Суперліга - Замбія
неділя, 02.04.2023
14:00
14:00

Грін Баффалос

Пауер Дайнамос
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лусака |
| В гостях: | Kitwe |
| Відстань: | 290.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.95 | 2.65 | 2.45 | X2 | 1.47 | 1.35 | |||
| 28% | 41% | 31% | 1.35 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.58 | 2.20 | 2.75 | 1.39 | 5.65 | 1.09 | ||||||
| 49% | 51% | 31% | 69% | 22% | 78% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-11-05 | Пауер Дайнамос | 0 - 1 | Грін Баффалос |
| 2022-05-08 | Грін Баффалос | 1 - 3 | Пауер Дайнамос |
| 2021-12-17 | Пауер Дайнамос | 2 - 1 | Грін Баффалос |
| 2021-05-23 | Грін Баффалос | 2 - 1 | Пауер Дайнамос |
| 2021-01-30 | Пауер Дайнамос | 0 - 0 | Грін Баффалос |
| 2020-01-04 | Грін Баффалос | 0 - 0 | Пауер Дайнамос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 50% | 17% |
Грін Баффалос останні 12 матчі
| 2023-03-18 | Грін Іглз | 0 - 0 | Грін Баффалос |
| 2023-03-04 | Грін Баффалос | 2 - 1 | Лумвана Радіантс |
| 2023-02-25 | Нквазі | 0 - 2 | Грін Баффалос |
| 2023-02-18 | Грін Баффалос | 1 - 1 | Ред Ерроус |
| 2023-02-11 | Прізон Леопардс | 0 - 0 | Грін Баффалос |
| 2023-02-04 | Грін Баффалос | 1 - 1 | Форест Рейнджерс |
| 2023-01-28 | Нкана | 1 - 1 | Грін Баффалос |
| 2023-01-21 | Грін Баффалос | 0 - 0 | Нчанга Рейнджерс |
| 2023-01-14 | Чамбіші | 0 - 3 | Грін Баффалос |
| 2023-01-06 | Грін Баффалос | 1 - 2 | МЮЗА |
| 2022-12-10 | Занако | 0 - 0 | Грін Баффалос |
| 2022-12-04 | Грін Баффалос | 1 - 0 | Білдкон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 7 | 3 | 0 | |
| 33% | 58% | 8% | 58% | 25% | 0% |
Пауер Дайнамос останні 12 матчі
| 2023-03-18 | Пауер Дайнамос | 0 - 0 | Занако |
| 2023-03-05 | Білдкон | 0 - 5 | Пауер Дайнамос |
| 2023-02-26 | Пауер Дайнамос | 3 - 3 | Кабве |
| 2023-02-18 | Кансаншi Дайнамос | 1 - 3 | Пауер Дайнамос |
| 2023-02-11 | Пауер Дайнамос | 1 - 1 | ЗЕСКО |
| 2023-02-04 | НАПСА Старз | 0 - 1 | Пауер Дайнамос |
| 2023-01-28 | МЮЗА | 0 - 0 | Пауер Дайнамос |
| 2023-01-21 | Пауер Дайнамос | 0 - 0 | Грін Іглз |
| 2023-01-14 | Лумвана Радіантс | 0 - 0 | Пауер Дайнамос |
| 2023-01-07 | Пауер Дайнамос | 1 - 1 | Нквазі |
| 2022-12-10 | Пауер Дайнамос | 4 - 0 | Ред Ерроус |
| 2022-12-03 | Прізон Леопардс | 0 - 1 | Пауер Дайнамос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 7 | 0 | 6 | 4 | 4 | |
| 42% | 58% | 0% | 50% | 33% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пауер Дайнамос | 27 | +24 | 51 |
| 2 | Грін Баффалос | 27 | +13 | 44 |
| 3 | МЮЗА | 28 | +5 | 44 |
| 4 | Форест Рейнджерс | 28 | +8 | 43 |
| 5 | Грін Іглз | 28 | +2 | 42 |
| 6 | Нкана | 28 | +6 | 41 |
| 7 | Ред Ерроус | 28 | +5 | 41 |
| 8 | ЗЕСКО | 28 | +12 | 40 |
| 9 | Прізон Леопардс | 28 | +4 | 40 |
| 10 | НАПСА Старз | 27 | +9 | 39 |
| 11 | Кансаншi Дайнамос | 28 | -2 | 36 |
| 12 | Кабве | 28 | +2 | 34 |
| 13 | Занако | 27 | -1 | 34 |
| 14 | Нчанга Рейнджерс | 28 | -7 | 32 |
| 15 | Нквазі | 28 | -1 | 31 |
| 16 | Лумвана Радіантс | 28 | -5 | 30 |
| 17 | Чамбіші | 28 | -19 | 28 |
| 18 | Білдкон | 28 | -55 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Грін Баффалос | |
| Пауер Дайнамос | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Грін Баффалос | Пауер Дайнамос |
|---|---|---|---|
| 1 | Пауер Дайнамос | - | |
| 2 | Грін Баффалос | - | |
| 3 | МЮЗА | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Форест Рейнджерс | 1 - 1 | |
| 5 | Грін Іглз | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Нкана | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Ред Ерроус | 1 - 1 | |
| 8 | ЗЕСКО | 0 - 0 | |
| 9 | Прізон Леопардс | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | НАПСА Старз | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Кансаншi Дайнамос | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 12 | Кабве | 2 - 3 | |
| 13 | Занако | 0 - 0 | |
| 14 | Нчанга Рейнджерс | 0 - 0 | |
| 15 | Нквазі | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 16 | Лумвана Радіантс | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Чамбіші | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 18 | Білдкон | 1 - 0 | 0 - 5 |
Позиція в лізі
| Грін Баффалос | Пауер Дайнамос | |
| Позиція | 2 | 1 |
| Очки | 44 | 51 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 1 |
| Очки | 21 | 28 |
Форма в лізі
| Грін Баффалос | Пауер Дайнамос | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
14 3 |
13
12 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
6 2 |
8
4 1 |
Голи в лізі
| Грін Баффалос | Пауер Дайнамос | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
19 |
37
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
13 |
19
6 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (250) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (500) | |
| Голи за матч | 2.00 |
| Голи вдома за матч | 1.10 |
| Голи в гостях за матч | 0.90 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 57% |
| Більше 2.5 | 34% |
| Більше 3.5 | 18% |
Грін Баффалос наступні 6 матчі
| 2023-04-15 | НАПСА Старз | - | Грін Баффалос |
| 2023-04-22 | Грін Баффалос | - | ЗЕСКО |
| 2023-04-30 | Кансаншi Дайнамос | - | Грін Баффалос |
| 2023-05-07 | Грін Баффалос | - | Кабве |
| 2023-05-13 | Білдкон | - | Грін Баффалос |
| 2023-06-03 | Грін Баффалос | - | Занако |
Пауер Дайнамос наступні 6 матчі
| 2023-04-16 | Пауер Дайнамос | - | Чамбіші |
| 2023-04-22 | Нчанга Рейнджерс | - | Пауер Дайнамос |
| 2023-04-29 | Пауер Дайнамос | - | Нкана |
| 2023-05-06 | Форест Рейнджерс | - | Пауер Дайнамос |
| 2023-05-14 | Пауер Дайнамос | - | Прізон Леопардс |
| 2023-06-03 | Ред Ерроус | - | Пауер Дайнамос |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.95 | 2.65 | 2.45 |
| Ймовірність | 28% | 41% | 31% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 1.35 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 2.20 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 1.5 @ 2.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.39 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 2.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.65 | 1.09 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.09 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.57 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-02 12:05. На даний момент можливі зміни!