Прем'єр-ліга - Тайва́нь
неділя, 31.07.2022
09:00
09:00

Хан Юень

АК Тайбей
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | New Taipei City |
| В гостях: | Тайбей |
| Відстань: | 9.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 09:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.60 | 6.15 | 1 | 1.08 | 2.79 | |||
| 44% | 32% | 24% | 1.36 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.90 | 1.28 | 3.37 | 1.74 | 1.97 | ||||||
| 55% | 45% | 72% | 28% | 52% | 48% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-05-08 | АК Тайбей | 1 - 2 | Хан Юень |
Хан Юень останні 12 матчі
| 2022-07-24 | Хан Юень | 2 - 2 | Tainan City |
| 2022-07-17 | Мін Чуань Юнів. | 1 - 4 | Хан Юень |
| 2022-07-03 | Хан Юень | 1 - 1 | Тайпауер |
| 2022-06-26 | Хан Юень | 0 - 0 | Тайчун Футуро |
| 2022-05-15 | Хан Юень | 1 - 1 | Tatung FC |
| 2022-05-08 | АК Тайбей | 1 - 2 | Хан Юень |
| 2022-05-01 | Tainan City | 3 - 1 | Хан Юень |
| 2022-04-17 | Хан Юень | 4 - 2 | Мін Чуань Юнів. |
| 2021-12-22 | Хан Юень | 1 - 0 | Tainan City |
| 2021-12-19 | Хан Юень | 3 - 0 | КПК |
| 2021-12-12 | Хан Юень | 2 - 2 | Tatung FC |
| 2021-12-05 | Хан Юень | 1 - 0 | Дева Дрегонс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 58% | 42% |
АК Тайбей останні 8 матчі
| 2022-07-24 | Тайчун Футуро | 3 - 3 | АК Тайбей |
| 2022-07-17 | АК Тайбей | 0 - 1 | Тайпауер |
| 2022-06-19 | Мін Чуань Юнів. | 1 - 2 | АК Тайбей |
| 2022-05-22 | АК Тайбей | 0 - 2 | Tatung FC |
| 2022-05-08 | АК Тайбей | 1 - 2 | Хан Юень |
| 2022-05-01 | АК Тайбей | 1 - 5 | Тайчун Футуро |
| 2022-04-24 | АК Тайбей | 2 - 6 | Tainan City |
| 2022-04-17 | Тайпауер | 4 - 1 | АК Тайбей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 6 | 7 | 6 | 4 | |
| 12% | 12% | 75% | 88% | 75% | 50% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тайпауер | 8 | +7 | 17 |
| 2 | Tainan City | 7 | +12 | 14 |
| 3 | Тайчун Футуро | 8 | +11 | 14 |
| 4 | Хан Юень | 8 | +4 | 13 |
| 5 | Tatung FC | 7 | -1 | 11 |
| 6 | АК Тайбей | 8 | -14 | 4 |
| 7 | Мін Чуань Юнів. | 8 | -19 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Хан Юень | |
| АК Тайбей | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хан Юень | АК Тайбей |
|---|---|---|---|
| 1 | Тайпауер | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Tainan City | 2 - 2 | |
| 3 | Тайчун Футуро | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 4 | Хан Юень | - | |
| 5 | Tatung FC | 1 - 1 | |
| 6 | АК Тайбей | - | |
| 7 | Мін Чуань Юнів. | 4 - 2 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Хан Юень | АК Тайбей | |
| Позиція | 4 | 6 |
| Очки | 13 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 6 |
| Очки | 7 | 4 |
Форма в лізі
| Хан Юень | АК Тайбей | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 1 |
1
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
4 0 |
1
1 1 |
Голи в лізі
| Хан Юень | АК Тайбей | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
11 |
10
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
6 |
6
8 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (27) | |
| Перемоги вдома | 33% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (85) | |
| Голи за матч | 3.15 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.48 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 41% |
Хан Юень наступні 6 матчі
| 2022-08-07 | Тайпауер | - | Хан Юень |
| 2022-08-14 | Тайчун Футуро | - | Хан Юень |
| 2022-08-28 | Хан Юень | - | Tatung FC |
| 2022-10-16 | Хан Юень | - | Мін Чуань Юнів. |
| 2022-10-19 | Хан Юень | - | Мін Чуань Юнів. |
| 2022-10-30 | Хан Юень | - | Tainan City |
АК Тайбей наступні 6 матчі
| 2022-08-07 | АК Тайбей | - | Tatung FC |
| 2022-08-21 | Tainan City | - | АК Тайбей |
| 2022-08-28 | АК Тайбей | - | Мін Чуань Юнів. |
| 2022-10-16 | Тайпауер | - | АК Тайбей |
| 2022-10-23 | АК Тайбей | - | Tainan City |
| 2022-10-30 | АК Тайбей | - | Тайчун Футуро |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 4.60 | 6.15 |
| Ймовірність | 44% | 32% | 24% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 2.79 |
| Ймовірність | 81% | 19% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 6.90 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 1.5 @ 1.08 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.37 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 2.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.74 | 1.97 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 3.5 @ 1.74 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.51 | 2.50 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Так @ 1.51 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-31 08:02. На даний момент можливі зміни!