Ліга 2 - Франція
субота, 15.04.2023
18:00
18:00

Генгам

Ам'єн
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Guingamp |
| В гостях: | Амьєн |
| Відстань: | 423.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де Рудуру |
| Вміщує: | 18 462 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.10 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 39% | 25% | 36% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-10 | Ам'єн | 1 - 1 | Генгам |
| 2022-01-22 | Ам'єн | 3 - 0 | Генгам |
| 2021-12-18 | Генгам | 2 - 3 | Ам'єн |
| 2021-08-14 | Генгам | 0 - 2 | Ам'єн |
| 2021-05-01 | Ам'єн | 0 - 3 | Генгам |
| 2021-01-05 | Генгам | 2 - 2 | Ам'єн |
| 2019-05-24 | Ам'єн | 2 - 1 | Генгам |
| 2018-12-08 | Генгам | 1 - 2 | Ам'єн |
| 2018-01-20 | Ам'єн | 3 - 1 | Генгам |
| 2017-10-28 | Генгам | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2012-03-02 | Генгам | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2011-09-30 | Ам'єн | 0 - 0 | Генгам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 7 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 58% | 25% |
Генгам останні 12 матчі
| 2023-04-08 | Гавр | 0 - 0 | Генгам |
| 2023-04-03 | Генгам | 0 - 1 | Бордо |
| 2023-03-18 | Аннесі | 1 - 1 | Генгам |
| 2023-03-11 | Генгам | 2 - 0 | Діжон |
| 2023-03-04 | ФК Париж | 1 - 2 | Генгам |
| 2023-02-25 | Генгам | 1 - 2 | Кан |
| 2023-02-18 | Бастія | 1 - 1 | Генгам |
| 2023-02-11 | Генгам | 3 - 1 | Валансьєнн |
| 2023-02-03 | Кевіллі Руан | 2 - 0 | Генгам |
| 2023-01-31 | Генгам | 1 - 2 | Нім |
| 2023-01-28 | Родез | 0 - 1 | Генгам |
| 2023-01-13 | Генгам | 2 - 4 | Гренобль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Ам'єн останні 12 матчі
| 2023-04-08 | Ам'єн | 1 - 0 | Нім |
| 2023-04-01 | Гренобль | 2 - 1 | Ам'єн |
| 2023-03-18 | Ам'єн | 1 - 3 | Родез |
| 2023-03-14 | ФК Париж | 3 - 0 | Ам'єн |
| 2023-03-11 | Сент-Етьєн | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2023-03-04 | Ам'єн | 1 - 0 | По |
| 2023-02-27 | Ам'єн | 1 - 2 | Бордо |
| 2023-02-18 | Аннесі | 2 - 0 | Ам'єн |
| 2023-02-06 | Ам'єн | 0 - 2 | Мец |
| 2023-01-31 | Ніор | 1 - 3 | Ам'єн |
| 2023-01-28 | Ам'єн | 1 - 1 | Гавр |
| 2023-01-13 | Бордо | 1 - 1 | Ам'єн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 30 | +26 | 61 |
| 2 | Бордо | 30 | +19 | 56 |
| 3 | Сошо | 30 | +23 | 52 |
| 4 | Мец | 30 | +18 | 52 |
| 5 | Бастія | 30 | +1 | 48 |
| 6 | Гренобль | 30 | +5 | 47 |
| 7 | Кан | 30 | +5 | 46 |
| 8 | Кевіллі Руан | 30 | +1 | 42 |
| 9 | ФК Париж | 30 | -2 | 40 |
| 10 | Ам'єн | 30 | -5 | 40 |
| 11 | Сент-Етьєн | 30 | +2 | 39 |
| 12 | Генгам | 30 | -2 | 39 |
| 13 | Аннесі | 30 | -7 | 36 |
| 14 | Родез | 30 | -8 | 34 |
| 15 | По | 30 | -10 | 34 |
| 16 | Валансьєнн | 30 | -8 | 33 |
| 17 | Лаваль | 30 | -12 | 31 |
| 18 | Діжон | 30 | -10 | 29 |
| 19 | Нім | 30 | -12 | 29 |
| 20 | Ніор | 30 | -24 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Генгам | |
| Ам'єн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Генгам | Ам'єн |
|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Бордо | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Сошо | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Мец | 3 - 0 | |
| 5 | Бастія | 1 - 1 | |
| 6 | Гренобль | 2 - 4 | 2 - 1 |
| 7 | Кан | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Кевіллі Руан | 0 - 2 | |
| 9 | ФК Париж | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Ам'єн | - | |
| 11 | Сент-Етьєн | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Генгам | - | |
| 13 | Аннесі | 0 - 4 | 2 - 0 |
| 14 | Родез | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | По | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Валансьєнн | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Лаваль | 0 - 3 | |
| 18 | Діжон | 2 - 0 | |
| 19 | Нім | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 20 | Ніор | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Генгам | Ам'єн | |
| Позиція | 12 | 10 |
| Очки | 39 | 40 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 13 |
| Очки | 15 | 16 |
Форма в лізі
| Генгам | Ам'єн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
9 11 |
11
7 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 8 |
4
4 7 |
Голи в лізі
| Генгам | Ам'єн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
38 |
32
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
21 |
15
22 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (300) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (697) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 21% |
Генгам наступні 6 матчі
| 2023-04-22 | По | - | Генгам |
| 2023-04-29 | Генгам | - | Лаваль |
| 2023-05-06 | Сент-Етьєн | - | Генгам |
| 2023-05-13 | Сошо | - | Генгам |
| 2023-05-20 | Генгам | - | Мец |
| 2023-05-26 | Генгам | - | Ніор |
Ам'єн наступні 6 матчі
| 2023-04-22 | Ам'єн | - | Валансьєнн |
| 2023-04-29 | Бастія | - | Ам'єн |
| 2023-05-06 | Ам'єн | - | Сошо |
| 2023-05-13 | Діжон | - | Ам'єн |
| 2023-05-20 | Ам'єн | - | Кан |
| 2023-05-26 | Кевіллі Руан | - | Ам'єн |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.10 | 3.00 |
| Ймовірність | 39% | 25% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-15 16:05. На даний момент можливі зміни!