Кубок Південної Кореї - Південна Корея
середа, 12.04.2023
11:00
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Кванджу |
| В гостях: |
Пусан |
| Відстань: |
193.3 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Gwangju World Cup
|
| Вміщує: |
44 118 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.67 |
3.50 |
4.50 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.00 |
| 41% |
33% |
26% |
1.67 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-08-27 |
Кванджу
|
1 - 0 |
Пусан
|
|
2022-07-27 |
Пусан
|
0 - 2 |
Кванджу
|
|
2022-05-28 |
Пусан
|
0 - 3 |
Кванджу
|
|
2022-04-06 |
Кванджу
|
1 - 0 |
Пусан
|
|
2020-07-18 |
Пусан
|
0 - 0 |
Кванджу
|
|
2020-06-14 |
Кванджу
|
3 - 1 |
Пусан
|
|
2019-09-23 |
Пусан
|
3 - 2 |
Кванджу
|
|
2019-08-17 |
Кванджу
|
1 - 1 |
Пусан
|
|
2019-05-12 |
Пусан
|
1 - 1 |
Кванджу
|
|
2019-03-17 |
Кванджу
|
1 - 1 |
Пусан
|
|
2015-10-17 |
Пусан
|
0 - 1 |
Кванджу
|
|
2015-09-13 |
Кванджу
|
0 - 0 |
Пусан
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
7 |
3 |
2 |
| 50% |
42% |
8% |
|
58% |
25% |
17% |
Кванджу останні 12 матчі
|
2023-04-08 |
Пхохан
|
2 - 0 |
Кванджу
|
|
2023-04-01 |
Кванджу
|
2 - 0 |
Сувон ФК
|
|
2023-03-18 |
Кванджу
|
5 - 0 |
Інчхон Юнайтед
|
|
2023-03-12 |
Чонбук
|
2 - 0 |
Кванджу
|
|
2023-03-05 |
Кванджу
|
0 - 2 |
Сеул
|
|
2023-02-25 |
Сувон
|
0 - 1 |
Кванджу
|
|
2022-10-15 |
Асан
|
0 - 0 |
Кванджу
|
|
2022-10-09 |
Кванджу
|
4 - 0 |
Кьоннам
|
|
2022-10-02 |
Теджон
|
2 - 2 |
Кванджу
|
|
2022-09-26 |
Кванджу
|
3 - 0 |
Ансан Грінерс
|
|
2022-09-14 |
Аньян
|
1 - 2 |
Кванджу
|
|
2022-09-11 |
Чоннам
|
2 - 3 |
Кванджу
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
6 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
50% |
33% |
Пусан останні 12 матчі
|
2023-04-09 |
Асан
|
1 - 1 |
Пусан
|
|
2023-04-02 |
Пусан
|
1 - 0 |
Сеул Е-Ленд
|
|
2023-03-29 |
Аньян
|
1 - 4 |
Пусан
|
|
2023-03-19 |
Пусан
|
3 - 1 |
Кімчхон Сангму
|
|
2023-03-11 |
Чхонджу
|
1 - 1 |
Пусан
|
|
2023-03-01 |
Чхонан Сіті
|
2 - 3 |
Пусан
|
|
2022-10-15 |
Сеул Е-Ленд
|
0 - 1 |
Пусан
|
|
2022-10-09 |
Пусан
|
4 - 0 |
Асан
|
|
2022-09-26 |
Чоннам
|
0 - 1 |
Пусан
|
|
2022-09-17 |
Кімпхо
|
0 - 0 |
Пусан
|
|
2022-09-13 |
Пусан
|
1 - 3 |
Теджон
|
|
2022-09-10 |
Пусан
|
1 - 0 |
Кьоннам
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
7 |
5 |
5 |
| 67% |
25% |
8% |
|
58% |
42% |
42% |
Таблиця К-Ліга 1
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Ульсан ХД |
6 |
6 |
0 |
0 |
13 |
4 |
+9 |
18 |
| 2 |
Пхохан |
6 |
4 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 3 |
Сеул |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
12 |
| 4 |
Теджон |
6 |
3 |
2 |
1 |
14 |
11 |
+3 |
11 |
| 5 |
Кванджу |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 6 |
Чонбук |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 7 |
Сувон ФК |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
7 |
| 8 |
Тегу |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 9 |
Чеджу |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 10 |
Інчхон Юнайтед |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
5 |
| 11 |
Канвон |
6 |
0 |
3 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 12 |
Сувон |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
2 |
Таблиця К-Ліга 2
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Аньян |
6 |
4 |
2 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
14 |
| 2 |
Кьоннам |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
11 |
| 3 |
Пусан |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
11 |
| 4 |
Пучхон ФК 1995 |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 5 |
Кімпхо |
5 |
2 |
3 |
0 |
7 |
1 |
+6 |
9 |
| 6 |
Кімчхон Сангму |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 7 |
Соннам |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 8 |
Чоннам |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 9 |
Чхонджу |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 10 |
Асан |
6 |
1 |
2 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
5 |
| 11 |
Сеул Е-Ленд |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
7 |
0 |
4 |
| 12 |
Ансан Грінерс |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
| 13 |
Чхонан Сіті |
6 |
0 |
0 |
6 |
3 |
16 |
-13 |
0 |
Кванджу наступні 6 матчі
|
2023-04-16 |
Тегу
|
- |
Кванджу
|
|
2023-04-23 |
Кванджу
|
- |
Канвон
|
|
2023-04-26 |
Кванджу
|
- |
Чеджу
|
|
2023-04-30 |
Ульсан ХД
|
- |
Кванджу
|
|
2023-05-06 |
Кванджу
|
- |
Теджон
|
|
2023-05-09 |
Сеул
|
- |
Кванджу
|
Пусан наступні 6 матчі
|
2023-04-15 |
Пусан
|
- |
Кьоннам
|
|
2023-04-19 |
Кімпхо
|
- |
Пусан
|
|
2023-04-22 |
Соннам
|
- |
Пусан
|
|
2023-04-29 |
Пусан
|
- |
Ансан Грінерс
|
|
2023-05-02 |
Чоннам
|
- |
Пусан
|
|
2023-05-07 |
Аньян
|
- |
Пусан
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.67 |
3.50 |
4.50 |
| Ймовірність |
41% |
33% |
26% |
|
1 @ 1.67 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.17 |
2.00 |
| Ймовірність |
73% |
27% |
|
1X @ 1.17 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.29 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
72% |
28% |
|
Більше 1.5 @ 1.29 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.90 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.90 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.83 |
1.83 |
| Ймовірність |
|
50% |
50% |
|
Так @ 1.83 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-12 08:01. На даний момент можливі зміни!