Супереттан - Швеція
неділя, 06.10.2019
14:00
14:00

Хальмстад

Норрбю
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Халмстад |
| В гостях: | Борас |
| Відстань: | 116.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Orjans Vall |
| Вміщує: | 15 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.50 | 8.00 | 12 | 1.08 | 2.75 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.18 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 29% | 71% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2019-07-14 | Норрбю | 0 - 1 | Хальмстад |
| 2018-09-30 | Норрбю | 3 - 2 | Хальмстад |
| 2018-04-16 | Хальмстад | 0 - 2 | Норрбю |
Хальмстад останні 12 матчі
| 2019-09-29 | Хальмстад | 3 - 2 | Варберг |
| 2019-09-25 | Естерс | 1 - 0 | Хальмстад |
| 2019-09-22 | Хальмстад | 3 - 0 | Треллеборг |
| 2019-09-13 | ГАІС Гетеборг | 1 - 1 | Хальмстад |
| 2019-08-31 | Дегерфорс | 2 - 1 | Хальмстад |
| 2019-08-27 | Хальмстад | 1 - 2 | Єнчепінг Седра |
| 2019-08-21 | Тролльхеттан | 1 - 2 | Хальмстад |
| 2019-08-17 | Вестерос | 2 - 3 | Хальмстад |
| 2019-08-10 | Хальмстад | 2 - 0 | Далкурд |
| 2019-08-06 | Ергрюте | 3 - 1 | Хальмстад |
| 2019-07-25 | Хальмстад | 2 - 2 | Броммапойкарна |
| 2019-07-21 | М'єльбю | 2 - 0 | Хальмстад |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Норрбю останні 12 матчі
| 2019-10-01 | Норрбю | 0 - 1 | ГАІС Гетеборг |
| 2019-09-25 | Норрбю | 1 - 0 | Вестерос |
| 2019-09-21 | Єнчепінг Седра | 0 - 2 | Норрбю |
| 2019-09-15 | Норрбю | 1 - 1 | Варберг |
| 2019-09-01 | Далкурд | 3 - 1 | Норрбю |
| 2019-08-26 | Норрбю | 1 - 3 | Браге |
| 2019-08-21 | Ескільсмінне | 1 - 0 | Норрбю |
| 2019-08-17 | Сюріанска | 4 - 4 | Норрбю |
| 2019-08-10 | Норрбю | 1 - 0 | Дегерфорс |
| 2019-08-01 | М'єльбю | 1 - 1 | Норрбю |
| 2019-07-27 | Норрбю | 3 - 1 | Естерс |
| 2019-07-24 | ГАІС Гетеборг | 1 - 0 | Норрбю |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 33% | 33% |
Таблиця Супереттан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | М'єльбю | 27 | +11 | 52 |
| 2 | Варберг | 27 | +21 | 50 |
| 3 | Єнчепінг Седра | 26 | +23 | 48 |
| 4 | Браге | 26 | +19 | 47 |
| 5 | Дегерфорс | 27 | +8 | 44 |
| 6 | Ергрюте | 26 | +7 | 43 |
| 7 | Далкурд | 26 | -1 | 42 |
| 8 | Норрбю | 26 | 0 | 38 |
| 9 | Хальмстад | 26 | +2 | 34 |
| 10 | Вестерос | 27 | -1 | 30 |
| 11 | Треллеборг | 26 | -8 | 30 |
| 12 | ГАІС Гетеборг | 26 | -14 | 28 |
| 13 | Фрей Тебю | 26 | -14 | 25 |
| 14 | Броммапойкарна | 27 | -12 | 23 |
| 15 | Естерс | 27 | -17 | 23 |
| 16 | Сюріанска | 26 | -24 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Хальмстад | |
| Норрбю | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хальмстад | Норрбю |
|---|---|---|---|
| 1 | М'єльбю | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Варберг | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 3 | Єнчепінг Седра | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 4 | Браге | 0 - 0 | |
| 5 | Дегерфорс | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Ергрюте | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Далкурд | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Норрбю | - | |
| 9 | Хальмстад | - | |
| 10 | Вестерос | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 11 | Треллеборг | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | ГАІС Гетеборг | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Фрей Тебю | 4 - 1 | |
| 14 | Броммапойкарна | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 15 | Естерс | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Сюріанска | 2 - 2 | 4 - 4 |
Позиція в лізі
| Хальмстад | Норрбю | |
| Позиція | 9 | 8 |
| Очки | 34 | 38 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 8 |
| Очки | 21 | 15 |
Форма в лізі
| Хальмстад | Норрбю | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
4 12 |
10
8 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 4 |
3
6 4 |
Голи в лізі
| Хальмстад | Норрбю | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
32 |
35
35 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
15 |
17
18 |
Загальна статистика для Супереттан
| Матчі (211) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (564) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 27% |
Хальмстад наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Фрей Тебю | - | Хальмстад |
| 2019-10-27 | Хальмстад | - | Браге |
| 2019-11-03 | Сюріанска | - | Хальмстад |
| 2019-11-15 | Хекен | - | Хальмстад |
| 2020-01-25 | Копенгаген | - | Хальмстад |
| 2020-01-28 | Хальмстад | - | Твокер |
Норрбю наступні 6 матчі
| 2019-10-20 | Норрбю | - | Треллеборг |
| 2019-10-25 | Фрей Тебю | - | Норрбю |
| 2019-11-03 | Норрбю | - | Ергрюте |
| 2019-11-21 | Хекен | - | Норрбю |
| 2020-01-25 | Хекен | - | Норрбю |
| 2020-01-31 | Норрбю | - | Єнчепінг Седра |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 4.50 | 8.00 |
| Ймовірність | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.18 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 2.75 |
| Ймовірність | 51% | 49% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 12:01. На даний момент можливі зміни!