Прем'є́р Лі́га - Мальта
неділя, 04.09.2022
17:30
17:30

Гзіра

Марсашлокк
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гзіра |
| В гостях: | Марсакслок |
| Відстань: | 8.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.90 | 4.40 | 1 | 1.18 | 2.20 | |||
| 41% | 32% | 27% | 1.60 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.65 | 2.10 | 2.60 | 1.44 | ||||||
| 94% | 6% | 84% | 16% | 80% | 20% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Гзіра останні 12 матчі
| 2022-08-26 | Гуджа | 3 - 3 | Гзіра |
| 2022-08-20 | Гзіра | 3 - 1 | Санта Лучія |
| 2022-08-09 | Гзіра | 0 - 4 | Вольфсберг |
| 2022-08-03 | Вольфсберг | 0 - 0 | Гзіра |
| 2022-07-28 | Раднічкі Ниш | 2 - 2 | Гзіра |
| 2022-07-21 | Гзіра | 2 - 2 | Раднічкі Ниш |
| 2022-07-14 | Атлетік Ескальдес | 0 - 0 | Гзіра |
| 2022-07-05 | Гзіра | 1 - 1 | Атлетік Ескальдес |
| 2022-06-28 | Хіберніанс | 2 - 2 | Гзіра |
| 2022-05-07 | Гзіра | 2 - 1 | Хіберніанс |
| 2022-05-01 | Гзіра | 3 - 1 | Гуджа |
| 2022-04-24 | Хамрун | 2 - 0 | Гзіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 10 | 8 | 7 | |
| 25% | 58% | 17% | 83% | 67% | 58% |
Марсашлокк останні 12 матчі
| 2022-08-27 | Марсашлокк | 1 - 4 | Моста |
| 2022-04-16 | Марсашлокк | 0 - 3 | Валлетта |
| 2022-03-16 | Сліма | 1 - 1 | Марсашлокк |
| 2022-02-15 | Pembroke Athleta | 0 - 1 | Марсашлокк |
| 2021-02-03 | Pembroke Athleta | 4 - 2 | Марсашлокк |
| 2020-08-02 | Марсашлокк | 2 - 1 | Зеббудж |
| 2012-05-04 | Моста | 5 - 0 | Марсашлокк |
| 2012-04-20 | Хамрун | 3 - 1 | Марсашлокк |
| 2012-04-09 | Марсашлокк | 0 - 2 | Таршіен |
| 2012-04-01 | Марсашлокк | 1 - 5 | Моста |
| 2012-03-23 | Mqabba FC | 3 - 0 | Марсашлокк |
| 2012-03-18 | Марсашлокк | 1 - 6 | Хамрун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 8% | 75% | 92% | 75% | 50% |
Таблиця Прем'є́р Лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Біркіркара | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Гуджа | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Бальцан | 3 | +3 | 6 |
| 4 | Валлетта | 3 | +6 | 5 |
| 5 | Гзіра | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Флоріана | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Хамрун | 1 | +3 | 3 |
| 8 | Моста | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Зеббудж | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Сайренс | 3 | -2 | 2 |
| 11 | Хіберніанс | 2 | -3 | 1 |
| 12 | Марсашлокк | 1 | -3 | 0 |
| 13 | Санта Лучія | 3 | -6 | 0 |
| 14 | П'єта Хотспурс | 2 | -8 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Гзіра | |
| Марсашлокк | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гзіра | Марсашлокк |
|---|---|---|---|
| 1 | Біркіркара | ||
| 2 | Гуджа | ||
| 3 | Бальцан | ||
| 4 | Валлетта | ||
| 5 | Гзіра | - | |
| 6 | Флоріана | ||
| 7 | Хамрун | ||
| 8 | Моста | ||
| 9 | Зеббудж | ||
| 10 | Сайренс | ||
| 11 | Хіберніанс | ||
| 12 | Марсашлокк | - | |
| 13 | Санта Лучія | 3 - 1 | |
| 14 | П'єта Хотспурс |
Позиція в лізі
| Гзіра | Марсашлокк | |
| Позиція | 5 | 12 |
| Очки | 4 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 14 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Гзіра | Марсашлокк | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Гзіра | Марсашлокк | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
1
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
0
0 |
Загальна статистика для Прем'є́р Лі́га
| Матчі (17) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 41% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (52) | |
| Голи за матч | 3.06 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 1.71 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 41% |
Гзіра наступні 6 матчі
| 2022-09-11 | Хіберніанс | - | Гзіра |
| 2022-10-02 | Гзіра | - | П'єта Хотспурс |
| 2022-10-09 | Сайренс | - | Гзіра |
| 2022-10-16 | Гзіра | - | Флоріана |
| 2022-10-22 | Валлетта | - | Гзіра |
| 2022-10-30 | Гзіра | - | Хамрун |
Марсашлокк наступні 6 матчі
| 2022-09-07 | Хамрун | - | Марсашлокк |
| 2022-09-11 | Марсашлокк | - | Бальцан |
| 2022-10-01 | Зеббудж | - | Марсашлокк |
| 2022-10-08 | Марсашлокк | - | Санта Лучія |
| 2022-10-17 | Гуджа | - | Марсашлокк |
| 2022-10-23 | Марсашлокк | - | Біркіркара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 3.90 | 4.40 |
| Ймовірність | 41% | 32% | 27% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.20 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 4.00 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.21 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.10 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.44 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 3.5 @ 2.60 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.71 | 2.00 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Так @ 1.71 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-04 16:01. На даний момент можливі зміни!