Друга ліга - Англія
субота, 28.04.2018
15:00
15:00

Грімсбі Таун

Ноттс Каунті
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Клітхорпес |
| В гостях: | Ноттінгем |
| Відстань: | 100.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Бланделл Парк |
| Вміщує: | 9 546 |
| Розміри: | 101 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.29 | 3.29 | 2.37 | 2 | 1.60 | 1.34 | |||
| 23% | 34% | 43% | 2.37 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-12-16 | Ноттс Каунті | 0 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2017-01-21 | Грімсбі Таун | 2 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2016-09-03 | Ноттс Каунті | 2 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2009-04-13 | Ноттс Каунті | 0 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2008-12-26 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2008-02-02 | Ноттс Каунті | 1 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2007-08-11 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2007-03-31 | Ноттс Каунті | 2 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2006-10-21 | Грімсбі Таун | 0 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2006-02-04 | Ноттс Каунті | 0 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2005-09-27 | Грімсбі Таун | 4 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2005-04-16 | Ноттс Каунті | 2 - 2 | Грімсбі Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 3 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 25% | 25% |
Грімсбі Таун останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Свіндон | 0 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-04-14 | Грімсбі Таун | 2 - 2 | Барнет |
| 2018-04-07 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Честерфілд |
| 2018-04-02 | Віком | 2 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-30 | Грімсбі Таун | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2018-03-24 | Ковентрі | 4 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-17 | Лінкольн | 3 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-10 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Порт Вейл |
| 2018-03-03 | Карлайл | 2 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2018-02-24 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Ексетер |
| 2018-02-17 | Кембридж Юн. | 3 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-02-10 | Кроулі Таун | 3 - 0 | Грімсбі Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Ноттс Каунті останні 12 матчі
| 2018-04-21 | Ноттс Каунті | 4 - 1 | Йовіл |
| 2018-04-14 | Колчестер | 1 - 3 | Ноттс Каунті |
| 2018-04-07 | Ноттс Каунті | 2 - 1 | Ковентрі |
| 2018-04-02 | Аккрингтон | 1 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2018-03-30 | Ноттс Каунті | 0 - 0 | Віком |
| 2018-03-25 | Честерфілд | 3 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2018-03-17 | Ноттс Каунті | 1 - 1 | Менсфілд |
| 2018-03-10 | Форест Грін | 1 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2018-03-06 | Челтнем | 1 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2018-02-24 | Ноттс Каунті | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2018-02-20 | Кембридж Юн. | 1 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2018-02-17 | Ньюпорт | 0 - 0 | Ноттс Каунті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аккрингтон | 44 | +32 | 90 |
| 2 | Лутон | 44 | +46 | 84 |
| 3 | Віком | 44 | +17 | 78 |
| 4 | Ексетер | 44 | +11 | 77 |
| 5 | Ноттс Каунті | 44 | +24 | 76 |
| 6 | Лінкольн | 44 | +17 | 74 |
| 7 | Ковентрі | 44 | +12 | 71 |
| 8 | Менсфілд | 44 | +14 | 68 |
| 9 | Свіндон | 44 | -1 | 64 |
| 10 | Карлайл | 44 | +7 | 63 |
| 11 | Колчестер | 44 | +2 | 61 |
| 12 | Кембридж Юн. | 44 | -8 | 61 |
| 13 | Ньюпорт | 43 | -2 | 60 |
| 14 | Кроулі Таун | 44 | -7 | 58 |
| 15 | Стівенедж | 44 | -6 | 52 |
| 16 | Челтнем | 44 | 0 | 51 |
| 17 | Крю | 44 | -15 | 50 |
| 18 | Порт Вейл | 44 | -12 | 47 |
| 19 | Йовіл | 44 | -15 | 47 |
| 20 | Форест Грін | 44 | -18 | 47 |
| 21 | Моркем | 44 | -14 | 45 |
| 22 | Грімсбі Таун | 44 | -28 | 45 |
| 23 | Барнет | 44 | -23 | 40 |
| 24 | Честерфілд | 43 | -33 | 35 |
Хронологія матчів у лізі
| Грімсбі Таун | |
| Ноттс Каунті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Грімсбі Таун | Ноттс Каунті |
|---|---|---|---|
| 1 | Аккрингтон | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Лутон | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Віком | 2 - 3 | 2 - 4 |
| 4 | Ексетер | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Ноттс Каунті | - | |
| 6 | Лінкольн | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Ковентрі | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 8 | Менсфілд | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Свіндон | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Карлайл | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Колчестер | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 12 | Кембридж Юн. | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Ньюпорт | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Кроулі Таун | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Стівенедж | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Челтнем | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Крю | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 18 | Порт Вейл | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Йовіл | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Форест Грін | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Моркем | 0 - 2 | 1 - 4 |
| 22 | Грімсбі Таун | - | |
| 23 | Барнет | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 24 | Честерфілд | 1 - 0 | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Грімсбі Таун | Ноттс Каунті | |
| Позиція | 22 | 5 |
| Очки | 45 | 76 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 24 | 11 |
| Очки | 24 | 28 |
Форма в лізі
| Грімсбі Таун | Ноттс Каунті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
12 21 |
21
13 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
9 8 |
7
7 8 |
Голи в лізі
| Грімсбі Таун | Ноттс Каунті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
65 |
70
46 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
25 |
27
27 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (527) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1395) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 28% |
Грімсбі Таун наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Форест Грін | - | Грімсбі Таун |
| 2018-08-04 | Грімсбі Таун | - | Форест Грін |
| 2018-08-11 | Маклсфілд | - | Грімсбі Таун |
| 2018-08-14 | Грімсбі Таун | - | Рочдейл |
| 2018-08-18 | Грімсбі Таун | - | Лінкольн |
| 2018-08-21 | Мілтон Кінз Донз | - | Грімсбі Таун |
Ноттс Каунті наступні 6 матчі
| 2018-05-05 | Ноттс Каунті | - | Лутон |
| 2018-05-12 | Ковентрі | - | Ноттс Каунті |
| 2018-05-18 | Ноттс Каунті | - | Ковентрі |
| 2018-07-14 | Ноттс Каунті | - | Дербі |
| 2018-07-21 | Ноттс Каунті | - | Лестер |
| 2018-08-04 | Ноттс Каунті | - | Колчестер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.29 | 3.29 | 2.37 |
| Ймовірність | 23% | 34% | 43% |
| 2 @ 2.37 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 1.34 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.34 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-28 12:00. На даний момент можливі зміни!