Перша ліга - Чорногорія
субота, 26.05.2018
16:30
16:30

Грбаль

Тітоград
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Радановичі |
| В гостях: | Подго́риця |
| Відстань: | 42.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gradski stadion Radanovici |
| Вміщує: | 1 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.25 | 2.40 | X2 | 1.53 | 1.44 | |||
| 27% | 40% | 33% | 1.44 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.58 | 1.85 | 1.95 | 3.04 | 1.34 | ||||||
| 61% | 39% | 31% | 69% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-04-04 | Тітоград | 0 - 0 | Грбаль |
| 2017-12-06 | Грбаль | 0 - 2 | Тітоград |
| 2017-09-30 | Тітоград | 2 - 1 | Грбаль |
| 2017-04-22 | Грбаль | 0 - 0 | Тітоград |
| 2017-03-12 | Тітоград | 0 - 0 | Грбаль |
| 2016-10-26 | Тітоград | 2 - 1 | Грбаль |
| 2016-10-15 | Грбаль | 1 - 0 | Тітоград |
| 2016-09-28 | Грбаль | 3 - 1 | Тітоград |
| 2016-04-23 | Грбаль | 2 - 0 | Тітоград |
| 2016-03-05 | Грбаль | 1 - 0 | Тітоград |
| 2015-10-01 | Тітоград | 3 - 1 | Грбаль |
| 2015-04-18 | Грбаль | 3 - 1 | Тітоград |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Грбаль останні 12 матчі
| 2018-05-19 | Зета | 1 - 2 | Грбаль |
| 2018-05-16 | Грбаль | 0 - 2 | Іскра |
| 2018-05-12 | Сутьєска | 1 - 1 | Грбаль |
| 2018-05-05 | Грбаль | 2 - 2 | Ком Подгоріца |
| 2018-04-28 | Будучност | 0 - 0 | Грбаль |
| 2018-04-21 | Грбаль | 1 - 1 | Дечич Тузі |
| 2018-04-14 | Рудар | 1 - 0 | Грбаль |
| 2018-04-07 | Петровац | 0 - 1 | Грбаль |
| 2018-04-04 | Тітоград | 0 - 0 | Грбаль |
| 2018-04-01 | Грбаль | 2 - 0 | Зета |
| 2018-03-17 | Іскра | 1 - 3 | Грбаль |
| 2018-03-14 | Грбаль | 2 - 3 | Сутьєска |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 25% |
Тітоград останні 12 матчі
| 2018-05-19 | Тітоград | 1 - 1 | Петровац |
| 2018-05-16 | Тітоград | 2 - 3 | Зета |
| 2018-05-12 | Іскра | 1 - 1 | Тітоград |
| 2018-05-05 | Тітоград | 2 - 1 | Сутьєска |
| 2018-05-02 | Тітоград | 1 - 2 | Будучност |
| 2018-04-28 | Ком Подгоріца | 0 - 1 | Тітоград |
| 2018-04-21 | Тітоград | 1 - 1 | Будучност |
| 2018-04-18 | Будучност | 1 - 2 | Тітоград |
| 2018-04-14 | Дечич Тузі | 1 - 4 | Тітоград |
| 2018-04-07 | Тітоград | 2 - 0 | Рудар |
| 2018-04-04 | Тітоград | 0 - 0 | Грбаль |
| 2018-03-31 | Петровац | 0 - 0 | Тітоград |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутьєска | 35 | +31 | 76 |
| 2 | Будучност | 35 | +15 | 57 |
| 3 | Тітоград | 35 | +10 | 51 |
| 4 | Зета | 35 | +5 | 48 |
| 5 | Рудар | 35 | +4 | 48 |
| 6 | Грбаль | 35 | -1 | 47 |
| 7 | Іскра | 35 | -4 | 42 |
| 8 | Ком Подгоріца | 35 | -10 | 40 |
| 9 | Петровац | 35 | -14 | 38 |
| 10 | Дечич Тузі | 35 | -36 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Грбаль | |
| Тітоград | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Грбаль | Тітоград |
|---|---|---|---|
| 1 | Сутьєска | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 2 | Будучност | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Тітоград | 0 - 2 | - |
| 4 | Зета | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Рудар | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Грбаль | - | 0 - 2 |
| 7 | Іскра | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Ком Подгоріца | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Дечич Тузі | 1 - 1 | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Грбаль | Тітоград | |
| Позиція | 6 | 3 |
| Очки | 47 | 51 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 21 | 22 |
Форма в лізі
| Грбаль | Тітоград | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
14 10 |
12
15 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
6 6 |
5
7 5 |
Голи в лізі
| Грбаль | Тітоград | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
38 |
41
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
20 |
14
14 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (175) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (359) | |
| Голи за матч | 2.05 |
| Голи вдома за матч | 1.16 |
| Голи в гостях за матч | 0.89 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 58% |
| Більше 2.5 | 34% |
| Більше 3.5 | 18% |
Грбаль наступні 6 матчі
| 2018-08-04 | Грбаль | - | Lovcen Cetinje |
| 2018-08-11 | Петровац | - | Грбаль |
| 2018-08-15 | Грбаль | - | Рудар |
| 2018-08-18 | Іскра | - | Грбаль |
| 2018-08-25 | Грбаль | - | Тітоград |
| 2018-09-01 | Зета | - | Грбаль |
Тітоград наступні 6 матчі
| 2018-07-12 | Б36 Торсхавн | - | Тітоград |
| 2018-07-19 | Тітоград | - | Б36 Торсхавн |
| 2018-08-04 | Тітоград | - | Рудар |
| 2018-08-11 | Іскра | - | Тітоград |
| 2018-08-15 | Тітоград | - | Будучност |
| 2018-08-18 | Тітоград | - | Зета |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 3.25 | 2.40 |
| Ймовірність | 27% | 40% | 33% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.44 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.58 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.04 | 1.34 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.34 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.63 | 2.17 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 2.17 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-26 12:04. На даний момент можливі зміни!