В.Ліга 1 - В'єтнам
субота, 26.05.2018
13:00
13:00

Ханой ФК

Тханьхоа
4 - 3
(2 - 2, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ханой |
| В гостях: | Тхань Хоа |
| Відстань: | 136.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.57 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.90 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.52 | ||||||
| 72% | 28% | 43% | 57% | 33% | 67% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-15 | Тханьхоа | 3 - 3 | Ханой ФК |
| 2017-03-19 | Ханой ФК | 2 - 1 | Тханьхоа |
| 2016-09-18 | Ханой ФК | 2 - 0 | Тханьхоа |
| 2016-02-20 | Тханьхоа | 3 - 0 | Ханой ФК |
| 2015-07-23 | Ханой ФК | 4 - 1 | Тханьхоа |
| 2015-01-25 | Тханьхоа | 2 - 1 | Ханой ФК |
| 2014-08-10 | Ханой ФК | 5 - 2 | Тханьхоа |
| 2014-02-21 | Тханьхоа | 3 - 1 | Ханой ФК |
| 2013-08-18 | Ханой ФК | 3 - 2 | Тханьхоа |
| 2013-04-13 | Тханьхоа | 1 - 3 | Ханой ФК |
| 2012-05-26 | Тханьхоа | 2 - 4 | Ханой ФК |
| 2012-02-11 | Ханой ФК | 3 - 2 | Тханьхоа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 11 | 8 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 92% | 67% |
Ханой ФК останні 12 матчі
| 2018-05-20 | Намдінь | 0 - 2 | Ханой ФК |
| 2018-05-15 | Ханой ФК | 1 - 1 | Зялай |
| 2018-05-11 | Зялай | 2 - 2 | Ханой ФК |
| 2018-05-06 | Cong An HoChiMinh | 1 - 4 | Ханой ФК |
| 2018-04-28 | Ханой ФК | 5 - 0 | Сайгон ФК |
| 2018-04-22 | Ханой ФК | 1 - 1 | Сайгон ФК |
| 2018-04-14 | Дананг | 0 - 4 | Ханой ФК |
| 2018-04-05 | Ханой ФК | 5 - 0 | Зялай |
| 2018-04-01 | Becamex HoChiMinh | 1 - 1 | Ханой ФК |
| 2018-03-17 | Кантхо | 0 - 3 | Ханой ФК |
| 2018-03-11 | Ханой ФК | 1 - 0 | Хайфон |
| 2017-11-25 | Тхан Куангнінь | 4 - 4 | Ханой ФК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 11 | 7 | 6 | |
| 58% | 42% | 0% | 92% | 58% | 50% |
Тханьхоа останні 12 матчі
| 2018-05-20 | Тхан Куангнінь | 1 - 3 | Тханьхоа |
| 2018-05-04 | Тханьхоа | 1 - 1 | Сайгон ФК |
| 2018-04-29 | Тханьхоа | 2 - 0 | Long An |
| 2018-04-20 | Тханьхоа | 1 - 1 | Кантхо |
| 2018-04-15 | Becamex HoChiMinh | 3 - 3 | Тханьхоа |
| 2018-04-05 | Кханьхоа | 3 - 1 | Тханьхоа |
| 2018-04-01 | Тханьхоа | 1 - 0 | Сонглам Нгеан |
| 2018-03-22 | Куангнам | 1 - 0 | Тханьхоа |
| 2018-03-18 | Тханьхоа | 1 - 0 | Cong An HoChiMinh |
| 2018-03-13 | Тханьхоа | 0 - 0 | Балі Юнайтед |
| 2018-03-07 | Балі Юнайтед | 3 - 1 | Тханьхоа |
| 2018-01-30 | Сувон | 5 - 1 | Тханьхоа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 42% |
Таблиця В.Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ханой ФК | 8 | +18 | 20 |
| 2 | Тхан Куангнінь | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Becamex HoChiMinh | 9 | +3 | 14 |
| 4 | Кантхо | 9 | 0 | 14 |
| 5 | Кханьхоа | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Тханьхоа | 8 | +1 | 12 |
| 7 | Дананг | 9 | -3 | 11 |
| 8 | Хайфон | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Зялай | 8 | -4 | 10 |
| 10 | Куангнам | 8 | -3 | 9 |
| 11 | Cong An HoChiMinh | 9 | -7 | 9 |
| 12 | Сонглам Нгеан | 8 | -1 | 7 |
| 13 | Сайгон ФК | 9 | -2 | 7 |
| 14 | Намдінь | 8 | -7 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Ханой ФК | |
| Тханьхоа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ханой ФК | Тханьхоа |
|---|---|---|---|
| 1 | Ханой ФК | - | |
| 2 | Тхан Куангнінь | 1 - 3 | |
| 3 | Becamex HoChiMinh | 3 - 3 | |
| 4 | Кантхо | ||
| 5 | Кханьхоа | 3 - 1 | |
| 6 | Тханьхоа | - | |
| 7 | Дананг | ||
| 8 | Хайфон | 1 - 0 | |
| 9 | Зялай | 5 - 0 | |
| 10 | Куангнам | 1 - 0 | |
| 11 | Cong An HoChiMinh | ||
| 12 | Сонглам Нгеан | ||
| 13 | Сайгон ФК | 1 - 1 | |
| 14 | Намдінь |
Позиція в лізі
| Ханой ФК | Тханьхоа | |
| Позиція | 1 | 6 |
| Очки | 20 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 8 |
| Очки | 7 | 4 |
Форма в лізі
| Ханой ФК | Тханьхоа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 0 |
3
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Ханой ФК | Тханьхоа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
3 |
11
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
1 |
7
8 |
Загальна статистика для В.Ліга 1
| Матчі (59) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (141) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 25% |
Ханой ФК наступні 6 матчі
| 2018-05-30 | Сонглам Нгеан | - | Ханой ФК |
| 2018-06-03 | Ханой ФК | - | Кханьхоа |
| 2018-06-09 | Куангнам | - | Ханой ФК |
| 2018-06-13 | Ханой ФК | - | Тхан Куангнінь |
| 2018-06-17 | Сайгон ФК | - | Ханой ФК |
| 2018-06-23 | Ханой ФК | - | Дананг |
Тханьхоа наступні 6 матчі
| 2018-05-30 | Тханьхоа | - | Зялай |
| 2018-06-03 | Намдінь | - | Тханьхоа |
| 2018-06-08 | Хайфон | - | Тханьхоа |
| 2018-06-12 | Тханьхоа | - | Дананг |
| 2018-06-16 | Кантхо | - | Тханьхоа |
| 2018-06-22 | Тханьхоа | - | Becamex HoChiMinh |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 4.00 | 4.75 |
| Ймовірність | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.25 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.15 | 4.90 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.15 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 2.35 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.52 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.52 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.56 | 2.28 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.56 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-26 12:04. На даний момент можливі зміни!