Друга Бундесліга - Німеччина
неділя, 01.09.2019
12:30
12:30

Гамбург

Ганновер
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гамбург |
| В гостях: | Ганновер |
| Відстань: | 135.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фолькспаркштадіон |
| Вміщує: | 57 000 (51 500) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Merlin Polzin (Нмч) |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.80 | 5.00 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 51% | 30% | 19% | 1.65 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 85% | 15% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-02-04 | Гамбург | 1 - 1 | Ганновер |
| 2017-09-15 | Ганновер | 2 - 0 | Гамбург |
| 2016-04-02 | Ганновер | 0 - 3 | Гамбург |
| 2015-11-01 | Гамбург | 1 - 2 | Ганновер |
| 2015-02-07 | Гамбург | 2 - 1 | Ганновер |
| 2014-09-14 | Ганновер | 2 - 0 | Гамбург |
| 2014-04-12 | Ганновер | 2 - 1 | Гамбург |
| 2013-11-24 | Гамбург | 3 - 1 | Ганновер |
| 2013-02-23 | Ганновер | 5 - 1 | Гамбург |
| 2012-09-29 | Гамбург | 1 - 0 | Ганновер |
| 2012-04-14 | Гамбург | 1 - 0 | Ганновер |
| 2011-11-26 | Ганновер | 1 - 1 | Гамбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Гамбург останні 12 матчі
| 2019-08-25 | Карлсруе | 2 - 4 | Гамбург |
| 2019-08-16 | Гамбург | 1 - 0 | Бохум |
| 2019-08-11 | ФК Хемніцер | 2 - 2 | Гамбург |
| 2019-08-05 | Нюрнберг | 0 - 4 | Гамбург |
| 2019-07-28 | Гамбург | 1 - 1 | Дармштадт |
| 2019-07-20 | Гамбург | 2 - 2 | Андерлехт |
| 2019-07-13 | Гамбург | 0 - 1 | Хаддерсфілд |
| 2019-07-10 | Олімпіакос Пірей | 1 - 1 | Гамбург |
| 2019-05-19 | Гамбург | 3 - 0 | Дуйсбург |
| 2019-05-12 | Падерборн | 4 - 1 | Гамбург |
| 2019-05-04 | Гамбург | 0 - 3 | Інгольштадт |
| 2019-04-28 | Уніон Берлін | 2 - 0 | Гамбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Ганновер останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Ганновер | 1 - 1 | Гройтер Фюрт |
| 2019-08-17 | Веєн | 0 - 3 | Ганновер |
| 2019-08-12 | Карлсруе | 2 - 0 | Ганновер |
| 2019-08-03 | Ганновер | 1 - 1 | Ян Регенсбург |
| 2019-07-26 | Штутгарт | 2 - 1 | Ганновер |
| 2019-07-20 | Ганновер | 0 - 1 | Гронінген |
| 2019-07-13 | Ганза Росток | 0 - 0 | Ганновер |
| 2019-07-10 | Грацер АК | 1 - 3 | Ганновер |
| 2019-07-07 | Ростов | 1 - 2 | Ганновер |
| 2019-07-06 | Хартберг | 2 - 0 | Ганновер |
| 2019-05-18 | Ф. Дюссельдорф | 2 - 1 | Ганновер |
| 2019-05-11 | Ганновер | 3 - 0 | Фрайбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 8% |
Таблиця Друга Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гамбург | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Зандгаузен | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Арм. Білефельд | 5 | +4 | 9 |
| 4 | Штутгарт | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Гройтер Фюрт | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Ян Регенсбург | 5 | +4 | 7 |
| 7 | Ерцгебірге Ауе | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Нюрнберг | 5 | -3 | 7 |
| 9 | Оснабрюк | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Карлсруе | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Ганновер | 4 | +2 | 5 |
| 12 | Гайденгайм | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Санкт-Паулі | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Динамо Дрезден | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Дармштадт | 5 | -3 | 5 |
| 16 | Гольштайн Кіль | 4 | -2 | 4 |
| 17 | Бохум | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Веєн | 5 | -10 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Гамбург | |
| Ганновер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гамбург | Ганновер |
|---|---|---|---|
| 1 | Гамбург | - | |
| 2 | Зандгаузен | ||
| 3 | Арм. Білефельд | ||
| 4 | Штутгарт | 2 - 1 | |
| 5 | Гройтер Фюрт | ||
| 6 | Ян Регенсбург | ||
| 7 | Ерцгебірге Ауе | ||
| 8 | Нюрнберг | ||
| 9 | Оснабрюк | ||
| 10 | Карлсруе | ||
| 11 | Ганновер | - | |
| 12 | Гайденгайм | ||
| 13 | Санкт-Паулі | ||
| 14 | Динамо Дрезден | ||
| 15 | Дармштадт | 1 - 1 | |
| 16 | Гольштайн Кіль | ||
| 17 | Бохум | 1 - 0 | |
| 18 | Веєн | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Гамбург | Ганновер | |
| Позиція | 1 | 11 |
| Очки | 10 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 4 | 3 |
Форма в лізі
| Гамбург | Ганновер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
1
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Гамбург | Ганновер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
3 |
6
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
4
2 |
Загальна статистика для Друга Бундесліга
| Матчі (41) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (128) | |
| Голи за матч | 3.12 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.61 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 44% |
Гамбург наступні 6 матчі
| 2019-09-05 | Вольфсбург | - | Гамбург |
| 2019-09-16 | Санкт-Паулі | - | Гамбург |
| 2019-09-22 | Гамбург | - | Ерцгебірге Ауе |
| 2019-09-28 | Ян Регенсбург | - | Гамбург |
| 2019-10-05 | Гамбург | - | Гройтер Фюрт |
| 2019-10-10 | Брауншвейг | - | Гамбург |
Ганновер наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Ганновер | - | Арм. Білефельд |
| 2019-09-20 | Гольштайн Кіль | - | Ганновер |
| 2019-09-30 | Ганновер | - | Нюрнберг |
| 2019-10-05 | Динамо Дрезден | - | Ганновер |
| 2019-10-10 | Ганновер | - | Арм. Білефельд |
| 2019-10-20 | Ганновер | - | Оснабрюк |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 3.80 | 5.00 |
| Ймовірність | 51% | 30% | 19% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.20 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-01 08:03. На даний момент можливі зміни!