Перша ліга - Австрія
пʼятниця, 25.10.2019
18:10
18:10

Грацер АК

Ліферінг
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Грац |
| В гостях: | Зальцбург |
| Відстань: | 198.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:10 (19:10 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.50 | 2.37 | 12 | 1.53 | 1.40 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.28 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 85% | 15% | 56% | 44% | 37% | 63% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Грацер АК останні 12 матчі
| 2019-10-20 | Капфенберг | 2 - 0 | Грацер АК |
| 2019-10-05 | Грацер АК | 2 - 3 | Аустрія Відень II |
| 2019-09-28 | Дорнбірн | 3 - 1 | Грацер АК |
| 2019-09-24 | Грацер АК | 1 - 2 | Вакер Іннсбрук |
| 2019-09-20 | Грацер АК | 1 - 2 | А. Клагенфурт |
| 2019-09-14 | Вакер Іннсбрук | 2 - 0 | Грацер АК |
| 2019-08-30 | Грацер АК | 2 - 1 | ЛАСК Юніори |
| 2019-08-23 | Рід | 1 - 2 | Грацер АК |
| 2019-08-18 | Аустрія Лустенау | 0 - 2 | Грацер АК |
| 2019-08-09 | Грацер АК | 0 - 0 | Хорн |
| 2019-08-02 | Грацер АК | 2 - 0 | БВ Лінц |
| 2019-07-28 | Флорідсдорфер | 2 - 0 | Грацер АК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 50% | 17% |
Ліферінг останні 12 матчі
| 2019-10-19 | Ліферінг | 0 - 1 | Рід |
| 2019-10-06 | Аустрія Лустенау | 3 - 2 | Ліферінг |
| 2019-09-27 | Капфенберг | 0 - 2 | Ліферінг |
| 2019-09-21 | Ліферінг | 2 - 2 | Вакер Іннсбрук |
| 2019-09-14 | Дорнбірн | 2 - 2 | Ліферінг |
| 2019-08-30 | Ліферінг | 2 - 1 | Аустрія Відень II |
| 2019-08-23 | Флорідсдорфер | 0 - 0 | Ліферінг |
| 2019-08-16 | Ліферінг | 3 - 2 | Хорн |
| 2019-08-09 | Лафніц | 2 - 0 | Ліферінг |
| 2019-08-04 | А. Клагенфурт | 4 - 4 | Ліферінг |
| 2019-07-26 | Ліферінг | 2 - 3 | Амштеттен |
| 2019-07-16 | Ліферінг | 4 - 0 | SV Grodig |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 58% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | А. Клагенфурт | 11 | +13 | 25 |
| 2 | Рід | 11 | +7 | 23 |
| 3 | Форвертс Штайр | 11 | +4 | 17 |
| 4 | Аустрія Лустенау | 11 | 0 | 17 |
| 5 | Дорнбірн | 11 | +8 | 16 |
| 6 | БВ Лінц | 11 | +3 | 16 |
| 7 | Лафніц | 11 | +2 | 16 |
| 8 | Вакер Іннсбрук | 11 | -3 | 16 |
| 9 | Флорідсдорфер | 11 | -3 | 15 |
| 10 | Хорн | 11 | +1 | 14 |
| 11 | ЛАСК Юніори | 11 | -4 | 14 |
| 12 | Амштеттен | 11 | -4 | 14 |
| 13 | Ліферінг | 11 | -1 | 13 |
| 14 | Грацер АК | 11 | -4 | 13 |
| 15 | Аустрія Відень II | 11 | -7 | 8 |
| 16 | Капфенберг | 11 | -12 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Грацер АК | |
| Ліферінг | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Грацер АК | Ліферінг |
|---|---|---|---|
| 1 | А. Клагенфурт | 1 - 2 | 4 - 4 |
| 2 | Рід | ||
| 3 | Форвертс Штайр | ||
| 4 | Аустрія Лустенау | 3 - 2 | |
| 5 | Дорнбірн | 2 - 2 | |
| 6 | БВ Лінц | 2 - 0 | |
| 7 | Лафніц | 2 - 0 | |
| 8 | Вакер Іннсбрук | ||
| 9 | Флорідсдорфер | 0 - 0 | |
| 10 | Хорн | 0 - 0 | |
| 11 | ЛАСК Юніори | 2 - 1 | |
| 12 | Амштеттен | ||
| 13 | Ліферінг | - | |
| 14 | Грацер АК | - | |
| 15 | Аустрія Відень II | 2 - 3 | |
| 16 | Капфенберг | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Грацер АК | Ліферінг | |
| Позиція | 14 | 13 |
| Очки | 13 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 10 |
| Очки | 7 | 6 |
Форма в лізі
| Грацер АК | Ліферінг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 6 |
3
4 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
1
3 2 |
Голи в лізі
| Грацер АК | Ліферінг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
16 |
19
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
6 |
10
11 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (88) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (291) | |
| Голи за матч | 3.31 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 1.66 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 41% |
Грацер АК наступні 6 матчі
| 2019-11-01 | Форвертс Штайр | - | Грацер АК |
| 2019-11-10 | Лафніц | - | Грацер АК |
| 2019-11-22 | Грацер АК | - | Амштеттен |
| 2019-11-29 | Амштеттен | - | Грацер АК |
| 2020-01-21 | Адміра | - | Грацер АК |
| 2020-02-23 | Грацер АК | - | Флорідсдорфер |
Ліферінг наступні 6 матчі
| 2019-11-01 | Ліферінг | - | ЛАСК Юніори |
| 2019-11-09 | Ліферінг | - | Форвертс Штайр |
| 2019-11-22 | БВ Лінц | - | Ліферінг |
| 2019-12-01 | Ліферінг | - | БВ Лінц |
| 2020-01-31 | Норшелланн | - | Ліферінг |
| 2020-02-21 | Амштеттен | - | Ліферінг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.50 | 2.37 |
| Ймовірність | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.40 |
| Ймовірність | 48% | 52% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.50 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-25 16:00. На даний момент можливі зміни!