Друга ліга - Англія
субота, 07.04.2018
15:00
15:00

Грімсбі Таун

Честерфілд
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Клітхорпес |
| В гостях: | Честерфілд |
| Відстань: | 98.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Бланделл Парк |
| Вміщує: | 9 546 |
| Розміри: | 101 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.25 | 3.39 | 1X | 1.33 | 1.61 | |||
| 44% | 29% | 27% | 1.33 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 75% | 25% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2017-08-05 | Честерфілд | 1 - 3 | Грімсбі Таун |
| 2010-04-13 | Грімсбі Таун | 2 - 2 | Честерфілд |
| 2009-09-30 | Честерфілд | 3 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2009-03-11 | Честерфілд | 2 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2008-08-23 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Честерфілд |
| 2008-02-09 | Грімсбі Таун | 4 - 2 | Честерфілд |
| 2008-01-05 | Честерфілд | 1 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2004-03-27 | Честерфілд | 4 - 4 | Грімсбі Таун |
| 2003-09-20 | Грімсбі Таун | 4 - 0 | Честерфілд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 8 | 8 | 6 | |
| 44% | 22% | 33% | 89% | 89% | 67% |
Грімсбі Таун останні 12 матчі
| 2018-04-02 | Віком | 2 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-30 | Грімсбі Таун | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2018-03-24 | Ковентрі | 4 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-17 | Лінкольн | 3 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-10 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Порт Вейл |
| 2018-03-03 | Карлайл | 2 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2018-02-24 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Ексетер |
| 2018-02-17 | Кембридж Юн. | 3 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-02-10 | Кроулі Таун | 3 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2018-02-03 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Челтнем |
| 2018-01-30 | Йовіл | 3 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2018-01-27 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Лутон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 9 | 6 | 3 | |
| 0% | 25% | 75% | 75% | 50% | 25% |
Честерфілд останні 12 матчі
| 2018-03-30 | Порт Вейл | 2 - 1 | Честерфілд |
| 2018-03-25 | Честерфілд | 3 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2018-03-17 | Челтнем | 1 - 1 | Честерфілд |
| 2018-03-10 | Честерфілд | 1 - 3 | Лінкольн |
| 2018-02-24 | Честерфілд | 2 - 1 | Свіндон |
| 2018-02-17 | Карлайл | 2 - 0 | Честерфілд |
| 2018-02-13 | Честерфілд | 2 - 3 | Кембридж Юн. |
| 2018-02-03 | Честерфілд | 1 - 2 | Кроулі Таун |
| 2018-01-27 | Честерфілд | 0 - 1 | Стівенедж |
| 2018-01-20 | Йовіл | 1 - 2 | Честерфілд |
| 2018-01-13 | Честерфілд | 2 - 0 | Лутон |
| 2018-01-06 | Аккрингтон | 4 - 0 | Честерфілд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 8 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 67% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аккрингтон | 39 | +26 | 80 |
| 2 | Лутон | 41 | +41 | 77 |
| 3 | Віком | 41 | +20 | 74 |
| 4 | Ексетер | 40 | +9 | 69 |
| 5 | Ноттс Каунті | 41 | +18 | 67 |
| 6 | Лінкольн | 40 | +15 | 67 |
| 7 | Ковентрі | 40 | +12 | 65 |
| 8 | Менсфілд | 40 | +14 | 63 |
| 9 | Свіндон | 40 | +1 | 62 |
| 10 | Колчестер | 41 | +6 | 61 |
| 11 | Карлайл | 41 | +7 | 60 |
| 12 | Ньюпорт | 39 | -1 | 54 |
| 13 | Кроулі Таун | 41 | -7 | 54 |
| 14 | Кембридж Юн. | 40 | -10 | 54 |
| 15 | Челтнем | 41 | -1 | 48 |
| 16 | Стівенедж | 40 | -3 | 48 |
| 17 | Йовіл | 38 | -6 | 45 |
| 18 | Крю | 41 | -15 | 44 |
| 19 | Порт Вейл | 41 | -12 | 43 |
| 20 | Моркем | 39 | -10 | 42 |
| 21 | Форест Грін | 40 | -21 | 40 |
| 22 | Грімсбі Таун | 41 | -30 | 38 |
| 23 | Честерфілд | 38 | -27 | 34 |
| 24 | Барнет | 41 | -26 | 33 |
Хронологія матчів у лізі
| Грімсбі Таун | |
| Честерфілд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Грімсбі Таун | Честерфілд |
|---|---|---|---|
| 1 | Аккрингтон | 0 - 3 | 4 - 0 |
| 2 | Лутон | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Віком | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Ексетер | 0 - 1 | |
| 5 | Ноттс Каунті | 2 - 0 | |
| 6 | Лінкольн | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Ковентрі | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Менсфілд | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Свіндон | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 10 | Колчестер | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | Карлайл | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Ньюпорт | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 13 | Кроулі Таун | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Кембридж Юн. | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Челтнем | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Стівенедж | 0 - 0 | 5 - 1 |
| 17 | Йовіл | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Крю | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 19 | Порт Вейл | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Моркем | 0 - 2 | |
| 21 | Форест Грін | 1 - 0 | |
| 22 | Грімсбі Таун | - | |
| 23 | Честерфілд | - | |
| 24 | Барнет |
Позиція в лізі
| Грімсбі Таун | Честерфілд | |
| Позиція | 22 | 23 |
| Очки | 38 | 34 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 24 | 24 |
| Очки | 20 | 10 |
Форма в лізі
| Грімсбі Таун | Честерфілд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
11 21 |
9
7 22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
8 8 |
2
4 12 |
Голи в лізі
| Грімсбі Таун | Честерфілд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
63 |
41
68 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
23 |
16
38 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (482) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1275) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 28% |
Грімсбі Таун наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | Грімсбі Таун | - | Барнет |
| 2018-04-21 | Свіндон | - | Грімсбі Таун |
| 2018-04-28 | Грімсбі Таун | - | Ноттс Каунті |
| 2018-05-05 | Форест Грін | - | Грімсбі Таун |
| 2018-08-04 | Грімсбі Таун | - | Форест Грін |
| 2018-08-11 | Маклсфілд | - | Грімсбі Таун |
Честерфілд наступні 6 матчі
| 2018-04-10 | Моркем | - | Честерфілд |
| 2018-04-14 | Честерфілд | - | Менсфілд |
| 2018-04-17 | Ексетер | - | Честерфілд |
| 2018-04-21 | Форест Грін | - | Честерфілд |
| 2018-04-28 | Честерфілд | - | Віком |
| 2018-05-01 | Честерфілд | - | Ньюпорт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 3.25 | 3.39 |
| Ймовірність | 44% | 29% | 27% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.61 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-07 12:05. На даний момент можливі зміни!