Прімера Дивізіон - Болівія
субота, 22.04.2023
22:30
22:30

Гуабіра

Аврора
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтеро |
| В гостях: | Кочабамба |
| Відстань: | 308.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gilberto Parada |
| Вміщує: | 13 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 22:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.25 | 2.80 | 2 | 1.40 | 1.50 | |||
| 23% | 18% | 59% | 2.80 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 77% | 23% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-12 | Гуабіра | 1 - 1 | Аврора |
| 2022-07-06 | Аврора | 1 - 0 | Гуабіра |
| 2022-04-17 | Гуабіра | 3 - 2 | Аврора |
| 2022-02-06 | Аврора | 0 - 0 | Гуабіра |
| 2021-09-13 | Гуабіра | 4 - 0 | Аврора |
| 2021-04-02 | Аврора | 2 - 1 | Гуабіра |
| 2020-12-23 | Гуабіра | 2 - 1 | Аврора |
| 2020-02-27 | Аврора | 2 - 0 | Гуабіра |
| 2019-10-06 | Гуабіра | 3 - 1 | Аврора |
| 2019-09-08 | Аврора | 1 - 1 | Гуабіра |
| 2019-05-11 | Аврора | 1 - 1 | Гуабіра |
| 2019-03-24 | Гуабіра | 1 - 0 | Аврора |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Гуабіра останні 12 матчі
| 2023-04-15 | Блумінг | 3 - 1 | Гуабіра |
| 2023-04-09 | Гуабіра | 2 - 3 | Орієнте Петролеро |
| 2023-03-11 | Гуабіра | 3 - 2 | Рояль Парі |
| 2023-03-08 | Гуабіра | 0 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2023-02-25 | Реал Санта-Крус | 0 - 0 | Гуабіра |
| 2023-02-22 | Гуабіра | 0 - 1 | Реал Санта-Крус |
| 2023-02-18 | Гуабіра | 1 - 0 | Реал Томаяпо |
| 2023-02-13 | Палмафлор | 2 - 0 | Гуабіра |
| 2023-02-05 | Гуабіра | 1 - 2 | Болівар |
| 2022-10-20 | Гуабіра | 2 - 1 | Болівар |
| 2022-10-16 | Рояль Парі | 3 - 2 | Гуабіра |
| 2022-10-12 | Гуабіра | 1 - 0 | Унів. де Вінто |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 50% | 33% |
Аврора останні 12 матчі
| 2023-04-17 | Аврора | 1 - 1 | Реал Санта-Крус |
| 2023-04-11 | Реал Томаяпо | 2 - 1 | Аврора |
| 2023-04-04 | Аврора | 2 - 1 | Палмафлор |
| 2023-03-26 | Аврора | 4 - 4 | Х. Вільстерманн |
| 2023-03-12 | Болівар | 1 - 0 | Аврора |
| 2023-03-05 | Аврора | 2 - 0 | Інд. Петролеро |
| 2023-02-26 | Унів. де Вінто | 1 - 1 | Аврора |
| 2023-02-23 | Аврора | 1 - 1 | Стронгест |
| 2023-02-19 | Аврора | 2 - 0 | Насьональ Потосі |
| 2023-02-12 | Х. Вільстерманн | 0 - 2 | Аврора |
| 2023-02-05 | Аврора | 0 - 0 | Олвейс Реді |
| 2022-10-20 | Аврора | 0 - 2 | Унів. де Вінто |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 25% | 8% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Болівар | 9 | +13 | 19 |
| 2 | Стронгест | 7 | +10 | 19 |
| 3 | Палмафлор | 9 | +5 | 15 |
| 4 | Аврора | 9 | +5 | 15 |
| 5 | Насьональ Потосі | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Олвейс Реді | 7 | +7 | 12 |
| 7 | Унів. де Вінто | 9 | +1 | 12 |
| 8 | Орієнте Петролеро | 8 | 0 | 11 |
| 9 | Реал Санта-Крус | 7 | +1 | 10 |
| 10 | Рояль Парі | 8 | -4 | 10 |
| 11 | Інд. Петролеро | 9 | -3 | 9 |
| 12 | Реал Томаяпо | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Лібертад ГМ | 9 | -13 | 9 |
| 14 | Гуабіра | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Вака Діес | 7 | -5 | 7 |
| 16 | Блумінг | 9 | -11 | 5 |
| 17 | Х. Вільстерманн | 8 | -2 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Гуабіра | |
| Аврора | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гуабіра | Аврора |
|---|---|---|---|
| 1 | Болівар | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Стронгест | ||
| 3 | Палмафлор | ||
| 4 | Аврора | - | |
| 5 | Насьональ Потосі | ||
| 6 | Олвейс Реді | ||
| 7 | Унів. де Вінто | 1 - 1 | |
| 8 | Орієнте Петролеро | 2 - 3 | |
| 9 | Реал Санта-Крус | ||
| 10 | Рояль Парі | 3 - 2 | |
| 11 | Інд. Петролеро | ||
| 12 | Реал Томаяпо | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Лібертад ГМ | ||
| 14 | Гуабіра | - | |
| 15 | Вака Діес | ||
| 16 | Блумінг | ||
| 17 | Х. Вільстерманн | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Гуабіра | Аврора | |
| Позиція | 14 | 4 |
| Очки | 7 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 9 |
| Очки | 6 | 4 |
Форма в лізі
| Гуабіра | Аврора | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 4 |
4
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 2 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Гуабіра | Аврора | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
12 |
11
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
4
4 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (69) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (195) | |
| Голи за матч | 2.83 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 30% |
Гуабіра наступні 6 матчі
| 2023-05-01 | Лібертад ГМ | - | Гуабіра |
| 2023-05-06 | Гуабіра | - | Вака Діес |
| 2023-05-10 | Стронгест | - | Гуабіра |
| 2023-05-15 | Олвейс Реді | - | Гуабіра |
| 2023-05-21 | Гуабіра | - | Х. Вільстерманн |
| 2023-05-28 | Насьональ Потосі | - | Гуабіра |
Аврора наступні 6 матчі
| 2023-04-26 | Реал Санта-Крус | - | Аврора |
| 2023-04-30 | Аврора | - | Рояль Парі |
| 2023-05-07 | Стронгест | - | Аврора |
| 2023-05-15 | Аврора | - | Орієнте Петролеро |
| 2023-05-21 | Блумінг | - | Аврора |
| 2023-06-03 | Аврора | - | Лібертад ГМ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 3.25 | 2.80 |
| Ймовірність | 23% | 18% | 59% |
| 2 @ 2.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.50 |
| Ймовірність | 28% | 72% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-22 20:03. На даний момент можливі зміни!