Прем'єр-ліга - Ізраїль
понеділок, 10.10.2022
18:00
18:00

Х. Беер-Шева

Хапоель Хайфа
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Беер-Шева |
| В гостях: | Хайфа |
| Відстань: | 175.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Тернер |
| Вміщує: | 16 126 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.80 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.25 | |||
| 34% | 45% | 21% | 1.53 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 83% | 17% | 49% | 51% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-06 | Х. Беер-Шева | 3 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2021-12-06 | Хапоель Хайфа | 0 - 1 | Х. Беер-Шева |
| 2021-08-22 | Х. Беер-Шева | 0 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2021-02-13 | Хапоель Хайфа | 2 - 2 | Х. Беер-Шева |
| 2020-11-30 | Х. Беер-Шева | 2 - 2 | Хапоель Хайфа |
| 2020-07-04 | Х. Беер-Шева | 3 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2020-06-03 | Хапоель Хайфа | 1 - 1 | Х. Беер-Шева |
| 2020-01-20 | Х. Беер-Шева | 1 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2019-10-05 | Хапоель Хайфа | 0 - 3 | Х. Беер-Шева |
| 2019-03-04 | Х. Беер-Шева | 2 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2018-12-04 | Хапоель Хайфа | 4 - 4 | Х. Беер-Шева |
| 2018-07-28 | Хапоель Хайфа | 1 - 1 | Х. Беер-Шева |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 9 | 6 | 5 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 50% | 42% |
Х. Беер-Шева останні 12 матчі
| 2022-10-06 | Лех Познань | 0 - 0 | Х. Беер-Шева |
| 2022-10-01 | Маккабі Нетанія | 1 - 2 | Х. Беер-Шева |
| 2022-09-18 | Х. Беер-Шева | 1 - 0 | Бней Сахнін |
| 2022-09-15 | Х. Беер-Шева | 1 - 2 | Вільярреал |
| 2022-09-11 | Х. Тель-Авів | 2 - 3 | Х. Беер-Шева |
| 2022-09-08 | Аустрія Відень | 0 - 0 | Х. Беер-Шева |
| 2022-09-03 | Х. Беер-Шева | 1 - 2 | Маккабі Хайфа |
| 2022-08-31 | Х. Беер-Шева | 1 - 2 | МС Ашдод |
| 2022-08-28 | Бейтар Єрусалим | 0 - 5 | Х. Беер-Шева |
| 2022-08-25 | Х. Беер-Шева | 0 - 0 | Унів. Крайова |
| 2022-08-18 | Унів. Крайова | 1 - 1 | Х. Беер-Шева |
| 2022-08-11 | Х. Беер-Шева | 3 - 1 | Лугано |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 58% | 25% |
Хапоель Хайфа останні 12 матчі
| 2022-10-01 | Шмона | 1 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2022-09-17 | Хапоель Хайфа | 0 - 0 | Маккабі Нетанія |
| 2022-09-10 | Хапоель Хадера | 1 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2022-09-03 | Хапоель Хайфа | 1 - 2 | Бней Сахнін |
| 2022-08-28 | М. Бней-Райна | 1 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2022-08-20 | Хапоель Хайфа | 2 - 0 | Х. Тель-Авів |
| 2022-08-17 | Шмона | 0 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2022-08-13 | Хапоель Хайфа | 1 - 3 | Хапоель Хадера |
| 2022-08-03 | М. Бней-Райна | 3 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2022-07-31 | Хапоель Хайфа | 0 - 2 | Бней Сахнін |
| 2022-05-14 | Х. Назарет | 1 - 0 | Хапоель Хайфа |
| 2022-05-09 | Хапоель Хайфа | 1 - 2 | МС Ашдод |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 9 | 4 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 75% | 33% | 17% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 7 | +5 | 15 |
| 2 | Хапоель Єрусалим | 7 | +8 | 14 |
| 3 | М. Тель-Авів | 6 | +15 | 13 |
| 4 | Бней Сахнін | 7 | +4 | 13 |
| 5 | Х. Беер-Шева | 6 | +6 | 12 |
| 6 | Хапоель Хадера | 7 | -4 | 10 |
| 7 | МС Ашдод | 6 | -1 | 9 |
| 8 | М. Бней-Райна | 7 | -4 | 9 |
| 9 | Хапоель Хайфа | 6 | +1 | 7 |
| 10 | Шмона | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Маккабі Нетанія | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Нес-Ціона | 7 | -9 | 4 |
| 13 | Х. Тель-Авів | 6 | -6 | 3 |
| 14 | Бейтар Єрусалим | 7 | -12 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Х. Беер-Шева | |
| Хапоель Хайфа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Х. Беер-Шева | Хапоель Хайфа |
|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 1 - 2 | |
| 2 | Хапоель Єрусалим | ||
| 3 | М. Тель-Авів | ||
| 4 | Бней Сахнін | 1 - 0 | |
| 5 | Х. Беер-Шева | - | |
| 6 | Хапоель Хадера | 1 - 1 | |
| 7 | МС Ашдод | 1 - 2 | |
| 8 | М. Бней-Райна | 1 - 1 | |
| 9 | Хапоель Хайфа | - | |
| 10 | Шмона | 1 - 1 | |
| 11 | Маккабі Нетанія | ||
| 12 | Нес-Ціона | ||
| 13 | Х. Тель-Авів | ||
| 14 | Бейтар Єрусалим |
Позиція в лізі
| Х. Беер-Шева | Хапоель Хайфа | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 12 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 10 |
| Очки | 3 | 3 |
Форма в лізі
| Х. Беер-Шева | Хапоель Хайфа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 2 |
1
4 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
0
3 0 |
Голи в лізі
| Х. Беер-Шева | Хапоель Хайфа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
7 |
6
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
3
3 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (46) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (126) | |
| Голи за матч | 2.74 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 26% |
Х. Беер-Шева наступні 6 матчі
| 2022-10-13 | Х. Беер-Шева | - | Лех Познань |
| 2022-10-17 | Х. Беер-Шева | - | Нес-Ціона |
| 2022-10-22 | Хапоель Єрусалим | - | Х. Беер-Шева |
| 2022-10-27 | Вільярреал | - | Х. Беер-Шева |
| 2022-10-31 | Х. Беер-Шева | - | М. Тель-Авів |
| 2022-11-03 | Х. Беер-Шева | - | Аустрія Відень |
Хапоель Хайфа наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | МС Ашдод | - | Хапоель Хайфа |
| 2022-10-22 | Хапоель Хайфа | - | Нес-Ціона |
| 2022-10-29 | Бейтар Єрусалим | - | Хапоель Хайфа |
| 2022-11-05 | Хапоель Хайфа | - | Хапоель Єрусалим |
| 2022-11-09 | Хапоель Хайфа | - | Маккабі Хайфа |
| 2022-11-12 | М. Тель-Авів | - | Хапоель Хайфа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 3.80 | 5.50 |
| Ймовірність | 34% | 45% | 21% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.25 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.95 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-10 16:04. На даний момент можливі зміни!