К-Ліга 2 - Південна Корея
середа, 17.08.2022
11:00
11:00

Кванджу

Чоннам
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кванджу |
| В гостях: | Gwangyang |
| Відстань: | 74.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gwangju World Cup |
| Вміщує: | 44 118 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.60 | 4.33 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 56% | 26% | 18% | 1.70 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-06-18 | Чоннам | 1 - 1 | Кванджу |
| 2022-04-10 | Кванджу | 1 - 0 | Чоннам |
| 2019-11-03 | Кванджу | 1 - 2 | Чоннам |
| 2019-08-03 | Чоннам | 1 - 1 | Кванджу |
| 2019-05-04 | Кванджу | 2 - 0 | Чоннам |
| 2019-03-30 | Чоннам | 1 - 2 | Кванджу |
| 2017-10-15 | Чоннам | 2 - 4 | Кванджу |
| 2017-07-22 | Кванджу | 2 - 1 | Чоннам |
| 2017-06-24 | Кванджу | 1 - 2 | Чоннам |
| 2017-05-07 | Чоннам | 5 - 0 | Кванджу |
| 2016-09-17 | Чоннам | 2 - 0 | Кванджу |
| 2016-07-20 | Кванджу | 0 - 0 | Чоннам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Кванджу останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Ансан Грінерс | 0 - 0 | Кванджу |
| 2022-08-07 | Асан | 0 - 2 | Кванджу |
| 2022-07-30 | Кванджу | 1 - 0 | Теджон |
| 2022-07-27 | Пусан | 0 - 2 | Кванджу |
| 2022-07-15 | Кванджу | 0 - 0 | Аньян |
| 2022-07-11 | Сеул Е-Ленд | 2 - 2 | Кванджу |
| 2022-07-05 | Кванджу | 2 - 1 | Пучхон ФК 1995 |
| 2022-07-02 | Кімпхо | 0 - 0 | Кванджу |
| 2022-06-26 | Кванджу | 1 - 4 | Кьоннам |
| 2022-06-21 | Теджон | 1 - 1 | Кванджу |
| 2022-06-18 | Чоннам | 1 - 1 | Кванджу |
| 2022-06-11 | Кванджу | 4 - 0 | Аньян |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 8 | 4 | 3 | |
| 42% | 50% | 8% | 67% | 33% | 25% |
Чоннам останні 12 матчі
| 2022-08-13 | Чоннам | 2 - 2 | Аньян |
| 2022-08-08 | Чоннам | 1 - 1 | Пучхон ФК 1995 |
| 2022-07-31 | Ансан Грінерс | 3 - 0 | Чоннам |
| 2022-07-24 | Чоннам | 0 - 0 | Пусан |
| 2022-07-17 | Чоннам | 0 - 1 | Кімпхо |
| 2022-07-10 | Асан | 4 - 0 | Чоннам |
| 2022-07-06 | Чоннам | 1 - 1 | Кьоннам |
| 2022-07-03 | Сеул Е-Ленд | 1 - 1 | Чоннам |
| 2022-06-21 | Кімпхо | 2 - 2 | Чоннам |
| 2022-06-18 | Чоннам | 1 - 1 | Кванджу |
| 2022-06-12 | Чоннам | 2 - 2 | Кьоннам |
| 2022-06-08 | Сеул Е-Ленд | 1 - 1 | Чоннам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 9 | 3 | 10 | 5 | 4 | |
| 0% | 75% | 25% | 83% | 42% | 33% |
Таблиця К-Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кванджу | 29 | +22 | 62 |
| 2 | Аньян | 29 | +8 | 52 |
| 3 | Теджон | 27 | +15 | 50 |
| 4 | Пучхон ФК 1995 | 30 | +8 | 49 |
| 5 | Асан | 28 | +3 | 39 |
| 6 | Кьоннам | 28 | +5 | 38 |
| 7 | Сеул Е-Ленд | 28 | -3 | 29 |
| 8 | Кімпхо | 29 | -18 | 29 |
| 9 | Ансан Грінерс | 30 | -10 | 28 |
| 10 | Чоннам | 28 | -11 | 25 |
| 11 | Пусан | 30 | -19 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Кванджу | |
| Чоннам | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кванджу | Чоннам |
|---|---|---|---|
| 1 | Кванджу | - | 1 - 0 |
| 2 | Аньян | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Теджон | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 4 | Пучхон ФК 1995 | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Асан | 3 - 2 | 4 - 0 |
| 6 | Кьоннам | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 7 | Сеул Е-Ленд | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Кімпхо | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Ансан Грінерс | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Чоннам | 1 - 0 | - |
| 11 | Пусан | 1 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Кванджу | Чоннам | |
| Позиція | 1 | 10 |
| Очки | 62 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 10 |
| Очки | 37 | 10 |
Форма в лізі
| Кванджу | Чоннам | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
18
8 3 |
4
13 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
1 2 |
2
4 7 |
Голи в лізі
| Кванджу | Чоннам | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
45
23 |
27
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
11 |
12
21 |
Загальна статистика для К-Ліга 2
| Матчі (158) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (391) | |
| Голи за матч | 2.47 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 26% |
Кванджу наступні 6 матчі
| 2022-08-20 | Сеул Е-Ленд | - | Кванджу |
| 2022-08-27 | Кванджу | - | Пусан |
| 2022-08-30 | Пучхон ФК 1995 | - | Кванджу |
| 2022-09-03 | Кванджу | - | Кімпхо |
| 2022-09-11 | Чоннам | - | Кванджу |
| 2022-09-14 | Аньян | - | Кванджу |
Чоннам наступні 6 матчі
| 2022-08-21 | Кімпхо | - | Чоннам |
| 2022-08-28 | Чоннам | - | Асан |
| 2022-09-05 | Аньян | - | Чоннам |
| 2022-09-11 | Чоннам | - | Кванджу |
| 2022-09-14 | Ансан Грінерс | - | Чоннам |
| 2022-09-17 | Чоннам | - | Теджон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.60 | 4.33 |
| Ймовірність | 56% | 26% | 18% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.00 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-17 08:01. На даний момент можливі зміни!