Друга Бундесліга - Німеччина
пʼятниця, 18.10.2019
17:30
17:30

Гройтер Фюрт

Динамо Дрезден
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Фурт |
| В гостях: | Дрезден |
| Відстань: | 262.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Троллі-Арена |
| Вміщує: | 18 200 (9 500) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.60 | 3.00 | 1 | 1.36 | 1.61 | |||
| 48% | 27% | 25% | 2.20 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 83% | 17% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2019-04-04 | Гройтер Фюрт | 0 - 0 | Динамо Дрезден |
| 2018-09-30 | Динамо Дрезден | 0 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2018-02-11 | Гройтер Фюрт | 1 - 0 | Динамо Дрезден |
| 2017-09-08 | Динамо Дрезден | 1 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2017-04-21 | Гройтер Фюрт | 1 - 0 | Динамо Дрезден |
| 2016-11-20 | Динамо Дрезден | 2 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2014-03-21 | Динамо Дрезден | 1 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2013-09-30 | Гройтер Фюрт | 4 - 0 | Динамо Дрезден |
| 2012-02-03 | Динамо Дрезден | 3 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2011-08-06 | Гройтер Фюрт | 1 - 0 | Динамо Дрезден |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 50% | 30% | 20% | 50% | 30% | 20% |
Гройтер Фюрт останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Гамбург | 2 - 0 | Гройтер Фюрт |
| 2019-09-29 | Гройтер Фюрт | 0 - 3 | Гольштайн Кіль |
| 2019-09-21 | Штутгарт | 2 - 0 | Гройтер Фюрт |
| 2019-09-13 | Гройтер Фюрт | 2 - 1 | Веєн |
| 2019-08-31 | Арм. Білефельд | 2 - 2 | Гройтер Фюрт |
| 2019-08-24 | Ганновер | 1 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2019-08-18 | Гройтер Фюрт | 1 - 0 | Ян Регенсбург |
| 2019-08-11 | Дуйсбург | 2 - 0 | Гройтер Фюрт |
| 2019-08-02 | Санкт-Паулі | 1 - 3 | Гройтер Фюрт |
| 2019-07-28 | Гройтер Фюрт | 0 - 2 | Ерцгебірге Ауе |
| 2019-07-13 | Аугсбург | 1 - 0 | Гройтер Фюрт |
| 2019-07-10 | Гройтер Фюрт | 1 - 1 | Хаддерсфілд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 33% | 17% |
Динамо Дрезден останні 12 матчі
| 2019-10-10 | Динамо Дрезден | 0 - 0 | Уніон Берлін |
| 2019-10-05 | Динамо Дрезден | 0 - 2 | Ганновер |
| 2019-09-29 | Ерцгебірге Ауе | 4 - 1 | Динамо Дрезден |
| 2019-09-22 | Динамо Дрезден | 2 - 1 | Ян Регенсбург |
| 2019-09-15 | Бохум | 2 - 2 | Динамо Дрезден |
| 2019-08-31 | Динамо Дрезден | 3 - 3 | Санкт-Паулі |
| 2019-08-23 | Дармштадт | 0 - 0 | Динамо Дрезден |
| 2019-08-18 | Динамо Дрезден | 2 - 1 | Гайденгайм |
| 2019-08-03 | Карлсруе | 4 - 2 | Динамо Дрезден |
| 2019-07-27 | Динамо Дрезден | 0 - 1 | Нюрнберг |
| 2019-07-16 | Динамо Дрезден | 1 - 6 | ПСЖ |
| 2019-07-10 | Вакер Іннсбрук | 2 - 1 | Динамо Дрезден |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Таблиця Друга Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гамбург | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Штутгарт | 9 | +6 | 20 |
| 3 | Арм. Білефельд | 9 | +9 | 18 |
| 4 | Ерцгебірге Ауе | 9 | +1 | 15 |
| 5 | Санкт-Паулі | 9 | +2 | 13 |
| 6 | Нюрнберг | 9 | +1 | 13 |
| 7 | Гайденгайм | 9 | +2 | 12 |
| 8 | Зандгаузен | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Карлсруе | 9 | -2 | 12 |
| 10 | Ян Регенсбург | 9 | +3 | 11 |
| 11 | Ганновер | 9 | -4 | 11 |
| 12 | Гройтер Фюрт | 9 | -5 | 11 |
| 13 | Оснабрюк | 9 | +1 | 10 |
| 14 | Динамо Дрезден | 9 | -6 | 9 |
| 15 | Бохум | 9 | -3 | 8 |
| 16 | Гольштайн Кіль | 9 | -4 | 8 |
| 17 | Дармштадт | 9 | -4 | 8 |
| 18 | Веєн | 9 | -11 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Гройтер Фюрт | |
| Динамо Дрезден | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гройтер Фюрт | Динамо Дрезден |
|---|---|---|---|
| 1 | Гамбург | ||
| 2 | Штутгарт | ||
| 3 | Арм. Білефельд | ||
| 4 | Ерцгебірге Ауе | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 5 | Санкт-Паулі | ||
| 6 | Нюрнберг | ||
| 7 | Гайденгайм | ||
| 8 | Зандгаузен | ||
| 9 | Карлсруе | 4 - 2 | |
| 10 | Ян Регенсбург | 1 - 0 | |
| 11 | Ганновер | ||
| 12 | Гройтер Фюрт | - | |
| 13 | Оснабрюк | ||
| 14 | Динамо Дрезден | - | |
| 15 | Бохум | 2 - 2 | |
| 16 | Гольштайн Кіль | 0 - 3 | |
| 17 | Дармштадт | 0 - 0 | |
| 18 | Веєн | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Гройтер Фюрт | Динамо Дрезден | |
| Позиція | 12 | 14 |
| Очки | 11 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 6 | 2 |
Форма в лізі
| Гройтер Фюрт | Динамо Дрезден | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 4 |
2
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 2 |
0
2 2 |
Голи в лізі
| Гройтер Фюрт | Динамо Дрезден | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
14 |
12
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
6 |
5
10 |
Загальна статистика для Друга Бундесліга
| Матчі (81) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (243) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.46 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 36% |
Гройтер Фюрт наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Оснабрюк | - | Гройтер Фюрт |
| 2019-11-02 | Гройтер Фюрт | - | Дармштадт |
| 2019-11-09 | Зандгаузен | - | Гройтер Фюрт |
| 2019-11-24 | Гройтер Фюрт | - | Нюрнберг |
| 2019-12-01 | Гайденгайм | - | Гройтер Фюрт |
| 2019-12-07 | Гройтер Фюрт | - | Бохум |
Динамо Дрезден наступні 6 матчі
| 2019-10-26 | Динамо Дрезден | - | Арм. Білефельд |
| 2019-10-30 | Герта Берлін | - | Динамо Дрезден |
| 2019-11-03 | Штутгарт | - | Динамо Дрезден |
| 2019-11-08 | Динамо Дрезден | - | Веєн |
| 2019-11-14 | Динамо Дрезден | - | ФК Хемніцер |
| 2019-11-23 | Гамбург | - | Динамо Дрезден |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.60 | 3.00 |
| Ймовірність | 48% | 27% | 25% |
| 1 @ 2.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.61 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.07 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-18 16:04. На даний момент можливі зміни!