Еерсте Дівізі - Нідерланди

пʼятниця, 02.10.2020
17:45
Гоу Ехед Іглс

Гоу Ехед Іглс

Йонг Утрехт

Йонг Утрехт

2 - 3
(0 - 1,  2 - 2)
Інформація
Місто
Вдома: Девентер
В гостях: Утрехт
Відстань: 73.3 км
Стадіон
Стадіон: De Adelaarshorst
Вміщує: 8 000
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:45 (18:45 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.53 4.33 5.50 1 1.14 2.37
42% 32% 26% 1.53 77% 23%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 5.50 1.47 2.60 2.20 1.61
71% 29% 51% 49% 18% 82%

Останні 6 прямі зустрічі

2019-12-20 Йонг Утрехт 0 - 3 Гоу Ехед Іглс
2019-08-23 Гоу Ехед Іглс 4 - 0 Йонг Утрехт
2019-02-11 Йонг Утрехт 2 - 4 Гоу Ехед Іглс
2018-08-17 Гоу Ехед Іглс 5 - 0 Йонг Утрехт
2018-04-02 Йонг Утрехт 1 - 0 Гоу Ехед Іглс
2017-11-27 Гоу Ехед Іглс 0 - 0 Йонг Утрехт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 1 4 4 3
67% 17% 17% 67% 67% 50%

Гоу Ехед Іглс останні 12 матчі

2020-09-27 Волендам 0 - 0 Гоу Ехед Іглс
2020-09-18 Гоу Ехед Іглс 0 - 3 Йонг Аякс
2020-09-11 Камбур 0 - 2 Гоу Ехед Іглс
2020-08-30 Дордрехт 0 - 0 Гоу Ехед Іглс
2020-08-22 Твенте 2 - 0 Гоу Ехед Іглс
2020-08-15 Хераклес 2 - 0 Гоу Ехед Іглс
2020-08-02 Гоу Ехед Іглс 0 - 0 Телстар
2020-03-08 Гоу Ехед Іглс 1 - 2 Де Графсхап
2020-02-28 Волендам 2 - 2 Гоу Ехед Іглс
2020-02-21 Гоу Ехед Іглс 2 - 1 НЕК Неймеген
2020-02-16 МВВ Маастрихт 3 - 0 Гоу Ехед Іглс
2020-02-13 Гоу Ехед Іглс 1 - 4 Утрехт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 6 2
17% 33% 50% 75% 50% 17%

Йонг Утрехт останні 12 матчі

2020-09-25 Камбур 5 - 2 Йонг Утрехт
2020-09-21 Йонг Утрехт 0 - 2 НАК Бреда
2020-09-14 Йонг Утрехт 1 - 2 Йонг АЗ Алкмар
2020-09-11 Волендам 0 - 1 Йонг Утрехт
2020-09-02 Хераклес 4 - 0 Йонг Утрехт
2020-08-28 Йонг Утрехт 1 - 2 ФК Ейндховен
2020-08-12 Йонг Аякс 1 - 2 Йонг Утрехт
2020-07-24 Алмере Сіті 1 - 0 Йонг Утрехт
2020-03-09 Йонг Утрехт 1 - 2 НЕК Неймеген
2020-02-28 ФК Осс 2 - 1 Йонг Утрехт
2020-02-24 Йонг Утрехт 2 - 1 Волендам
2020-02-14 Ден Босх 3 - 2 Йонг Утрехт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 0 9 10 9 3
25% 0% 75% 83% 75% 25%
Реклама

Таблиця Еерсте Дівізі

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 НАК Бреда 5 5 0 0 14 3 +11 15
2 Алмере Сіті 5 4 1 0 12 4 +8 13
3 Камбур 5 3 1 1 16 7 +9 10
4 Рода 5 3 1 1 14 7 +7 10
5 Телстар 5 3 1 1 14 8 +6 10
6 Де Графсхап 4 3 0 1 13 9 +4 9
7 ФК Ейндховен 5 2 2 1 9 8 +1 8
8 МВВ Маастрихт 5 2 1 2 6 10 -4 7
9 Ексельсіор 5 2 0 3 14 13 +1 6
10 Йонг Аякс 5 2 0 3 8 8 0 6
11 НЕК Неймеген 5 2 0 3 5 7 -2 6
12 Йонг ПСВ 5 2 0 3 9 12 -3 6
13 Йонг АЗ Алкмар 5 2 0 3 11 16 -5 6
14 Ден Босх 5 2 0 3 8 13 -5 6
15 Гоу Ехед Іглс 4 1 2 1 2 3 -1 5
16 Волендам 5 1 2 2 4 6 -2 5
17 Хелмонд 5 1 1 3 2 6 -4 4
18 Дордрехт 5 1 1 3 4 9 -5 4
19 Йонг Утрехт 5 1 0 4 5 11 -6 3
20 ФК Осс 5 0 1 4 3 13 -10 1

Хронологія матчів у лізі

Гоу Ехед Іглс     
Йонг Утрехт      
Вдома     
В гостях      

Матчі вдома/в гостях

М Команда Гоу Ехед Іглс Йонг Утрехт
1 НАК Бреда    
2 Алмере Сіті    
3 Камбур   5 - 2
4 Рода    
5 Телстар    
6 Де Графсхап    
7 ФК Ейндховен    
8 МВВ Маастрихт    
9 Ексельсіор    
10 Йонг Аякс 0 - 3  
11 НЕК Неймеген    
12 Йонг ПСВ    
13 Йонг АЗ Алкмар    
14 Ден Босх    
15 Гоу Ехед Іглс -  
16 Волендам   0 - 1
17 Хелмонд    
18 Дордрехт    
19 Йонг Утрехт   -
20 ФК Осс    

Позиція в лізі

  Гоу Ехед Іглс Йонг Утрехт
Позиція 15 19
Очки 5 3
  Вдома В гостях
Позиція 17 14
Очки 0 3

Форма в лізі

  Гоу Ехед Іглс Йонг Утрехт
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
2   
1  
1  
0  
4     
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
1  
1  
0  
1  

Голи в лізі

  Гоу Ехед Іглс Йонг Утрехт
Забиті голи
Пропущені голи
2   
3    
5      
11            
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
3    
3    
5      

Загальна статистика для Еерсте Дівізі

Матчі   (49)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 14%
Перемоги в гостях 45%
Зіграні матчі 100%
Голи   (173)
Голи за матч 3.53
Голи вдома за матч 1.86
Голи в гостях за матч 1.67
Домашня команда забила в 76%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 53%
Більше 1.5 86%
Більше 2.5 69%
Більше 3.5 37%

Гоу Ехед Іглс наступні 6 матчі

2020-10-10 МВВ Маастрихт - Гоу Ехед Іглс
2020-10-13 Гоу Ехед Іглс - Де Графсхап
2020-10-17 Гоу Ехед Іглс - ФК Ейндховен
2020-10-23 НЕК Неймеген - Гоу Ехед Іглс
2020-10-26 Гоу Ехед Іглс - НАК Бреда
2020-10-31 Гоу Ехед Іглс - Ексельсіор

Йонг Утрехт наступні 6 матчі

2020-10-16 Йонг Утрехт - НЕК Неймеген
2020-10-19 Йонг Аякс - Йонг Утрехт
2020-10-23 Йонг Утрехт - ФК Осс
2020-11-03 Дордрехт - Йонг Утрехт
2020-11-09 Йонг Утрехт - Рода
2020-11-20 Йонг Утрехт - Хелмонд

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.53 4.33 5.50
Ймовірність 42% 32% 26%
1 @ 1.53
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.14 2.37
Ймовірність 77% 23%
1X @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.14 5.50
Ймовірність   71% 29%
Більше 1.5 @ 1.14
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.47 2.60
Ймовірність   51% 49%
Більше 2.5 @ 1.47
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.20 1.61
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.61
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   37% 63%
Ні @ 2.25

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-10-02 16:01. На даний момент можливі зміни!