Ла Ліга 2 - Іспанія

неділя, 27.01.2019
19:00
Хімнастік

Хімнастік

Лас-Пальмас

Лас-Пальмас

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Таррагона
В гостях: Лас-Пальмас
Відстань: 2 095.5 км
Стадіон
Стадіон: Ноу Естаді де Таррагона
Вміщує: 14 500
Розміри: 102 x 67 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 19:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.10 3.00 2.45 X2 1.57 1.38
20% 32% 48% 1.38 30% 70%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.35 1.57 4.33 1.20
69% 31% 38% 62% 24% 76%

Останні 11 прямі зустрічі

2018-09-07 Лас-Пальмас 4 - 0 Хімнастік
2012-02-19 Лас-Пальмас 1 - 0 Хімнастік
2011-09-11 Хімнастік 1 - 3 Лас-Пальмас
2011-01-29 Хімнастік 0 - 0 Лас-Пальмас
2010-08-28 Лас-Пальмас 3 - 2 Хімнастік
2010-06-19 Лас-Пальмас 1 - 0 Хімнастік
2010-01-23 Хімнастік 2 - 1 Лас-Пальмас
2009-04-11 Хімнастік 0 - 0 Лас-Пальмас
2008-11-08 Лас-Пальмас 2 - 2 Хімнастік
2008-03-02 Хімнастік 2 - 0 Лас-Пальмас
2007-09-29 Лас-Пальмас 1 - 0 Хімнастік
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 6 6 5 4
18% 27% 55% 55% 45% 36%

Хімнастік останні 12 матчі

2019-01-20 Тенеріфе 2 - 0 Хімнастік
2019-01-13 Ельче 1 - 0 Хімнастік
2019-01-06 Хімнастік 1 - 0 Кордоба
2018-12-21 Мальорка 2 - 0 Хімнастік
2018-12-16 Естремадура 0 - 1 Хімнастік
2018-12-08 Хімнастік 0 - 1 Гранада
2018-12-02 Нумансія 3 - 0 Хімнастік
2018-11-24 Хімнастік 2 - 2 Альмерія
2018-11-17 Малага 2 - 0 Хімнастік
2018-11-12 Хімнастік 1 - 3 Сарагоса
2018-11-02 Альбасете 2 - 0 Хімнастік
2018-10-28 Хімнастік 2 - 1 Реал Ов'єдо
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 8 4 2
25% 8% 67% 67% 33% 17%

Лас-Пальмас останні 12 матчі

2019-01-19 Реус Депортіу 0 - 1 Лас-Пальмас
2019-01-12 Лас-Пальмас 4 - 1 Осасуна
2019-01-07 Райо Махадаонда 0 - 0 Лас-Пальмас
2018-12-22 Кордоба 4 - 1 Лас-Пальмас
2018-12-16 Лас-Пальмас 1 - 1 Тенеріфе
2018-12-09 Луго 4 - 2 Лас-Пальмас
2018-12-02 Лас-Пальмас 0 - 0 Реал Ов'єдо
2018-11-24 Кадіс 4 - 1 Лас-Пальмас
2018-11-16 Лас-Пальмас 2 - 2 Гранада
2018-11-10 Ельче 0 - 0 Лас-Пальмас
2018-11-03 Лас-Пальмас 1 - 1 Депортіво
2018-10-27 Мальорка 2 - 2 Лас-Пальмас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 8 6 6
17% 58% 25% 67% 50% 50%
Реклама

Таблиця Ла Ліга 2

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Гранада 22 12 7 3 30 15 +15 43
2 Малага 23 13 4 6 26 17 +9 43
3 Осасуна 23 12 5 6 30 24 +6 41
4 Депортіво 22 10 9 3 33 17 +16 39
5 Альбасете 22 10 9 3 30 20 +10 39
6 Кадіс 23 9 8 6 29 18 +11 35
7 Алькоркон 22 10 5 7 22 17 +5 35
8 Мальорка 23 9 7 7 27 22 +5 34
9 Реал Ов'єдо 23 9 6 8 26 28 -2 33
10 Лас-Пальмас 22 7 10 5 29 26 +3 31
11 Спортінг Х. 22 7 9 6 22 18 +4 30
12 Альмерія 23 7 9 7 25 22 +3 30
13 Нумансія 23 6 9 8 27 30 -3 27
14 Луго 23 6 8 9 23 25 -2 26
15 Сарагоса 23 6 8 9 26 30 -4 26
16 Тенеріфе 23 5 11 7 20 25 -5 26
17 Ельче 23 5 10 8 22 29 -7 25
18 Райо Махадаонда 23 6 5 12 20 31 -11 23
19 Естремадура 22 5 6 11 28 32 -4 21
20 Кордоба 22 3 9 10 26 40 -14 18
21 Хімнастік 22 4 4 14 13 36 -23 16
22 Реус Депортіу 22 5 6 11 16 28 -12 0

Хронологія матчів у лізі

Хімнастік                       
Лас-Пальмас                       
Вдома                       
В гостях                       

Матчі вдома/в гостях

М Команда Хімнастік Лас-Пальмас
1 Гранада 0 - 1  
2 Малага    
3 Осасуна 1 - 0  
4 Депортіво 1 - 3  
5 Альбасете    
6 Кадіс   4 - 1
7 Алькоркон 1 - 3  
8 Мальорка   2 - 2
9 Реал Ов'єдо 2 - 1  
10 Лас-Пальмас   -
11 Спортінг Х.   1 - 0
12 Альмерія 2 - 2 3 - 0
13 Нумансія    
14 Луго   4 - 2
15 Сарагоса 1 - 3 1 - 1
16 Тенеріфе 1 - 1  
17 Ельче   0 - 0
18 Райо Махадаонда 0 - 1 0 - 0
19 Естремадура   1 - 2
20 Кордоба 1 - 0 4 - 1
21 Хімнастік -  
22 Реус Депортіу   0 - 1*

Позиція в лізі

  Хімнастік Лас-Пальмас
Позиція 21 10
Очки 16 31
  Вдома В гостях
Позиція 20 14
Очки 11 10

Форма в лізі

  Хімнастік Лас-Пальмас
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
4     
14               
7        
10           
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
5      
2   
4     
5      

Голи в лізі

  Хімнастік Лас-Пальмас
Забиті голи
Пропущені голи
13              
36                                     
29                              
26                           
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
10           
15                
10           
20                     

Загальна статистика для Ла Ліга 2

Матчі   (248)
Перемоги вдома 47%
Нічиї 33%
Перемоги в гостях 20%
Зіграні матчі 100%
Голи   (550)
Голи за матч 2.22
Голи вдома за матч 1.33
Голи в гостях за матч 0.88
Домашня команда забила в 79%
Команда гостей забила в 58%
Обидві Команди Заб'ють 48%
Більше 1.5 68%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 18%

Хімнастік наступні 6 матчі

2019-02-02 Райо Махадаонда - Хімнастік
2019-02-10 Хімнастік - Реус Депортіу
2019-02-16 Депортіво - Хімнастік
2019-02-23 Хімнастік - Кадіс
2019-03-02 Осасуна - Хімнастік
2019-03-09 Хімнастік - Альбасете

Лас-Пальмас наступні 6 матчі

2019-02-04 Лас-Пальмас - Сарагоса
2019-02-10 Малага - Лас-Пальмас
2019-02-17 Лас-Пальмас - Спортінг Х.
2019-02-23 Алькоркон - Лас-Пальмас
2019-03-03 Лас-Пальмас - Естремадура
2019-03-10 Депортіво - Лас-Пальмас

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.10 3.00 2.45
Ймовірність 20% 32% 48%
X2 @ 1.38
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.57 1.38
Ймовірність 30% 70%
X2 @ 1.38
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.75
Ймовірність   69% 31%
Більше 1.5 @ 1.40
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.35 1.57
Ймовірність   38% 62%
Менше 2.5 @ 1.57
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.33 1.20
Ймовірність   24% 76%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.90 1.80
Ймовірність   45% 55%
Ні @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-01-27 16:05. На даний момент можливі зміни!