Прімера Дивізіон - Болівія
субота, 23.07.2022
22:15
22:15

Гуабіра

Насьональ Потосі
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтеро |
| В гостях: | Потосі |
| Відстань: | 363.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gilberto Parada |
| Вміщує: | 13 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 22:15 (17:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.80 | 4.50 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.75 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 72% | 28% | 52% | 48% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-29 | Гуабіра | 1 - 2 | Насьональ Потосі |
| 2022-02-25 | Насьональ Потосі | 3 - 1 | Гуабіра |
| 2021-10-18 | Гуабіра | 3 - 2 | Насьональ Потосі |
| 2021-05-09 | Насьональ Потосі | 2 - 1 | Гуабіра |
| 2021-04-07 | Насьональ Потосі | 1 - 2 | Гуабіра |
| 2021-03-17 | Гуабіра | 4 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2020-12-17 | Насьональ Потосі | 1 - 0 | Гуабіра |
| 2020-02-15 | Гуабіра | 1 - 0 | Насьональ Потосі |
| 2019-12-04 | Гуабіра | 1 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2019-08-07 | Насьональ Потосі | 2 - 1 | Гуабіра |
| 2019-04-04 | Насьональ Потосі | 4 - 0 | Гуабіра |
| 2019-01-26 | Гуабіра | 0 - 0 | Насьональ Потосі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 33% |
Гуабіра останні 12 матчі
| 2022-07-15 | Х. Вільстерманн | 2 - 2 | Гуабіра |
| 2022-07-12 | Гуабіра | 5 - 0 | Унів. Сукре |
| 2022-07-06 | Аврора | 1 - 0 | Гуабіра |
| 2022-07-03 | Гуабіра | 0 - 1 | Олвейс Реді |
| 2022-05-20 | Гуабіра | 1 - 0 | Унів. Сукре |
| 2022-05-14 | Стронгест | 0 - 0 | Гуабіра |
| 2022-05-11 | Гуабіра | 3 - 0 | Палмафлор |
| 2022-05-07 | Рояль Парі | 1 - 3 | Гуабіра |
| 2022-04-29 | Гуабіра | 1 - 2 | Насьональ Потосі |
| 2022-04-24 | Гуабіра | 0 - 0 | Орієнте Петролеро |
| 2022-04-21 | Гуабіра | 1 - 0 | Реал Санта-Крус |
| 2022-04-17 | Гуабіра | 3 - 2 | Аврора |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 50% | 33% |
Насьональ Потосі останні 12 матчі
| 2022-07-16 | Рояль Парі | 2 - 2 | Насьональ Потосі |
| 2022-07-10 | Насьональ Потосі | 1 - 5 | Стронгест |
| 2022-07-06 | Олвейс Реді | 2 - 1 | Насьональ Потосі |
| 2022-07-03 | Насьональ Потосі | 3 - 1 | Аврора |
| 2022-06-03 | Блумінг | 2 - 0 | Насьональ Потосі |
| 2022-05-28 | Насьональ Потосі | 3 - 1 | Блумінг |
| 2022-05-21 | Насьональ Потосі | 4 - 2 | Орієнте Петролеро |
| 2022-05-15 | Аврора | 2 - 3 | Насьональ Потосі |
| 2022-05-12 | Насьональ Потосі | 1 - 1 | Стронгест |
| 2022-05-07 | Реал Томаяпо | 1 - 0 | Насьональ Потосі |
| 2022-04-29 | Гуабіра | 1 - 2 | Насьональ Потосі |
| 2022-04-24 | Реал Санта-Крус | 3 - 2 | Насьональ Потосі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 9 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 75% | 58% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олвейс Реді | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Болівар | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Х. Вільстерманн | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Блумінг | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Рояль Парі | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Реал Санта-Крус | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Аврора | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Стронгест | 3 | +4 | 6 |
| 9 | Гуабіра | 4 | +3 | 4 |
| 10 | Орієнте Петролеро | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Інд. Петролеро | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Палмафлор | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Насьональ Потосі | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Реал Томаяпо | 4 | -3 | 3 |
| 15 | Унів. Сукре | 4 | -9 | 3 |
| 16 | Унів. де Вінто | 4 | -6 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Гуабіра | |
| Насьональ Потосі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гуабіра | Насьональ Потосі |
|---|---|---|---|
| 1 | Олвейс Реді | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Болівар | ||
| 3 | Х. Вільстерманн | ||
| 4 | Блумінг | ||
| 5 | Рояль Парі | 2 - 2 | |
| 6 | Реал Санта-Крус | ||
| 7 | Аврора | ||
| 8 | Стронгест | ||
| 9 | Гуабіра | - | |
| 10 | Орієнте Петролеро | ||
| 11 | Інд. Петролеро | ||
| 12 | Палмафлор | ||
| 13 | Насьональ Потосі | - | |
| 14 | Реал Томаяпо | ||
| 15 | Унів. Сукре | 5 - 0 | |
| 16 | Унів. де Вінто |
Позиція в лізі
| Гуабіра | Насьональ Потосі | |
| Позиція | 9 | 13 |
| Очки | 4 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 7 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Гуабіра | Насьональ Потосі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 2 |
1
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Гуабіра | Насьональ Потосі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
4 |
7
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
1 |
3
4 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (31) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (93) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.77 |
| Голи в гостях за матч | 1.23 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 68% |
| Більше 3.5 | 29% |
Гуабіра наступні 6 матчі
| 2022-07-27 | Орієнте Петролеро | - | Гуабіра |
| 2022-07-30 | Унів. де Вінто | - | Гуабіра |
| 2022-08-06 | Гуабіра | - | Рояль Парі |
| 2022-08-11 | Болівар | - | Гуабіра |
| 2022-08-14 | Гуабіра | - | Інд. Петролеро |
| 2022-08-21 | Блумінг | - | Гуабіра |
Насьональ Потосі наступні 6 матчі
| 2022-07-26 | Насьональ Потосі | - | Реал Санта-Крус |
| 2022-08-01 | Палмафлор | - | Насьональ Потосі |
| 2022-08-07 | Насьональ Потосі | - | Болівар |
| 2022-08-12 | Унів. Сукре | - | Насьональ Потосі |
| 2022-08-14 | Насьональ Потосі | - | Х. Вільстерманн |
| 2022-08-19 | Унів. де Вінто | - | Насьональ Потосі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.80 | 4.50 |
| Ймовірність | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.00 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.20 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 3.5 @ 2.62 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-23 20:05. На даний момент можливі зміни!