Прем'є́р Лі́га - Мальта
неділя, 06.11.2022
15:30
15:30

Хамрун

Бальцан
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гамрун |
| В гостях: | Бальзан |
| Відстань: | 3.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 4.80 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.80 | |||
| 56% | 16% | 28% | 1.38 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 4.84 | 1.47 | 2.45 | 2.20 | 1.58 | ||||||
| 68% | 32% | 41% | 59% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-15 | Бальцан | 0 - 0 | Хамрун |
| 2022-01-22 | Бальцан | 2 - 2 | Хамрун |
| 2021-09-19 | Хамрун | 0 - 1 | Бальцан |
| 2021-02-21 | Хамрун | 3 - 2 | Бальцан |
| 2020-10-26 | Бальцан | 2 - 2 | Хамрун |
| 2019-12-06 | Бальцан | 1 - 1 | Хамрун |
| 2019-04-14 | Хамрун | 1 - 1 | Бальцан |
| 2018-11-23 | Бальцан | 2 - 2 | Хамрун |
| 2018-01-28 | Бальцан | 2 - 0 | Хамрун |
| 2017-09-16 | Хамрун | 0 - 0 | Бальцан |
| 2017-04-29 | Бальцан | 1 - 1 | Хамрун |
| 2017-02-04 | Хамрун | 0 - 1 | Бальцан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 8 | 4 | 4 | |
| 8% | 67% | 25% | 67% | 33% | 33% |
Хамрун останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Гзіра | 1 - 2 | Хамрун |
| 2022-10-22 | Хамрун | 2 - 1 | Моста |
| 2022-10-15 | Біркіркара | 0 - 0 | Хамрун |
| 2022-10-08 | Валлетта | 0 - 1 | Хамрун |
| 2022-10-01 | Хамрун | 2 - 0 | Флоріана |
| 2022-09-10 | Сайренс | 0 - 2 | Хамрун |
| 2022-09-07 | Хамрун | 1 - 0 | Марсашлокк |
| 2022-09-04 | Хамрун | 2 - 0 | П'єта Хотспурс |
| 2022-08-29 | Хіберніанс | 1 - 4 | Хамрун |
| 2022-08-25 | Хамрун | 3 - 3 | Партизан |
| 2022-08-18 | Партизан | 4 - 1 | Хамрун |
| 2022-08-11 | Левскі | 1 - 2 | Хамрун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 75% | 50% | 25% |
Бальцан останні 12 матчі
| 2022-10-29 | Бальцан | 1 - 3 | Валлетта |
| 2022-10-23 | Флоріана | 0 - 0 | Бальцан |
| 2022-10-16 | Бальцан | 0 - 0 | Сайренс |
| 2022-10-09 | П'єта Хотспурс | 2 - 3 | Бальцан |
| 2022-10-02 | Бальцан | 0 - 2 | Хіберніанс |
| 2022-09-11 | Марсашлокк | 1 - 2 | Бальцан |
| 2022-09-03 | Бальцан | 0 - 1 | Гуджа |
| 2022-08-28 | Санта Лучія | 0 - 2 | Бальцан |
| 2022-08-19 | Бальцан | 3 - 1 | Зеббудж |
| 2022-05-06 | Сліма | 0 - 1 | Бальцан |
| 2022-04-30 | Сайренс | 2 - 3 | Бальцан |
| 2022-04-23 | Бальцан | 1 - 1 | Валлетта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця Прем'є́р Лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун | 9 | +13 | 25 |
| 2 | Гзіра | 10 | +12 | 21 |
| 3 | Біркіркара | 10 | +9 | 18 |
| 4 | Хіберніанс | 10 | +6 | 18 |
| 5 | Гуджа | 10 | +2 | 17 |
| 6 | Флоріана | 10 | +1 | 15 |
| 7 | Бальцан | 9 | +1 | 14 |
| 8 | Моста | 10 | 0 | 14 |
| 9 | Марсашлокк | 10 | 0 | 13 |
| 10 | Валлетта | 9 | +1 | 9 |
| 11 | Сайренс | 10 | -5 | 9 |
| 12 | Санта Лучія | 10 | -13 | 5 |
| 13 | Зеббудж | 9 | -8 | 4 |
| 14 | П'єта Хотспурс | 10 | -19 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Хамрун | |
| Бальцан | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хамрун | Бальцан |
|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун | - | |
| 2 | Гзіра | ||
| 3 | Біркіркара | ||
| 4 | Хіберніанс | ||
| 5 | Гуджа | ||
| 6 | Флоріана | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Бальцан | - | |
| 8 | Моста | 2 - 1 | |
| 9 | Марсашлокк | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Валлетта | ||
| 11 | Сайренс | ||
| 12 | Санта Лучія | 0 - 2 | |
| 13 | Зеббудж | ||
| 14 | П'єта Хотспурс | 2 - 0 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Хамрун | Бальцан | |
| Позиція | 1 | 7 |
| Очки | 25 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 12 | 10 |
Форма в лізі
| Хамрун | Бальцан | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
1 0 |
4
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 0 |
3
1 0 |
Голи в лізі
| Хамрун | Бальцан | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
3 |
11
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
1 |
7
3 |
Загальна статистика для Прем'є́р Лі́га
| Матчі (68) | |
| Перемоги вдома | 32% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 41% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (172) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.12 |
| Голи в гостях за матч | 1.41 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 26% |
Хамрун наступні 6 матчі
| 2022-11-12 | Зеббудж | - | Хамрун |
| 2022-11-27 | Зеббудж | - | Хамрун |
| 2022-12-04 | Хамрун | - | Санта Лучія |
| 2022-12-11 | Гуджа | - | Хамрун |
| 2022-12-16 | Марсашлокк | - | Хамрун |
| 2023-01-08 | Хамрун | - | Хіберніанс |
Бальцан наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Бальцан | - | Моста |
| 2022-12-03 | Гзіра | - | Бальцан |
| 2022-12-10 | Біркіркара | - | Бальцан |
| 2022-12-16 | Зеббудж | - | Бальцан |
| 2023-01-07 | Бальцан | - | Санта Лучія |
| 2023-01-14 | Бальцан | - | Таршіен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 4.80 | 5.50 |
| Ймовірність | 56% | 16% | 28% |
| 1 @ 1.38 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.80 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 4.84 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.45 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 2.45 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.58 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.58 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.00 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-06 12:03. На даний момент можливі зміни!