Серія A - Бразилія
субота, 12.05.2018
20:00
20:00

Греміу

Інтернасьйонал
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Порто Алегре |
| В гостях: | Порто Алегре |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gremio Arena |
| Вміщує: | 60 540 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.29 | 5.00 | 1 | 1.18 | 2.04 | |||
| 54% | 27% | 19% | 1.80 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.29 | 1.60 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 56% | 44% | 30% | 70% | 14% | 86% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-03-11 | Інтернасьйонал | 1 - 2 | Греміу |
| 2017-03-04 | Греміу | 2 - 2 | Інтернасьйонал |
| 2016-10-23 | Греміу | 0 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2016-07-03 | Інтернасьйонал | 0 - 1 | Греміу |
| 2016-03-06 | Греміу | 0 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2015-11-22 | Інтернасьйонал | 1 - 0 | Греміу |
| 2015-08-09 | Греміу | 5 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2015-05-03 | Інтернасьйонал | 2 - 1 | Греміу |
| 2015-04-26 | Греміу | 0 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2015-03-01 | Інтернасьйонал | 0 - 0 | Греміу |
| 2014-11-09 | Греміу | 4 - 1 | Інтернасьйонал |
| 2014-08-10 | Інтернасьйонал | 2 - 0 | Греміу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Греміу останні 12 матчі
| 2018-05-09 | Греміу | 3 - 1 | Гояс |
| 2018-05-06 | Греміу | 5 - 1 | Сантос |
| 2018-05-01 | Греміу | 5 - 0 | Серро Портеньйо |
| 2018-04-28 | Ботафогу | 2 - 1 | Греміу |
| 2018-04-25 | Гояс | 0 - 2 | Греміу |
| 2018-04-22 | Греміу | 0 - 0 | Атлетіку ПР |
| 2018-04-18 | Серро Портеньйо | 0 - 0 | Греміу |
| 2018-04-14 | Крузейру | 0 - 1 | Греміу |
| 2018-04-04 | Греміу | 4 - 0 | Монагас |
| 2018-04-01 | Греміу | 4 - 0 | Бразіл Пелотас |
| 2018-03-29 | Греміу | 1 - 1 | Avenida RS |
| 2018-03-25 | Avenida RS | 0 - 3 | Греміу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 7 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 58% | 42% |
Інтернасьйонал останні 12 матчі
| 2018-05-06 | Фламенгу | 2 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2018-04-29 | Інтернасьйонал | 0 - 0 | Крузейру |
| 2018-04-22 | Палмейрас | 1 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2018-04-19 | Віторія | 1 - 0 | Інтернасьйонал |
| 2018-04-15 | Інтернасьйонал | 2 - 0 | Баїя |
| 2018-04-11 | Інтернасьйонал | 2 - 1 | Віторія |
| 2018-03-11 | Інтернасьйонал | 1 - 2 | Греміу |
| 2018-02-25 | Інтернасьйонал | 0 - 0 | Sao Luiz RS |
| 2018-02-21 | Ремо | 1 - 2 | Інтернасьйонал |
| 2018-01-31 | Boavista RJ | 1 - 1 | Інтернасьйонал |
| 2018-01-27 | Інтернасьйонал | 3 - 0 | Avenida RS |
| 2018-01-24 | СЕР Кашіас | 2 - 1 | Інтернасьйонал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 0% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фламенгу | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Палмейрас | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Васку | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Греміу | 4 | +4 | 7 |
| 3 | Корінтіанс | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Атлетіку Мінейру | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Флуміненсе | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Спорт Ресіфі | 4 | 0 | 7 |
| 9 | Сан-Паулу | 4 | +1 | 6 |
| 10 | Америка МЖ | 4 | -1 | 6 |
| 11 | Атлетіку ПР | 4 | +2 | 5 |
| 12 | Ботафогу | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Інтернасьйонал | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Крузейру | 4 | -1 | 4 |
| 15 | Баїя | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Сантос | 3 | -3 | 3 |
| 17 | Шапекоенсе СК | 4 | -4 | 3 |
| 18 | Сеара | 4 | -5 | 2 |
| 19 | Віторія | 4 | -3 | 1 |
| 20 | Парана | 4 | -6 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Греміу | |
| Інтернасьйонал | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Греміу | Інтернасьйонал |
|---|---|---|---|
| 1 | Фламенгу | 2 - 0 | |
| 2 | Палмейрас | 1 - 0 | |
| 3 | Васку | ||
| 3 | Греміу | - | |
| 3 | Корінтіанс | ||
| 6 | Атлетіку Мінейру | ||
| 7 | Флуміненсе | ||
| 8 | Спорт Ресіфі | ||
| 9 | Сан-Паулу | ||
| 10 | Америка МЖ | ||
| 11 | Атлетіку ПР | 0 - 0 | |
| 12 | Ботафогу | ||
| 13 | Інтернасьйонал | - | |
| 14 | Крузейру | ||
| 15 | Баїя | ||
| 16 | Сантос | 5 - 1 | |
| 17 | Шапекоенсе СК | ||
| 18 | Сеара | ||
| 19 | Віторія | ||
| 20 | Парана |
Позиція в лізі
| Греміу | Інтернасьйонал | |
| Позиція | 3 | 13 |
| Очки | 7 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 17 |
| Очки | 4 | 0 |
Форма в лізі
| Греміу | Інтернасьйонал | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
1
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Греміу | Інтернасьйонал | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
3 |
2
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
1 |
0
3 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (39) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 15% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (89) | |
| Голи за матч | 2.28 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 0.85 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 18% |
Греміу наступні 6 матчі
| 2018-05-16 | Монагас | - | Греміу |
| 2018-05-20 | Парана | - | Греміу |
| 2018-05-23 | Греміу | - | Дефенсор Сп. |
| 2018-05-27 | Сеара | - | Греміу |
| 2018-05-31 | Греміу | - | Флуміненсе |
| 2018-06-03 | Баїя | - | Греміу |
Інтернасьйонал наступні 6 матчі
| 2018-05-22 | Інтернасьйонал | - | Шапекоенсе СК |
| 2018-05-27 | Інтернасьйонал | - | Корінтіанс |
| 2018-05-30 | Віторія | - | Інтернасьйонал |
| 2018-06-02 | Інтернасьйонал | - | Спорт Ресіфі |
| 2018-06-06 | Сан-Паулу | - | Інтернасьйонал |
| 2018-06-10 | Сантос | - | Інтернасьйонал |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.29 | 5.00 |
| Ймовірність | 54% | 27% | 19% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.04 |
| Ймовірність | 74% | 26% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.29 | 1.60 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.19 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.70 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-12 16:06. На даний момент можливі зміни!