Ліга Леуміт - Ізраїль

неділя, 19.09.2021
17:30
Хапоель Ашдод

Хапоель Ашдод

Х. Рамат Ган

Х. Рамат Ган

5 - 1
(1 - 0,  4 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Ашдод
В гостях: Рамат Ган
Відстань: 35.9 км
Час початку
Година: 17:30 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.06 3.12 2.34 1X 1.52 1.31
9% 88% 3% 1.52 71% 29%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.39 2.76 2.27 1.59 4.11 1.20
80% 20% 25% 75% 15% 85%

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Хапоель Ашдод останні 7 матчі

2021-09-09 Х. Петах-Тіква 0 - 1 Хапоель Ашдод
2021-09-02 Хапоель Ашдод 1 - 1 Хапоель Акко
2021-08-26 Рамат Хашарон 1 - 1 Хапоель Ашдод
2021-08-19 Хапоель Ашдод 3 - 0 Рамат Хашарон
2021-08-12 Бейтар Тель-Авів 3 - 0 Хапоель Ашдод
2021-08-09 Хапоель Ашдод 0 - 2 Кафр-Касем
2021-08-05 Нес-Ціона 2 - 0 Хапоель Ашдод
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 3 6 2 0
29% 29% 43% 86% 29% 0%

Х. Рамат Ган останні 12 матчі

2021-09-13 Х. Рамат Ган 1 - 2 Х. Кфар-Саба
2021-09-02 Бней Єгуда 1 - 1 Х. Рамат Ган
2021-08-26 Х. Рамат Ган 1 - 1 М. Бней-Райна
2021-08-19 Х. Рамат Ган 0 - 0 Хапоель Акко
2021-08-12 Хапоель Раанана 1 - 1 Х. Рамат Ган
2021-08-09 Х. Рамат Ган 1 - 0 Х. Іроні Рішон
2021-08-05 Х. Рамат Ган 2 - 1 Бней Єгуда
2021-05-20 Х. Рамат Ган 2 - 4 Нес-Ціона
2021-05-07 Хапоель Єрусалим 1 - 0 Х. Рамат Ган
2021-05-03 Х. Рамат Ган 0 - 3 Х. Назарет
2021-04-30 Х. Іроні Рішон 1 - 1 Х. Рамат Ган
2021-04-23 Х. Рамат Ган 6 - 0 Хапоель Іксал
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 9 5 2
25% 42% 33% 75% 42% 17%
Реклама

Таблиця Ліга Леуміт

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 М. Назарет 3 2 1 0 5 1 +4 7
2 Кафр-Касем 3 2 1 0 4 1 +3 7
3 Х. Кфар-Саба 3 2 1 0 3 1 +2 7
4 М. Бней-Райна 3 1 2 0 6 3 +3 5
5 Х. Умм-ель-Фахм 3 1 2 0 3 2 +1 5
6 Х. Іроні Рішон 3 1 1 1 5 4 +1 4
6 Бней Єгуда 3 1 1 1 5 4 +1 4
8 Хапоель Ашдод 3 1 2 0 3 2 +1 4
9 Хапоель Афула 3 1 1 1 4 4 0 4
10 Х. Петах-Тіква 3 1 1 1 2 2 0 4
11 Рамат Хашарон 3 0 3 0 2 2 0 3
12 Х. Рамат Ган 3 0 2 1 3 4 -1 2
13 Хапоель Раанана 3 0 2 1 1 2 -1 2
14 Хапоель Акко 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 Нес-Ціона 3 0 1 2 1 6 -5 1
16 Бейтар Тель-Авів 3 0 0 3 3 10 -7 0

Хронологія матчів у лізі

Хапоель Ашдод    
Х. Рамат Ган    
Вдома    
В гостях    

Матчі вдома/в гостях

М Команда Хапоель Ашдод Х. Рамат Ган
1 М. Назарет    
2 Кафр-Касем    
3 Х. Кфар-Саба    
4 М. Бней-Райна    
5 Х. Умм-ель-Фахм    
6 Х. Іроні Рішон    
6 Бней Єгуда   1 - 1
8 Хапоель Ашдод -  
9 Хапоель Афула    
10 Х. Петах-Тіква    
11 Рамат Хашарон    
12 Х. Рамат Ган   -
13 Хапоель Раанана    
14 Хапоель Акко 1 - 1  
15 Нес-Ціона    
16 Бейтар Тель-Авів    

Позиція в лізі

  Хапоель Ашдод Х. Рамат Ган
Позиція 8 12
Очки 4 2
  Вдома В гостях
Позиція 7 8
Очки 1 1

Форма в лізі

  Хапоель Ашдод Х. Рамат Ган
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
2   
0  
0  
2   
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
1  
0  
0  
1  
0  

Голи в лізі

  Хапоель Ашдод Х. Рамат Ган
Забиті голи
Пропущені голи
3    
2   
3    
4     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
1   
1   
1   
1   

Загальна статистика для Ліга Леуміт

Матчі   (24)
Перемоги вдома 25%
Нічиї 46%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (52)
Голи за матч 2.17
Голи вдома за матч 1.12
Голи в гостях за матч 1.04
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 75%
Обидві Команди Заб'ють 67%
Більше 1.5 75%
Більше 2.5 42%
Більше 3.5 12%

Хапоель Ашдод наступні 6 матчі

2021-09-26 Бейтар Тель-Авів - Хапоель Ашдод
2021-10-01 Хапоель Ашдод - Х. Іроні Рішон
2021-10-11 М. Бней-Райна - Хапоель Ашдод
2021-10-15 Хапоель Ашдод - Бней Єгуда
2021-10-22 Х. Кфар-Саба - Хапоель Ашдод
2021-10-29 Кафр-Касем - Хапоель Ашдод

Х. Рамат Ган наступні 6 матчі

2021-09-23 Х. Рамат Ган - Хапоель Афула
2021-10-04 Хапоель Раанана - Х. Рамат Ган
2021-10-08 Х. Рамат Ган - Нес-Ціона
2021-10-18 Х. Умм-ель-Фахм - Х. Рамат Ган
2021-10-22 Х. Рамат Ган - М. Назарет
2021-10-26 Х. Рамат Ган - Бейтар Тель-Авів

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.06 3.12 2.34
Ймовірність 9% 88% 3%
1X @ 1.52
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.52 1.31
Ймовірність 71% 29%
1X @ 1.52
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.39 2.76
Ймовірність   80% 20%
Більше 1.5 @ 1.39
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.27 1.59
Ймовірність   25% 75%
Менше 2.5 @ 1.59
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.11 1.20
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.93 1.79
Ймовірність   77% 23%
Так @ 1.93

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-09-19 16:05. На даний момент можливі зміни!