Супереттан - Швеція
неділя, 22.09.2019
16:30
16:30

Хальмстад

Треллеборг
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Халмстад |
| В гостях: | Треллеборг |
| Відстань: | 145.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Orjans Vall |
| Вміщує: | 15 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.33 | 7.50 | 1X | 1.10 | 2.62 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.10 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-11 | Треллеборг | 0 - 1 | Хальмстад |
| 2018-03-17 | Хальмстад | 1 - 2 | Треллеборг |
| 2017-03-18 | Хальмстад | 3 - 1 | Треллеборг |
| 2016-10-30 | Треллеборг | 0 - 2 | Хальмстад |
| 2016-04-09 | Хальмстад | 3 - 0 | Треллеборг |
| 2015-08-20 | Треллеборг | 1 - 2 | Хальмстад |
| 2013-02-09 | Треллеборг | 0 - 4 | Хальмстад |
| 2012-09-24 | Треллеборг | 1 - 2 | Хальмстад |
| 2012-04-30 | Хальмстад | 3 - 1 | Треллеборг |
| 2011-08-27 | Треллеборг | 0 - 1 | Хальмстад |
| 2011-04-24 | Хальмстад | 1 - 1 | Треллеборг |
| 2010-08-02 | Треллеборг | 1 - 0 | Хальмстад |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 7 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 58% | 25% |
Хальмстад останні 12 матчі
| 2019-09-13 | ГАІС Гетеборг | 1 - 1 | Хальмстад |
| 2019-08-31 | Дегерфорс | 2 - 1 | Хальмстад |
| 2019-08-27 | Хальмстад | 1 - 2 | Єнчепінг Седра |
| 2019-08-21 | Тролльхеттан | 1 - 2 | Хальмстад |
| 2019-08-17 | Вестерос | 2 - 3 | Хальмстад |
| 2019-08-10 | Хальмстад | 2 - 0 | Далкурд |
| 2019-08-06 | Ергрюте | 3 - 1 | Хальмстад |
| 2019-07-25 | Хальмстад | 2 - 2 | Броммапойкарна |
| 2019-07-21 | М'єльбю | 2 - 0 | Хальмстад |
| 2019-07-14 | Норрбю | 0 - 1 | Хальмстад |
| 2019-07-07 | Хальмстад | 0 - 0 | Відовре |
| 2019-06-23 | Хальмстад | 4 - 1 | Фрей Тебю |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Треллеборг останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Ергрюте | 0 - 1 | Треллеборг |
| 2019-09-01 | Треллеборг | 2 - 1 | Вестерос |
| 2019-08-26 | Треллеборг | 0 - 1 | Варберг |
| 2019-08-21 | Твокер | 2 - 0 | Треллеборг |
| 2019-08-17 | Дегерфорс | 2 - 2 | Треллеборг |
| 2019-08-11 | Треллеборг | 1 - 1 | Броммапойкарна |
| 2019-08-04 | Сюріанска | 2 - 2 | Треллеборг |
| 2019-07-27 | Треллеборг | 1 - 0 | Фрей Тебю |
| 2019-07-21 | Естерс | 0 - 2 | Треллеборг |
| 2019-07-13 | Треллеборг | 1 - 2 | Сюріанска |
| 2019-07-06 | Треллеборг | 1 - 2 | Сількеборг |
| 2019-06-23 | Єнчепінг Седра | 2 - 0 | Треллеборг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Таблиця Супереттан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Єнчепінг Седра | 24 | +23 | 46 |
| 2 | Варберг | 24 | +18 | 46 |
| 3 | М'єльбю | 23 | +9 | 45 |
| 4 | Браге | 24 | +19 | 44 |
| 5 | Ергрюте | 24 | +6 | 39 |
| 6 | Далкурд | 24 | -3 | 36 |
| 7 | Дегерфорс | 23 | +5 | 35 |
| 8 | Норрбю | 24 | 0 | 35 |
| 9 | Треллеборг | 23 | -1 | 30 |
| 10 | Хальмстад | 23 | -1 | 28 |
| 11 | Вестерос | 23 | +4 | 27 |
| 12 | ГАІС Гетеборг | 24 | -15 | 24 |
| 13 | Фрей Тебю | 24 | -16 | 22 |
| 14 | Сюріанска | 24 | -21 | 22 |
| 15 | Броммапойкарна | 23 | -9 | 20 |
| 16 | Естерс | 24 | -18 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Хальмстад | |
| Треллеборг | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хальмстад | Треллеборг |
|---|---|---|---|
| 1 | Єнчепінг Седра | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Варберг | 3 - 1 | |
| 3 | М'єльбю | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Браге | 2 - 0 | |
| 5 | Ергрюте | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 6 | Далкурд | 2 - 0 | |
| 7 | Дегерфорс | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Норрбю | ||
| 9 | Треллеборг | - | |
| 10 | Хальмстад | - | |
| 11 | Вестерос | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | ГАІС Гетеборг | 1 - 2 | |
| 13 | Фрей Тебю | 4 - 1 | 3 - 3 |
| 14 | Сюріанска | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | Броммапойкарна | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 16 | Естерс | 0 - 1 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Хальмстад | Треллеборг | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 28 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 15 | 13 |
Форма в лізі
| Хальмстад | Треллеборг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 11 |
7
9 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 4 |
3
4 4 |
Голи в лізі
| Хальмстад | Треллеборг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
29 |
28
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
13 |
15
18 |
Загальна статистика для Супереттан
| Матчі (189) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (506) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.27 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 27% |
Хальмстад наступні 6 матчі
| 2019-09-25 | Естерс | - | Хальмстад |
| 2019-09-29 | Хальмстад | - | Варберг |
| 2019-10-06 | Хальмстад | - | Норрбю |
| 2019-10-18 | Фрей Тебю | - | Хальмстад |
| 2019-10-27 | Хальмстад | - | Браге |
| 2019-11-03 | Сюріанска | - | Хальмстад |
Треллеборг наступні 6 матчі
| 2019-09-25 | Треллеборг | - | М'єльбю |
| 2019-09-29 | Далкурд | - | Треллеборг |
| 2019-10-06 | Треллеборг | - | Браге |
| 2019-10-20 | Норрбю | - | Треллеборг |
| 2019-10-26 | Треллеборг | - | Єнчепінг Седра |
| 2019-11-03 | ГАІС Гетеборг | - | Треллеборг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.45 | 4.33 | 7.50 |
| Ймовірність | 39% | 32% | 29% |
| 1X @ 1.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.62 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-22 12:06. На даний момент можливі зміни!