Прем'є́р Лі́га - Мальта
неділя, 10.11.2019
13:00
13:00

Гзіра

Сайренс
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гзіра |
| В гостях: | Saint Paul's Bay |
| Відстань: | 9.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.88 | 4.66 | 12 | 1.14 | 2.13 | |||
| 38% | 28% | 34% | 1.20 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.60 | 1.57 | 2.24 | 2.36 | 1.53 | ||||||
| 73% | 27% | 54% | 46% | 46% | 54% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Гзіра останні 12 матчі
| 2019-11-01 | Таршіен | 0 - 5 | Гзіра |
| 2019-10-26 | Гзіра | 6 - 1 | Гуджа |
| 2019-10-19 | Біркіркара | 1 - 3 | Гзіра |
| 2019-10-03 | Валлетта | 1 - 3 | Гзіра |
| 2019-09-29 | Гзіра | 2 - 0 | Бальцан |
| 2019-09-22 | Флоріана | 0 - 0 | Гзіра |
| 2019-09-14 | Гзіра | 1 - 1 | Сліма |
| 2019-08-30 | Санта Лучія | 0 - 0 | Гзіра |
| 2019-08-23 | Гзіра | 0 - 0 | Хамрун |
| 2019-08-01 | Гзіра | 2 - 2 | Вентспілс |
| 2019-07-25 | Вентспілс | 4 - 0 | Гзіра |
| 2019-07-18 | Хайдук Спліт | 1 - 3 | Гзіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 7 | 7 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 58% | 58% |
Сайренс останні 9 матчі
| 2019-11-03 | Сайренс | 0 - 0 | Валлетта |
| 2019-10-27 | Бальцан | 2 - 4 | Сайренс |
| 2019-10-19 | Сайренс | 1 - 4 | Флоріана |
| 2019-10-05 | Сліма | 0 - 1 | Сайренс |
| 2019-09-28 | Сайренс | 3 - 1 | Санта Лучія |
| 2019-09-21 | Хамрун | 4 - 0 | Сайренс |
| 2019-09-14 | Сайренс | 2 - 1 | Хіберніанс |
| 2019-08-30 | Моста | 3 - 4 | Сайренс |
| 2019-08-23 | Сайренс | 1 - 1 | Сенглеа Атлетікс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 56% | 22% | 22% | 78% | 67% | 56% |
Таблиця Прем'є́р Лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флоріана | 9 | +15 | 23 |
| 2 | Гзіра | 9 | +16 | 19 |
| 3 | Валлетта | 10 | +5 | 18 |
| 4 | Сайренс | 9 | 0 | 17 |
| 5 | Хіберніанс | 9 | +5 | 16 |
| 6 | Хамрун | 10 | +4 | 16 |
| 7 | Бальцан | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Моста | 10 | -2 | 13 |
| 9 | Сенглеа Атлетікс | 10 | -5 | 12 |
| 10 | Біркіркара | 10 | -2 | 10 |
| 11 | Санта Лучія | 10 | -5 | 10 |
| 12 | Гуджа | 10 | -7 | 10 |
| 13 | Сліма | 10 | -5 | 8 |
| 14 | Таршіен | 10 | -21 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Гзіра | |
| Сайренс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гзіра | Сайренс |
|---|---|---|---|
| 1 | Флоріана | ||
| 2 | Гзіра | - | |
| 3 | Валлетта | ||
| 4 | Сайренс | - | |
| 5 | Хіберніанс | ||
| 6 | Хамрун | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 7 | Бальцан | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 8 | Моста | 3 - 4 | |
| 9 | Сенглеа Атлетікс | ||
| 10 | Біркіркара | ||
| 11 | Санта Лучія | ||
| 12 | Гуджа | 6 - 1 | |
| 13 | Сліма | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Таршіен |
Позиція в лізі
| Гзіра | Сайренс | |
| Позиція | 2 | 4 |
| Очки | 19 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 6 |
| Очки | 8 | 9 |
Форма в лізі
| Гзіра | Сайренс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 0 |
5
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 0 |
3
0 1 |
Голи в лізі
| Гзіра | Сайренс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
4 |
16
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
2 |
9
9 |
Загальна статистика для Прем'є́р Лі́га
| Матчі (68) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (193) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 1.44 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 38% |
Гзіра наступні 6 матчі
| 2019-11-25 | Сенглеа Атлетікс | - | Гзіра |
| 2019-11-30 | Гзіра | - | Сенглеа Атлетікс |
| 2019-12-07 | Гзіра | - | Моста |
| 2019-12-13 | Хіберніанс | - | Гзіра |
| 2020-01-13 | Хамрун | - | Гзіра |
| 2020-01-19 | Гзіра | - | Санта Лучія |
Сайренс наступні 6 матчі
| 2019-11-23 | Сайренс | - | Гуджа |
| 2019-12-08 | Таршіен | - | Сайренс |
| 2019-12-13 | Біркіркара | - | Сайренс |
| 2020-01-11 | Сенглеа Атлетікс | - | Сайренс |
| 2020-01-19 | Сайренс | - | Моста |
| 2020-01-26 | Валлетта | - | Сайренс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 3.88 | 4.66 |
| Ймовірність | 38% | 28% | 34% |
| 12 @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.13 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.60 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.24 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.36 | 1.53 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.27 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.65 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-10 12:04. На даний момент можливі зміни!