Юккьонен - Фінляндія
четвер, 19.09.2019
16:30
16:30

Хака

ТПС Турку
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Валкеакоскі |
| В гостях: | Турку |
| Відстань: | 131.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Tehtaan kentta |
| Вміщує: | 3 516 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.80 | 4.50 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 52% | 15% | 33% | 1.60 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 72% | 28% | 60% | 40% | 44% | 56% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-07-20 | ТПС Турку | 2 - 3 | Хака |
| 2019-05-29 | ТПС Турку | 0 - 1 | Хака |
| 2019-04-20 | Хака | 0 - 1 | ТПС Турку |
| 2017-09-14 | Хака | 0 - 2 | ТПС Турку |
| 2017-07-15 | ТПС Турку | 3 - 0 | Хака |
| 2017-05-22 | ТПС Турку | 1 - 1 | Хака |
| 2016-08-21 | ТПС Турку | 2 - 0 | Хака |
| 2016-06-19 | Хака | 1 - 2 | ТПС Турку |
| 2016-04-24 | Хака | 2 - 1 | ТПС Турку |
| 2015-10-10 | ТПС Турку | 2 - 0 | Хака |
| 2015-08-06 | Хака | 1 - 1 | ТПС Турку |
| 2015-06-14 | ТПС Турку | 3 - 0 | Хака |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 5 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 42% | 8% |
Хака останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Яро | 1 - 3 | Хака |
| 2019-09-06 | Хака | 4 - 0 | МуСа |
| 2019-08-31 | АК Оулу | 0 - 1 | Хака |
| 2019-08-23 | Хака | 5 - 0 | КТП Котка |
| 2019-08-15 | Хака | 3 - 1 | ТПВ |
| 2019-08-09 | МюПа | 0 - 4 | Хака |
| 2019-08-03 | Хака | 4 - 2 | АК Каяні |
| 2019-07-27 | Хака | 6 - 2 | Екенас |
| 2019-07-20 | ТПС Турку | 2 - 3 | Хака |
| 2019-07-13 | Хака | 2 - 0 | Яро |
| 2019-07-06 | МуСа | 1 - 5 | Хака |
| 2019-06-29 | Хака | 2 - 1 | АК Оулу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 12 | 0 | 0 | 11 | 10 | 9 | |
| 100% | 0% | 0% | 92% | 83% | 75% |
ТПС Турку останні 12 матчі
| 2019-09-14 | АК Оулу | 0 - 0 | ТПС Турку |
| 2019-09-06 | ТПС Турку | 3 - 0 | АК Каяні |
| 2019-08-30 | ТПС Турку | 3 - 2 | ТПВ |
| 2019-08-24 | Екенас | 0 - 0 | ТПС Турку |
| 2019-08-19 | ТПС Турку | 2 - 2 | МюПа |
| 2019-08-10 | МуСа | 1 - 3 | ТПС Турку |
| 2019-08-02 | ТПС Турку | 2 - 0 | КТП Котка |
| 2019-07-27 | Яро | 1 - 2 | ТПС Турку |
| 2019-07-20 | ТПС Турку | 2 - 3 | Хака |
| 2019-07-13 | ТПС Турку | 1 - 0 | АК Оулу |
| 2019-07-06 | АК Каяні | 0 - 1 | ТПС Турку |
| 2019-07-02 | ТПВ | 1 - 4 | ТПС Турку |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 7 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 58% | 42% |
Таблиця Юккьонен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хака | 23 | +51 | 65 |
| 2 | ТПС Турку | 23 | +21 | 49 |
| 3 | Яро | 23 | +11 | 36 |
| 4 | КТП Котка | 23 | +1 | 35 |
| 5 | МуСа | 23 | -10 | 34 |
| 6 | Екенас | 23 | -11 | 26 |
| 7 | АК Оулу | 23 | -3 | 21 |
| 8 | АК Каяні | 23 | -8 | 21 |
| 9 | ТПВ | 23 | -21 | 18 |
| 10 | МюПа | 23 | -31 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Хака | |
| ТПС Турку | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хака | ТПС Турку |
|---|---|---|---|
| 1 | Хака | - | |
| 2 | ТПС Турку | - | |
| 3 | Яро | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 4 | КТП Котка | 5 - 0 | 0 - 3 |
| 5 | МуСа | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 6 | Екенас | 6 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | АК Оулу | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | АК Каяні | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 9 | ТПВ | 3 - 1 | 1 - 4 |
| 10 | МюПа | 2 - 0 | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Хака | ТПС Турку | |
| Позиція | 1 | 2 |
| Очки | 65 | 49 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 2 |
| Очки | 36 | 24 |
Форма в лізі
| Хака | ТПС Турку | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
21
2 0 |
15
4 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
0 0 |
7
3 1 |
Голи в лізі
| Хака | ТПС Турку | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
67
16 |
41
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
43
10 |
17
7 |
Загальна статистика для Юккьонен
| Матчі (115) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (372) | |
| Голи за матч | 3.23 |
| Голи вдома за матч | 1.77 |
| Голи в гостях за матч | 1.46 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 42% |
Хака наступні 6 матчі
| 2019-09-28 | Екенас | - | Хака |
| 2019-10-05 | АК Каяні | - | Хака |
| 2019-10-20 | Хака | - | МюПа |
| 2019-12-12 | Лахті | - | Хака |
| 2020-01-25 | Хака | - | КуПС |
| 2020-02-01 | СІК | - | Хака |
ТПС Турку наступні 6 матчі
| 2019-09-27 | ТПС Турку | - | Яро |
| 2019-10-07 | КТП Котка | - | ТПС Турку |
| 2019-10-20 | ТПС Турку | - | МуСа |
| 2019-10-24 | ТПС Турку | - | КПВ Коккола |
| 2019-10-27 | КПВ Коккола | - | ТПС Турку |
| 2020-01-17 | ТПС Турку | - | СалПа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 3.80 | 4.50 |
| Ймовірність | 52% | 15% | 33% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.20 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-19 12:02. На даний момент можливі зміни!