморебієта |
| 2022-09-17 | Калаорра | 0 - 0 | Хімнастік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 50% | 17% |
Барселона B останні 12 матчі
| 2022-12-07 | Барселона B | 1 - 0 | Ельденсе |
| 2022-12-03 | Інтерсіті | 0 - 0 | Барселона B |
| 2022-11-26 | Барселона B | 1 - 2 | Нумансія |
| 2022-11-19 | Барселона B | 2 - 0 | Атлетік B |
| 2022-11-06 | Осасуна B | 0 - 1 | Барселона B |
| 2022-10-30 | Барселона B | 0 - 0 | Корнелья |
| 2022-10-23 | СД Логроньєс | 4 - 0 | Барселона B |
| 2022-10-15 | Барселона B | 1 - 4 | Сабадель |
| 2022-10-09 | Балеарес | 3 - 2 | Барселона B |
| 2022-10-02 | Реал Сосьєдад B | 2 - 0 | Барселона B |
| 2022-09-24 | Барселона B | 2 - 0 | Мурсія |
| 2022-09-18 | Аморебієта | 0 - 0 | Барселона B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 33% | 25% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ельденсе | 16 | +7 | 28 |
| 2 | Кастельйон | 15 | +9 | 27 |
| 3 | Осасуна B | 15 | +7 | 25 |
| 4 | Реал Сосьєдад B | 16 | +4 | 24 |
| 5 | Аморебієта | 16 | +6 | 23 |
| 6 | Мурсія | 15 | +3 | 23 |
| 7 | Нумансія | 16 | -1 | 23 |
| 8 | Алькояно | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Ла-Нусія | 16 | -2 | 22 |
| 10 | Барселона B | 15 | -2 | 22 |
| 11 | Хімнастік | 15 | -3 | 22 |
| 12 | СД Логроньєс | 15 | -1 | 19 |
| 13 | Р. Уньйон | 15 | -4 | 19 |
| 14 | Сабадель | 15 | -4 | 18 |
| 15 | Корнелья | 15 | -4 | 18 |
| 16 | Балеарес | 15 | +1 | 17 |
| 17 | УД Логроньєс | 16 | 0 | 17 |
| 18 | Інтерсіті | 15 | -1 | 16 |
| 19 | Атлетік B | 15 | -10 | 14 |
| 20 | Калаорра | 15 | -7 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Хімнастік | |
| Барселона B | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хімнастік | Барселона B |
|---|---|---|---|
| 1 | Ельденсе | ||
| 2 | Кастельйон | 2 - 1 | |
| 3 | Осасуна B | 0 - 1 | |
| 4 | Реал Сосьєдад B | 2 - 0 | |
| 5 | Аморебієта | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Мурсія | 3 - 2 | |
| 7 | Нумансія | 1 - 0 | |
| 8 | Алькояно | 0 - 0 | |
| 9 | Ла-Нусія | ||
| 10 | Барселона B | - | |
| 11 | Хімнастік | - | |
| 12 | СД Логроньєс | 4 - 0 | |
| 13 | Р. Уньйон | ||
| 14 | Сабадель | 0 - 1 | |
| 15 | Корнелья | ||
| 16 | Балеарес | 3 - 2 | |
| 17 | УД Логроньєс | 2 - 2 | |
| 18 | Інтерсіті | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 19 | Атлетік B | ||
| 20 | Калаорра |
Позиція в лізі
| Хімнастік | Барселона B | |
| Позиція | 11 | 10 |
| Очки | 22 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 18 |
| Очки | 13 | 6 |
Форма в лізі
| Хімнастік | Барселона B | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 5 |
6
4 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 2 |
1
3 3 |
Голи в лізі
| Хімнастік | Барселона B | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
20 |
15
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
9 |
3
9 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (153) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (337) | |
| Голи за матч | 2.20 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 0.95 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 61% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 21% |
Хімнастік наступні 6 матчі
| 2022-12-18 | Алькояно | - | Хімнастік |
| 2022-12-22 | Хімнастік | - | Малага |
| 2023-01-05 | Хімнастік | - | Осасуна |
| 2023-01-08 | Хімнастік | - | Балеарес |
| 2023-01-14 | Корнелья | - | Хімнастік |
| 2023-01-22 | Хімнастік | - | СД Логроньєс |
Барселона B наступні 6 матчі
| 2022-12-17 | Барселона B | - | Р. Уньйон |
| 2023-01-07 | УД Логроньєс | - | Барселона B |
| 2023-01-15 | Барселона B | - | Ла-Нусія |
| 2023-01-21 | Калаорра | - | Барселона B |
| 2023-01-28 | Барселона B | - | Реал Сосьєдад B |
| 2023-02-04 | Корнелья | - | Барселона B |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.10 | 3.25 |
| Ймовірність | 38% | 29% | 33% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.60 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.62 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-11 16:06. На даний момент можливі зміни!