Серія B - Бразилія
вівторок, 20.09.2022
23:00
23:00

Греміу

Спорт Ресіфі
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Порто Алегре |
| В гостях: | Ресіфі |
| Відстань: | 2 979.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gremio Arena |
| Вміщує: | 60 540 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.71 | 3.25 | 4.80 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 41% | 30% | 29% | 1.71 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.40 | 2.45 | 1.47 | 4.80 | 1.16 | ||||||
| 53% | 47% | 25% | 75% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-06-14 | Спорт Ресіфі | 0 - 0 | Греміу |
| 2021-10-04 | Греміу | 1 - 2 | Спорт Ресіфі |
| 2021-06-17 | Спорт Ресіфі | 1 - 0 | Греміу |
| 2020-12-19 | Спорт Ресіфі | 1 - 1 | Греміу |
| 2020-09-03 | Греміу | 1 - 2 | Спорт Ресіфі |
| 2018-10-27 | Греміу | 3 - 4 | Спорт Ресіфі |
| 2018-06-13 | Спорт Ресіфі | 0 - 0 | Греміу |
| 2017-09-02 | Греміу | 5 - 0 | Спорт Ресіфі |
| 2017-05-28 | Спорт Ресіфі | 4 - 3 | Греміу |
| 2016-11-07 | Греміу | 0 - 3 | Спорт Ресіфі |
| 2016-07-17 | Спорт Ресіфі | 4 - 2 | Греміу |
| 2015-11-08 | Спорт Ресіфі | 1 - 0 | Греміу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 8 | 7 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 67% | 58% | 33% |
Греміу останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Новорізонтіну | 2 - 0 | Греміу |
| 2022-09-11 | Греміу | 2 - 1 | Васку |
| 2022-09-03 | Греміу | 2 - 1 | Віла-Нова |
| 2022-08-31 | Крісіума | 2 - 0 | Греміу |
| 2022-08-26 | Греміу | 0 - 1 | Ітуано |
| 2022-08-21 | Греміу | 2 - 2 | Крузейру |
| 2022-08-14 | КРБ Бразіл | 2 - 0 | Греміу |
| 2022-08-09 | Греміу | 5 - 1 | Операріу |
| 2022-08-06 | Гуарані | 1 - 2 | Греміу |
| 2022-07-26 | Шапекоенсе СК | 0 - 0 | Греміу |
| 2022-07-23 | Греміу | 2 - 1 | Понте-Прета |
| 2022-07-19 | Брускі | 1 - 1 | Греміу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Спорт Ресіфі останні 12 матчі
| 2022-09-13 | Спорт Ресіфі | 1 - 0 | Баїя |
| 2022-09-07 | Понте-Прета | 1 - 0 | Спорт Ресіфі |
| 2022-09-03 | КРБ Бразіл | 2 - 0 | Спорт Ресіфі |
| 2022-08-31 | Спорт Ресіфі | 1 - 0 | Новорізонтіну |
| 2022-08-24 | Спорт Ресіфі | 1 - 0 | Шапекоенсе СК |
| 2022-08-19 | Томбенсе | 1 - 0 | Спорт Ресіфі |
| 2022-08-13 | Спорт Ресіфі | 4 - 0 | КСА |
| 2022-08-09 | Ітуано | 4 - 1 | Спорт Ресіфі |
| 2022-08-03 | Спорт Ресіфі | 1 - 1 | Крісіума |
| 2022-07-29 | Спорт Ресіфі | 2 - 1 | Гуарані |
| 2022-07-23 | Сампайо Корреа | 4 - 1 | Спорт Ресіфі |
| 2022-07-19 | Спорт Ресіфі | 0 - 0 | Віла-Нова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 4 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 33% | 25% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крузейру | 30 | +25 | 65 |
| 2 | Баїя | 30 | +14 | 51 |
| 3 | Греміу | 30 | +14 | 50 |
| 4 | Васку | 30 | +10 | 50 |
| 5 | Лондріна | 30 | +3 | 45 |
| 6 | Спорт Ресіфі | 30 | +2 | 42 |
| 7 | Ітуано | 30 | +5 | 41 |
| 8 | Крісіума | 30 | +4 | 40 |
| 9 | Понте-Прета | 30 | +1 | 40 |
| 10 | Томбенсе | 30 | -4 | 40 |
| 11 | КРБ Бразіл | 30 | -7 | 40 |
| 12 | Сампайо Корреа | 30 | 0 | 39 |
| 13 | Новорізонтіну | 30 | -4 | 36 |
| 14 | Шапекоенсе СК | 30 | -1 | 35 |
| 15 | Віла-Нова | 30 | -5 | 34 |
| 16 | КСА | 30 | -8 | 32 |
| 17 | Гуарані | 30 | -9 | 32 |
| 18 | Брускі | 30 | -8 | 31 |
| 19 | Операріу | 30 | -13 | 30 |
| 20 | Наутіко | 30 | -19 | 27 |
Хронологія матчів у лізі
| Греміу | |
| Спорт Ресіфі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Греміу | Спорт Ресіфі |
|---|---|---|---|
| 1 | Крузейру | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Баїя | 1 - 0 | |
| 3 | Греміу | - | |
| 4 | Васку | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Лондріна | 1 - 0 | |
| 6 | Спорт Ресіфі | - | |
| 7 | Ітуано | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 8 | Крісіума | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Понте-Прета | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Томбенсе | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | КРБ Бразіл | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Сампайо Корреа | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 13 | Новорізонтіну | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Шапекоенсе СК | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Віла-Нова | 2 - 1 | |
| 16 | КСА | 1 - 0 | |
| 17 | Гуарані | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Брускі | ||
| 19 | Операріу | 5 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Наутіко | 2 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Греміу | Спорт Ресіфі | |
| Позиція | 3 | 6 |
| Очки | 50 | 42 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 15 |
| Очки | 35 | 9 |
Форма в лізі
| Греміу | Спорт Ресіфі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
13
11 6 |
11
10 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
2 2 |
1
6 8 |
Голи в лізі
| Греміу | Спорт Ресіфі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
20 |
24
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
9 |
6
18 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (300) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (568) | |
| Голи за матч | 1.89 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 0.66 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 52% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 62% |
| Більше 2.5 | 29% |
| Більше 3.5 | 10% |
Греміу наступні 6 матчі
| 2022-09-30 | Сампайо Корреа | - | Греміу |
| 2022-10-04 | Греміу | - | КСА |
| 2022-10-08 | Лондріна | - | Греміу |
| 2022-10-16 | Греміу | - | Баїя |
| 2022-10-23 | Наутіко | - | Греміу |
| 2022-10-28 | Томбенсе | - | Греміу |
Спорт Ресіфі наступні 6 матчі
| 2022-09-29 | Спорт Ресіфі | - | Наутіко |
| 2022-10-04 | Брускі | - | Спорт Ресіфі |
| 2022-10-09 | Спорт Ресіфі | - | Крузейру |
| 2022-10-16 | Спорт Ресіфі | - | Васку |
| 2022-10-22 | Лондріна | - | Спорт Ресіфі |
| 2022-10-28 | Спорт Ресіфі | - | Операріу |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.71 | 3.25 | 4.80 |
| Ймовірність | 41% | 30% | 29% |
| 1 @ 1.71 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.00 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.40 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 1.47 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.80 | 1.16 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.51 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Ні @ 1.51 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-20 20:01. На даний момент можливі зміни!