Урвалсдейлд - Ісландія
субота, 09.06.2018
17:00
17:00

Гріндавік

Брейдаблік К.
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гріндавік |
| В гостях: | Копавогур |
| Відстань: | 40.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ґріндавікюрветлюр |
| Вміщує: | 1 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.50 | 2.20 | 1X | 1.61 | 1.36 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.61 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 69% | 31% | 40% | 60% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-09-17 | Гріндавік | 4 - 3 | Брейдаблік К. |
| 2017-06-26 | Брейдаблік К. | 0 - 0 | Гріндавік |
| 2017-02-25 | Брейдаблік К. | 1 - 1 | Гріндавік |
| 2017-02-03 | Брейдаблік К. | 1 - 1 | Гріндавік |
| 2014-02-18 | Брейдаблік К. | 2 - 1 | Гріндавік |
| 2014-01-19 | Брейдаблік К. | 2 - 3 | Гріндавік |
| 2012-09-03 | Гріндавік | 2 - 4 | Брейдаблік К. |
| 2012-06-16 | Брейдаблік К. | 2 - 0 | Гріндавік |
| 2011-08-07 | Гріндавік | 1 - 1 | Брейдаблік К. |
| 2011-05-11 | Брейдаблік К. | 2 - 1 | Гріндавік |
| 2010-08-29 | Гріндавік | 2 - 4 | Брейдаблік К. |
| 2010-06-14 | Брейдаблік К. | 2 - 3 | Гріндавік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 58% | 42% |
Гріндавік останні 12 матчі
| 2018-06-04 | Гріндавік | 2 - 1 | Філкір Рейк'явік |
| 2018-05-30 | Гріндавік | 1 - 2 | Акранес |
| 2018-05-27 | Стьярнан | 1 - 1 | Гріндавік |
| 2018-05-23 | Гріндавік | 2 - 1 | Валюр Рейк'явік |
| 2018-05-18 | Вікінгур Р. | 0 - 1 | Гріндавік |
| 2018-05-12 | Гріндавік | 1 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2018-05-07 | Кеплавік | 0 - 2 | Гріндавік |
| 2018-04-28 | Гріндавік | 0 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2018-04-09 | Валюр Рейк'явік | 4 - 2 | Гріндавік |
| 2018-03-29 | КА Акурейрі | 0 - 1 | Гріндавік |
| 2018-03-17 | Гріндавік | 3 - 0 | Філкір Рейк'явік |
| 2018-03-11 | Хапнарфйордур | 0 - 3 | Гріндавік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 6 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 50% | 8% |
Брейдаблік К. останні 12 матчі
| 2018-06-03 | Брейдаблік К. | 0 - 1 | Стьярнан |
| 2018-05-30 | Брейдаблік К. | 1 - 0 | КР Рейк'явік |
| 2018-05-27 | Валюр Рейк'явік | 2 - 1 | Брейдаблік К. |
| 2018-05-23 | Брейдаблік К. | 0 - 0 | Вікінгур Р. |
| 2018-05-18 | КР Рейк'явік | 1 - 1 | Брейдаблік К. |
| 2018-05-12 | Брейдаблік К. | 1 - 0 | Кеплавік |
| 2018-05-07 | Хапнарфйордур | 1 - 3 | Брейдаблік К. |
| 2018-05-01 | Лейкнір | 1 - 3 | Брейдаблік К. |
| 2018-04-28 | Брейдаблік К. | 4 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2018-03-17 | Брейдаблік К. | 1 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2018-03-11 | КА Акурейрі | 4 - 0 | Брейдаблік К. |
| 2018-02-18 | Троттур | 0 - 6 | Брейдаблік К. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Урвалсдейлд
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гріндавік | 7 | +4 | 14 |
| 2 | Валюр Рейк'явік | 7 | +3 | 12 |
| 3 | Хапнарфйордур | 7 | +2 | 12 |
| 4 | Брейдаблік К. | 7 | +4 | 11 |
| 5 | Філкір Рейк'явік | 8 | -1 | 11 |
| 6 | Стьярнан | 7 | +3 | 10 |
| 7 | КР Рейк'явік | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Фйолнір | 7 | -1 | 9 |
| 9 | КА Акурейрі | 7 | 0 | 8 |
| 10 | Вестманнаейяр | 7 | -2 | 8 |
| 11 | Вікінгур Р. | 7 | -4 | 6 |
| 12 | Кеплавік | 8 | -8 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Гріндавік | |
| Брейдаблік К. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гріндавік | Брейдаблік К. |
|---|---|---|---|
| 1 | Гріндавік | - | |
| 2 | Валюр Рейк'явік | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Хапнарфйордур | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 4 | Брейдаблік К. | - | |
| 5 | Філкір Рейк'явік | 2 - 1 | |
| 6 | Стьярнан | ||
| 7 | КР Рейк'явік | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Фйолнір | ||
| 9 | КА Акурейрі | ||
| 10 | Вестманнаейяр | ||
| 11 | Вікінгур Р. | ||
| 12 | Кеплавік |
Позиція в лізі
| Гріндавік | Брейдаблік К. | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 14 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 7 | 4 |
Форма в лізі
| Гріндавік | Брейдаблік К. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 1 |
3
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
1
1 1 |
Голи в лізі
| Гріндавік | Брейдаблік К. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
5 |
10
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
5
4 |
Загальна статистика для Урвалсдейлд
| Матчі (43) | |
| Перемоги вдома | 37% |
| Нічиї | 37% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (114) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.19 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 30% |
Гріндавік наступні 6 матчі
| 2018-06-14 | Фйолнір | - | Гріндавік |
| 2018-07-01 | Вестманнаейяр | - | Гріндавік |
| 2018-07-07 | Хапнарфйордур | - | Гріндавік |
| 2018-07-12 | Гріндавік | - | КА Акурейрі |
| 2018-07-23 | Гріндавік | - | Кеплавік |
| 2018-07-30 | КР Рейк'явік | - | Гріндавік |
Брейдаблік К. наступні 6 матчі
| 2018-06-13 | Брейдаблік К. | - | Філкір Рейк'явік |
| 2018-06-25 | Валюр Рейк'явік | - | Брейдаблік К. |
| 2018-07-01 | КА Акурейрі | - | Брейдаблік К. |
| 2018-07-07 | Вестманнаейяр | - | Брейдаблік К. |
| 2018-07-16 | Брейдаблік К. | - | Фйолнір |
| 2018-07-22 | Брейдаблік К. | - | Хапнарфйордур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.50 | 2.20 |
| Ймовірність | 40% | 31% | 29% |
| 1X @ 1.61 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.36 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.61 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-06-09 16:00. На даний момент можливі зміни!