Прем'єр-ліга - Ізраїль

субота, 12.12.2020
13:00
Х. Кфар-Саба

Х. Кфар-Саба

МС Ашдод

МС Ашдод

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Кфар Саба
В гостях: Ашдод
Відстань: 49.0 км
Стадіон
Стадіон: Левіта
Вміщує: 5 800
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 13:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.10 3.20 2.15 2 1.61 1.33
43% 6% 51% 2.15 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.05 1.75 3.75 1.25
71% 29% 45% 55% 22% 78%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-06-24 МС Ашдод 2 - 3 Х. Кфар-Саба
2020-02-15 Х. Кфар-Саба 1 - 3 МС Ашдод
2019-11-30 МС Ашдод 0 - 0 Х. Кфар-Саба
2017-03-20 МС Ашдод 0 - 0 Х. Кфар-Саба
2017-01-14 МС Ашдод 0 - 0 Х. Кфар-Саба
2016-09-24 Х. Кфар-Саба 1 - 0 МС Ашдод
2008-03-15 МС Ашдод 3 - 1 Х. Кфар-Саба
2008-02-23 МС Ашдод 2 - 4 Х. Кфар-Саба
2007-11-24 Х. Кфар-Саба 3 - 1 МС Ашдод
2007-05-05 МС Ашдод 2 - 0 Х. Кфар-Саба
2007-01-13 Х. Кфар-Саба 2 - 2 МС Ашдод
2006-10-14 МС Ашдод 3 - 0 Х. Кфар-Саба
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 7 6
33% 33% 33% 67% 58% 50%

Х. Кфар-Саба останні 12 матчі

2020-12-06 Хапоель Хадера 1 - 1 Х. Кфар-Саба
2020-11-29 М. Тель-Авів 3 - 0 Х. Кфар-Саба
2020-11-24 Х. Кфар-Саба 3 - 2 Маккабі Хайфа
2020-11-21 Х. Кфар-Саба 0 - 1 Бней Сахнін
2020-11-08 Х. Беер-Шева 0 - 0 Х. Кфар-Саба
2020-10-31 Маккабі Нетанія 3 - 0 Х. Кфар-Саба
2020-09-21 Х. Кфар-Саба 3 - 1 Бней Єгуда
2020-09-12 М. Петах-Тіква 2 - 0 Х. Кфар-Саба
2020-08-29 Х. Кфар-Саба 2 - 1 Х. Тель-Авів
2020-08-23 Бней Єгуда 2 - 1 Х. Кфар-Саба
2020-08-15 М. Петах-Тіква 1 - 4 Х. Кфар-Саба
2020-08-11 Х. Кфар-Саба 1 - 1 Хапоель Хадера
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 7 3
33% 25% 42% 83% 58% 25%

МС Ашдод останні 12 матчі

2020-12-07 МС Ашдод 3 - 2 М. Тель-Авів
2020-11-28 Бней Сахнін 1 - 0 МС Ашдод
2020-11-25 МС Ашдод 4 - 0 Маккабі Нетанія
2020-11-21 МС Ашдод 2 - 0 Х. Беер-Шева
2020-11-07 Маккабі Хайфа 2 - 1 МС Ашдод
2020-11-01 Бней Єгуда 1 - 0 МС Ашдод
2020-09-21 МС Ашдод 1 - 0 М. Петах-Тіква
2020-09-13 Х. Тель-Авів 0 - 2 МС Ашдод
2020-08-29 МС Ашдод 0 - 2 Шмона
2020-08-23 Шмона 2 - 0 МС Ашдод
2020-08-16 МС Ашдод 0 - 2 Бейтар Єрусалим
2020-08-11 Бней Єгуда 1 - 5 МС Ашдод
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 0 6 9 4 3
50% 0% 50% 75% 33% 25%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Маккабі Хайфа 9 6 1 2 20 10 +10 19
2 М. Петах-Тіква 9 6 1 2 10 4 +6 19
3 МС Ашдод 9 5 0 4 13 8 +5 15
4 Шмона 8 4 3 1 8 5 +3 15
5 Бней Єгуда 9 4 1 4 10 10 0 13
6 Маккабі Нетанія 8 3 3 2 15 9 +6 12
7 М. Тель-Авів 8 3 3 2 13 10 +3 12
8 Хапоель Хайфа 9 3 2 4 10 12 -2 11
9 Х. Кфар-Саба 9 3 2 4 9 14 -5 11
10 Х. Беер-Шева 8 2 4 2 10 12 -2 10
11 Бней Сахнін 9 3 1 5 7 21 -14 10
12 Бейтар Єрусалим 8 2 2 4 9 9 0 8
13 Х. Тель-Авів 9 1 3 5 3 9 -6 6
14 Хапоель Хадера 8 1 2 5 7 11 -4 5

Хронологія матчів у лізі

Х. Кфар-Саба          
МС Ашдод          
Вдома          
В гостях          

Матчі вдома/в гостях

М Команда Х. Кфар-Саба МС Ашдод
1 Маккабі Хайфа 3 - 2 2 - 1
2 М. Петах-Тіква    
3 МС Ашдод   -
4 Шмона    
5 Бней Єгуда 3 - 1 1 - 0
6 Маккабі Нетанія    
7 М. Тель-Авів    
8 Хапоель Хайфа    
9 Х. Кфар-Саба -  
10 Х. Беер-Шева    
11 Бней Сахнін 0 - 1 1 - 0
12 Бейтар Єрусалим    
13 Х. Тель-Авів 2 - 1 0 - 2
14 Хапоель Хадера    

Позиція в лізі

  Х. Кфар-Саба МС Ашдод
Позиція 9 3
Очки 11 15
  Вдома В гостях
Позиція 6 8
Очки 9 3

Форма в лізі

  Х. Кфар-Саба МС Ашдод
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
4     
5      
0  
4     
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
0  
1  
1  
0  
3    

Голи в лізі

  Х. Кфар-Саба МС Ашдод
Забиті голи
Пропущені голи
9          
14               
13              
8         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
8         
5      
3    
4     

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (60)
Перемоги вдома 52%
Нічиї 23%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (144)
Голи за матч 2.40
Голи вдома за матч 1.48
Голи в гостях за матч 0.92
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 57%
Обидві Команди Заб'ють 40%
Більше 1.5 70%
Більше 2.5 47%
Більше 3.5 22%

Х. Кфар-Саба наступні 6 матчі

2020-12-19 Хапоель Хайфа - Х. Кфар-Саба
2020-12-24 Х. Кфар-Саба - Бейтар Єрусалим
2020-12-27 Шмона - Х. Кфар-Саба
2021-01-02 Х. Тель-Авів - Х. Кфар-Саба
2021-01-07 Х. Кфар-Саба - М. Петах-Тіква
2021-01-10 Бней Єгуда - Х. Кфар-Саба

МС Ашдод наступні 6 матчі

2020-12-19 Хапоель Хадера - МС Ашдод
2020-12-22 МС Ашдод - Хапоель Хайфа
2020-12-28 Бейтар Єрусалим - МС Ашдод
2021-01-02 Шмона - МС Ашдод
2021-01-07 МС Ашдод - Х. Тель-Авів
2021-01-11 М. Петах-Тіква - МС Ашдод

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.10 3.20 2.15
Ймовірність 43% 6% 51%
2 @ 2.15
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.61 1.33
Ймовірність 45% 55%
X2 @ 1.33
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.36 3.00
Ймовірність   71% 29%
Більше 1.5 @ 1.36
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.05 1.75
Ймовірність   45% 55%
Менше 2.5 @ 1.75
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.75 1.25
Ймовірність   22% 78%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.83 1.83
Ймовірність   35% 65%
Ні @ 1.83

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-12-12 12:03. На даний момент можливі зміни!