Перший дивізіон - Ісландія
пʼятниця, 23.08.2019
20:15
20:15

Гротта

Фрам
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Seltjarnarnes |
| В гостях: | Рейк'явік |
| Відстань: | 5.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ґроттувеллур |
| Вміщує: | 300 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 4.20 | 4.22 | 1 | 1.23 | 1.91 | |||
| 41% | 30% | 29% | 1.72 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.82 | 1.47 | 2.46 | 2.30 | 1.61 | ||||||
| 85% | 15% | 67% | 33% | 41% | 59% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2019-06-13 | Фрам | 2 - 3 | Гротта |
| 2017-08-30 | Гротта | 1 - 3 | Фрам |
| 2017-06-22 | Фрам | 1 - 0 | Гротта |
| 2015-08-14 | Гротта | 0 - 0 | Фрам |
| 2015-06-07 | Фрам | 4 - 1 | Гротта |
| 2015-05-19 | Гротта | 0 - 2 | Фрам |
| 2013-12-05 | Фрам | 9 - 0 | Гротта |
| 2013-07-08 | Гротта | 1 - 1 | Фрам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 6 | 4 | 4 | |
| 12% | 25% | 62% | 75% | 50% | 50% |
Гротта останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Фйолнір | 0 - 0 | Гротта |
| 2019-08-09 | Гротта | 4 - 3 | Кеплавік |
| 2019-07-30 | Лейкнір | 2 - 2 | Гротта |
| 2019-07-26 | Гротта | 1 - 1 | Тор Акюрейрі |
| 2019-07-20 | Гротта | 2 - 2 | Олафсвік |
| 2019-07-16 | Троттур | 0 - 1 | Гротта |
| 2019-07-11 | Хаукар | 2 - 2 | Гротта |
| 2019-07-05 | Гротта | 3 - 1 | Н'ярдвік |
| 2019-06-27 | Афтурелдінг | 0 - 3 | Гротта |
| 2019-06-22 | Гротта | 4 - 1 | Магні |
| 2019-06-13 | Фрам | 2 - 3 | Гротта |
| 2019-06-07 | Гротта | 0 - 0 | Фйолнір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 9 | 8 | 7 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 67% | 58% |
Фрам останні 12 матчі
| 2019-08-15 | Фрам | 2 - 0 | Н'ярдвік |
| 2019-08-09 | Афтурелдінг | 3 - 0 | Фрам |
| 2019-07-31 | Фрам | 4 - 1 | Магні |
| 2019-07-25 | Хаукар | 2 - 1 | Фрам |
| 2019-07-21 | Фрам | 1 - 2 | Кеплавік |
| 2019-07-16 | Фйолнір | 3 - 1 | Фрам |
| 2019-07-11 | Фрам | 2 - 1 | Лейкнір |
| 2019-07-05 | Тор Акюрейрі | 3 - 0 | Фрам |
| 2019-06-26 | Фрам | 2 - 1 | Троттур |
| 2019-06-22 | Олафсвік | 0 - 1 | Фрам |
| 2019-06-13 | Фрам | 2 - 3 | Гротта |
| 2019-06-06 | Н'ярдвік | 0 - 1 | Фрам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 9 | 3 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 75% | 25% |
Таблиця Перший дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фйолнір | 17 | +19 | 35 |
| 2 | Тор Акюрейрі | 17 | +12 | 32 |
| 3 | Гротта | 17 | +10 | 31 |
| 4 | Лейкнір | 17 | +5 | 29 |
| 5 | Фрам | 17 | 0 | 26 |
| 6 | Кеплавік | 17 | +2 | 25 |
| 7 | Олафсвік | 17 | +3 | 24 |
| 8 | Троттур | 17 | +7 | 21 |
| 9 | Афтурелдінг | 18 | -11 | 18 |
| 10 | Хаукар | 18 | -10 | 16 |
| 11 | Магні | 17 | -22 | 16 |
| 12 | Н'ярдвік | 17 | -15 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Гротта | |
| Фрам | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гротта | Фрам |
|---|---|---|---|
| 1 | Фйолнір | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Тор Акюрейрі | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Гротта | - | |
| 4 | Лейкнір | 2 - 3 | |
| 5 | Фрам | - | |
| 6 | Кеплавік | 4 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Олафсвік | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Троттур | 2 - 2 | |
| 9 | Афтурелдінг | 3 - 0 | |
| 10 | Хаукар | 2 - 1 | |
| 11 | Магні | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Н'ярдвік | 3 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Гротта | Фрам | |
| Позиція | 3 | 5 |
| Очки | 31 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 13 | 7 |
Форма в лізі
| Гротта | Фрам | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
7 2 |
8
2 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 1 |
2
1 5 |
Голи в лізі
| Гротта | Фрам | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
24 |
26
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
13 |
6
14 |
Загальна статистика для Перший дивізіон
| Матчі (103) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (312) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 36% |
Гротта наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Магні | - | Гротта |
| 2019-09-08 | Гротта | - | Афтурелдінг |
| 2019-09-14 | Н'ярдвік | - | Гротта |
| 2019-09-21 | Гротта | - | Хаукар |
| 2019-11-21 | Вікінгур Р. | - | Гротта |
| 2019-11-30 | Хапнарфйордур | - | Гротта |
Фрам наступні 6 матчі
| 2019-08-30 | Фрам | - | Олафсвік |
| 2019-09-06 | Троттур | - | Фрам |
| 2019-09-14 | Фрам | - | Тор Акюрейрі |
| 2019-09-21 | Лейкнір | - | Фрам |
| 2020-01-11 | Валюр Рейк'явік | - | Фрам |
| 2020-01-24 | Вікінгур Р. | - | Фрам |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 4.20 | 4.22 |
| Ймовірність | 41% | 30% | 29% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 1.91 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.15 | 4.82 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.15 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.46 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.61 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.49 | 2.68 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Так @ 1.49 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-23 16:02. На даний момент можливі зміни!