Дивізіон 1 - Північ - Швеція
субота, 01.10.2022
15:00
15:00

Хаммарбю ТФФ

Єфле
3 - 3
(2 - 1, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Стокгольм |
| В гостях: | Гавле |
| Відстань: | 157.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.75 | 1.70 | 2 | 2.00 | 1.23 | |||
| 29% | 18% | 53% | 1.70 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.40 | 1.55 | 2.25 | 2.37 | 1.51 | ||||||
| 77% | 23% | 61% | 39% | 39% | 61% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2022-04-02 | Єфле | 1 - 0 | Хаммарбю ТФФ |
| 2021-10-09 | Єфле | 2 - 2 | Хаммарбю ТФФ |
| 2021-05-09 | Хаммарбю ТФФ | 1 - 3 | Єфле |
Хаммарбю ТФФ останні 12 матчі
| 2022-09-24 | Сильвія | 4 - 3 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-09-17 | Хаммарбю ТФФ | 2 - 3 | Сандвікенс |
| 2022-09-10 | Форвард | 0 - 3 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-09-06 | Хаммарбю ТФФ | 2 - 2 | Соллентуна |
| 2022-08-27 | Мутала | 2 - 1 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-08-22 | Хаммарбю ТФФ | 1 - 1 | Стокгольм Інтер. |
| 2022-08-14 | Умео | 3 - 4 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-08-11 | Ханінге | 1 - 1 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-08-06 | Хаммарбю ТФФ | 0 - 2 | Васалунд |
| 2022-08-01 | Соллентуна | 2 - 2 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-07-02 | Huddinge IF | 3 - 0 | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-06-23 | Хаммарбю ТФФ | 1 - 0 | Сильвія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Єфле останні 12 матчі
| 2022-09-25 | Єфле | 3 - 1 | Карлстад |
| 2022-09-18 | Пітео | 1 - 4 | Єфле |
| 2022-09-10 | Ханінге | 0 - 2 | Єфле |
| 2022-09-03 | Єфле | 6 - 0 | Сильвія |
| 2022-08-27 | Форвард | 1 - 3 | Єфле |
| 2022-08-20 | Єфле | 2 - 1 | Сандвікенс |
| 2022-08-14 | Тим ТГ | 0 - 2 | Єфле |
| 2022-08-10 | Єфле | 4 - 1 | Стокгольм Інтер. |
| 2022-08-06 | Тебю | 0 - 1 | Єфле |
| 2022-07-30 | Єфле | 3 - 1 | Форвард |
| 2022-06-23 | Єфле | 3 - 2 | Ханінге |
| 2022-06-18 | Васалунд | 0 - 1 | Єфле |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 12 | 0 | 0 | 10 | 8 | 7 | |
| 100% | 0% | 0% | 83% | 67% | 58% |
Таблиця Дивізіон 1 - Північ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Єфле | 24 | +35 | 59 |
| 2 | Сандвікенс | 24 | +38 | 49 |
| 3 | Васалунд | 24 | +16 | 49 |
| 4 | Сильвія | 25 | 0 | 40 |
| 5 | Еребру Сюр. | 24 | +11 | 37 |
| 6 | Пітео | 24 | +4 | 37 |
| 7 | Соллентуна | 24 | +8 | 36 |
| 8 | Карлстад | 24 | +4 | 34 |
| 9 | Хаммарбю ТФФ | 24 | +3 | 33 |
| 10 | Мутала | 25 | -8 | 31 |
| 11 | Стокгольм Інтер. | 24 | -3 | 29 |
| 12 | Умео | 24 | -2 | 28 |
| 13 | Тебю | 24 | -10 | 25 |
| 14 | Ханінге | 24 | -18 | 25 |
| 15 | Форвард | 24 | -26 | 20 |
| 16 | Тим ТГ | 24 | -52 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Хаммарбю ТФФ | |
| Єфле | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хаммарбю ТФФ | Єфле |
|---|---|---|---|
| 1 | Єфле | - | |
| 2 | Сандвікенс | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 3 | Васалунд | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Сильвія | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Еребру Сюр. | 2 - 1 | |
| 6 | Пітео | 3 - 2 | 1 - 4 |
| 7 | Соллентуна | 2 - 2 | |
| 8 | Карлстад | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 9 | Хаммарбю ТФФ | - | |
| 10 | Мутала | 4 - 1 | |
| 11 | Стокгольм Інтер. | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Умео | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Тебю | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Ханінге | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 15 | Форвард | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 16 | Тим ТГ | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Хаммарбю ТФФ | Єфле | |
| Позиція | 9 | 1 |
| Очки | 33 | 59 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 1 |
| Очки | 18 | 28 |
Форма в лізі
| Хаммарбю ТФФ | Єфле | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
6 9 |
19
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 4 |
9
1 2 |
Голи в лізі
| Хаммарбю ТФФ | Єфле | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
34 |
55
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
17 |
22
10 |
Загальна статистика для Дивізіон 1 - Північ
| Матчі (193) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (615) | |
| Голи за матч | 3.19 |
| Голи вдома за матч | 1.63 |
| Голи в гостях за матч | 1.55 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 64% |
| Більше 3.5 | 39% |
Хаммарбю ТФФ наступні 6 матчі
| 2022-10-09 | Пітео | - | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-10-15 | Хаммарбю ТФФ | - | Тим ТГ |
| 2022-10-24 | Тебю | - | Хаммарбю ТФФ |
| 2022-10-29 | Хаммарбю ТФФ | - | Еребру Сюр. |
| 2022-11-06 | Карлстад | - | Хаммарбю ТФФ |
| 2023-04-02 | Боденс | - | Хаммарбю ТФФ |
Єфле наступні 6 матчі
| 2022-10-09 | Єфле | - | Еребру Сюр. |
| 2022-10-15 | Соллентуна | - | Єфле |
| 2022-10-22 | Єфле | - | Умео |
| 2022-10-29 | Мутала | - | Єфле |
| 2022-11-06 | Єфле | - | Васалунд |
| 2023-02-03 | Сундсвалль | - | Єфле |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 3.75 | 1.70 |
| Ймовірність | 29% | 18% | 53% |
| 2 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.23 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.23 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.40 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 2.25 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 2.5 @ 1.55 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.51 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 3.5 @ 1.51 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 2.20 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.58 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-01 12:01. На даний момент можливі зміни!