Прімера Дивізіон - Болівія
середа, 02.11.2022
21:15
21:15

Гуабіра

Палмафлор
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Монтеро |
| В гостях: | Villa Tunari |
| Відстань: | 234.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gilberto Parada |
| Вміщує: | 13 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:15 (17:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.90 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 74% | 26% | 50% | 50% | 29% | 71% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-08-27 | Палмафлор | 2 - 0 | Гуабіра |
| 2022-05-11 | Гуабіра | 3 - 0 | Палмафлор |
| 2022-03-05 | Палмафлор | 1 - 0 | Гуабіра |
| 2021-11-20 | Гуабіра | 2 - 0 | Палмафлор |
| 2021-07-25 | Палмафлор | 2 - 1 | Гуабіра |
| 2020-12-08 | Гуабіра | 2 - 0 | Палмафлор |
| 2020-02-02 | Палмафлор | 2 - 0 | Гуабіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 4 | 6 | 2 | 0 | |
| 43% | 0% | 57% | 86% | 29% | 0% |
Гуабіра останні 12 матчі
| 2022-10-20 | Гуабіра | 2 - 1 | Болівар |
| 2022-10-16 | Рояль Парі | 3 - 2 | Гуабіра |
| 2022-10-12 | Гуабіра | 1 - 0 | Унів. де Вінто |
| 2022-10-09 | Гуабіра | 2 - 1 | Орієнте Петролеро |
| 2022-10-04 | Насьональ Потосі | 3 - 1 | Гуабіра |
| 2022-10-01 | Гуабіра | 1 - 1 | Х. Вільстерманн |
| 2022-09-17 | Унів. Сукре | 1 - 1 | Гуабіра |
| 2022-09-12 | Гуабіра | 1 - 1 | Аврора |
| 2022-09-07 | Олвейс Реді | 2 - 1 | Гуабіра |
| 2022-09-04 | Гуабіра | 2 - 1 | Реал Санта-Крус |
| 2022-08-30 | Стронгест | 2 - 3 | Гуабіра |
| 2022-08-27 | Палмафлор | 2 - 0 | Гуабіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Палмафлор останні 12 матчі
| 2022-10-20 | Блумінг | 1 - 0 | Палмафлор |
| 2022-10-16 | Палмафлор | 2 - 2 | Орієнте Петролеро |
| 2022-10-12 | Насьональ Потосі | 6 - 1 | Палмафлор |
| 2022-10-07 | Палмафлор | 1 - 1 | Болівар |
| 2022-10-04 | Палмафлор | 1 - 1 | Рояль Парі |
| 2022-10-01 | Аврора | 0 - 0 | Палмафлор |
| 2022-09-16 | Палмафлор | 4 - 0 | Реал Санта-Крус |
| 2022-09-12 | Реал Томаяпо | 2 - 2 | Палмафлор |
| 2022-09-08 | Палмафлор | 1 - 1 | Х. Вільстерманн |
| 2022-09-03 | Унів. де Вінто | 1 - 1 | Палмафлор |
| 2022-08-31 | Палмафлор | 2 - 1 | Інд. Петролеро |
| 2022-08-27 | Палмафлор | 2 - 0 | Гуабіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 58% | 17% | 83% | 42% | 33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | 24 | +33 | 53 |
| 2 | Олвейс Реді | 24 | +30 | 51 |
| 3 | Болівар | 24 | +27 | 50 |
| 4 | Насьональ Потосі | 24 | +4 | 42 |
| 5 | Орієнте Петролеро | 24 | +10 | 38 |
| 6 | Гуабіра | 24 | +2 | 38 |
| 7 | Аврора | 24 | -13 | 29 |
| 8 | Інд. Петролеро | 24 | +1 | 28 |
| 9 | Палмафлор | 24 | -3 | 27 |
| 10 | Блумінг | 24 | -8 | 27 |
| 11 | Х. Вільстерманн | 24 | -8 | 27 |
| 12 | Реал Томаяпо | 24 | -10 | 26 |
| 13 | Рояль Парі | 24 | -10 | 25 |
| 14 | Реал Санта-Крус | 24 | -22 | 25 |
| 15 | Унів. Сукре | 24 | -22 | 23 |
| 16 | Унів. де Вінто | 24 | -11 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Гуабіра | |
| Палмафлор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гуабіра | Палмафлор |
|---|---|---|---|
| 1 | Стронгест | 1 - 1 | |
| 2 | Олвейс Реді | 0 - 1 | |
| 3 | Болівар | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Насьональ Потосі | 2 - 1 | 6 - 1 |
| 5 | Орієнте Петролеро | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Гуабіра | - | |
| 7 | Аврора | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Інд. Петролеро | 1 - 1 | |
| 9 | Палмафлор | - | |
| 10 | Блумінг | 1 - 0 | |
| 11 | Х. Вільстерманн | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Реал Томаяпо | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Рояль Парі | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Реал Санта-Крус | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Унів. Сукре | 5 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Унів. де Вінто | 1 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Гуабіра | Палмафлор | |
| Позиція | 6 | 9 |
| Очки | 38 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 7 |
| Очки | 27 | 8 |
Форма в лізі
| Гуабіра | Палмафлор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
5 8 |
5
12 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
3 1 |
0
8 4 |
Голи в лізі
| Гуабіра | Палмафлор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
35
33 |
31
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
9 |
11
19 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (192) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (537) | |
| Голи за матч | 2.80 |
| Голи вдома за матч | 1.74 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 30% |
Гуабіра наступні 6 матчі
| 2023-02-05 | Гуабіра | - | Болівар |
| 2023-02-13 | Палмафлор | - | Гуабіра |
| 2023-02-18 | Гуабіра | - | Реал Томаяпо |
| 2023-02-22 | Гуабіра | - | Реал Санта-Крус |
| 2023-02-25 | Реал Санта-Крус | - | Гуабіра |
| 2023-03-08 | Гуабіра | - | Орієнте Петролеро |
Палмафлор наступні 6 матчі
| 2023-02-06 | Реал Санта-Крус | - | Палмафлор |
| 2023-02-13 | Палмафлор | - | Гуабіра |
| 2023-02-18 | Рояль Парі | - | Палмафлор |
| 2023-02-26 | Палмафлор | - | Стронгест |
| 2023-03-03 | Орієнте Петролеро | - | Палмафлор |
| 2023-03-09 | Блумінг | - | Палмафлор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.60 | 4.00 |
| Ймовірність | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-02 20:01. На даний момент можливі зміни!